Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nagyon gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon gáz, ha egy felnőtt férfi szűz?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm aki mondta, hogy azèrt utasított el egy srácot mert szűz.


Èn egy 22 èves szűz srác vagyok, ez problèma vagy hátrány? :(



2017. máj. 23. 05:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem hiszem,én mérleg vagyok.
2017. máj. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Én meg ikrek. :)
2017. máj. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

Egy,vagy kétpetéjű? Sziámi? Vanköztetek mentális kapocs,tudtok gondolatot olvasni?

Én bármit megvtudok mérni ha van megfelelő mérleg nálam.

Ez az én szuperhős képességem.

A mérlegember vagyok.

2017. máj. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Van előnye és van hátránya.

De mi lányok sem vagyunk egyformák, van aki szívesen tanítgat, van aki nem.

2017. máj. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

22 évesen nem, 32 évesen igen.

Egy korban hozzad illő, normális lánynak ez nem okoz problémát.


Két esetben lehet gond, de akkor sem törvényszerű.

1. A lány is szűz, és tapasztalt(abb) partnerrel akar átesni az elsőn.

2. A lány már tapasztalt, de nincs kedve tanítgatni. Ez az utóbbi eset az, amikor lány is inkább már nő (25 felett), és nem gondolja az idősebb (28 fölötti) férfiról, hogy még irányítgatni kell.

2017. máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%

érdekes dolgo , megint megfigyelhető, hogy mennyira eltér eza gyik társadalom a valóságtól

tegyük fel 22 vagy, összejösz egy 18-19 éves csajjal, akinek előtted mondjuk egy 25 éves csávója volt, aki úgy jól megdolgozta rengetegszer (pl én)

Szerinted ez a csaj sokáig fogja nézni, meg tűrni, hogy maszatolsz, meg kínlódtok, és mindent neki kell irányítania?+!

NEM!

Egy nő elvárja hogy a férfi határozott legyen, d/*/gja meg rendesen, és ne csak kínlódás legyen a szex.

Szerencséd akkor lehet, ha olyan lányt találsz aki vagy szűz, vagy ha voltak is előtted csávói túl nagy benyomást nem tettek rá.

Nade ilyen lányt találni..hahah :D

2017. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ismerek egy 28 èves szűz csajt, nah de hát annak oka van :D
2017. máj. 23. 09:24
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A barátom 25 éves és szűz volt, amikor megismertem. Nagyon boldog voltam, amikor őszintén elmondta nekem, hogy nincsen tapasztalata ilyen téren, mert láttam, mennyire megbízik bennem. Azóta nem szűz már és több éve együtt vagyunk :)

Az ilyen lányok miatt ne törj össze, valószínűleg jobban jártál, hogy nem lett semmi velük, mert tönkretették volna az önbizalmad, de hidd el, vannak normális, türelmes, szeretni tudó lányok (csak ne a cicababák között keress, hanem te is láss meg mást is, ne csak a szép külsőt)

2017. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom 30 felett volt, amikor megismerkedtünk, és szűz volt. Egyszerűen nem jött neki össze egy csaj sem. Szerény volt, vallásosan nevelkedett, többnyire fiúk között mozgott (fiúiskolák), aztán elszaladt felette az idő. Amikor összejöttünk, pár alkalommal bénáztunk, de aztán belejött ő is. Hát nem mondom, hogy bennem nagy bizalmat keltett elsőre, de megérte türelmesnek lenni. Hozzáteszem biztos sokan kiröhögnék, de én nem ezt tettem. A stabil kapcsolat adott neki egy plusz tartást és önbizalmat is. Minden rendben van köztünk. Mivel házasok vagyunk azóta, csak azt sajnálom, hogy neki nem volt más tapasztalata, de ő váltig állítja, hogy neki ez így jó, a szexuális életünk meg színes és változatos. Én meg tapasztalatból tudom, hogy valóban....
2017. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, amúgy meg miért bénáznál? Minden szükséges információ elérhető a témában, szóval elsőre is "alakíthatsz" emlékezeteset. :D Csomó haverom van, aki huszonévesen (volt, aki harmincévesen) szexelt először és a partnere el sem hitte neki, mikor utána közölte, hogy neki ez volt az első. Én is elég későn szexeltem először és bár voltak kisebb bakik (de kinél nincs, még ha tapasztaltabb is, főleg a legelső szexnél, amikor nem annyira ismerik még egymást a felek?), élveztük mindketten.
2017. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!