Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as szingli férfiak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as szingli férfiak, akiknek van lakásuk, autójuk, de évek óta nincs párjuk, vagy soha nem is volt és kicsi az esélye, hogy lesz párjuk. Titeket mi motivál nap mint nap a munkátokon, hobbitokon (:D) kívül?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 22:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem az, hogy mindig kíváncsi vagyok a holnapra.
2017. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Na ez korrekt. Végül is minden nap tartogathat valami újat, esetleg jót, pl új barátokat.
2017. máj. 22. 23:00
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont a munkám és a hobbim motivál.


Sikeres vagyok a munkában, élvezem az utazást, a színházat, a sportot, a könyveket.

2017. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A hobbim motivál, meg az, hogy talán még is csoda történik, és lesz egyszer egy párom. Na meg az hogy ha összejön legalább egy szexpartner.
2017. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Lófasz se motivál.

Csak azért élek, mert nincs jobb dolgom, na meg a halál olyan végleges, nem lehet visszacsinálni.

Amúgy szeretek bulizgatni, piálni, csajozni, kirándulni, fesztiválokra járkálni. Csak úgy élek a nagy semmibe, a pillanatnyi örömöknek.

Egy szóval, nihilista vagyok.

2017. máj. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5 ös. Kicsit én is ilyen vagyok, a meg nem értett magányos farkas.
2017. máj. 22. 23:34
 7/20 anonim ***** válasza:
Az h szabad vagyok azt csinálhatok a saját magánéletemben amit csak akarok.
2017. máj. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Jogos.
2017. máj. 23. 07:13
 9/20 anonim ***** válasza:

hogy a fszba lehet 30 fölött, egzisztenciával rendelkezvén nő nélkül lenni?!


26 vagyok, jelenleg (le merem fogadni) azért nincs senkim, mert albérletben élek, öreg autóm van, és nemtúl sok pénzem.

plusz nem vagyok 30 as "érett férfias" férfi..falra mászok ettől mikor írják a nők.


Szóval valami fejben nincs veletek rendben nagyon.

2017. máj. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval valami fejben nincs veletek rendben nagyon."


Nem mondod :D

Pontosan tudom magamról, hogy kattant vagyok :D

34 éves vagyok, már kétszer éltem együtt nővel hosszú, komoly kapcsolatban, az utolsóval közös házat is építettem, amibe ő kb. egy fillért nem rakott bele, majdnem feleségül is vettem meg majdnem gyereket csináltam neki, de átb@@@@sztak mindkétszer, az utolsó még a házat is lenyúlta, építhettem újra nulláról az életemet.

Ettől szerintem más is bekattanna.

Úgyhogy nekem ez már nem hiányzik még egyszer, nem is azért nincs nőm, mert képtelen vagyok összeszedni egyet, hanem azért, mert nem is akarok.

Amúgy bárhova megyek bulizni, az esetek többségében összejön egy punetti, de annyira se bízok már egy nőben, hogy lakásra vigyem dugni, kb. kirabolna, amíg alszok. Dugás csakis a nőnél.

Úgy vagyok már a nőkkel, mint a politikusokkal; már azt sem hiszem el, amit kérdeznek.

2017. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!