Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőm miatt fogok ki tapló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőm miatt fogok ki tapló hapsikat?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, és bár hosszútávú kapcsolataim voltak 18 éves korom óta, végül mindről kiderült idővel, hogy nőcsábász, vagy érzéketlen bunkó..Most is egy olyan pasival vagyok együtt 11hónapja, aki nem szeret velem beszélgetni, mert a komoly átbeszélendő dolgok számára "uncsik".Hétköznap a melo miatt csak este talizunk, hétvégén focizik, rgo szinte semmit sem vagyunk együtt.Ha kimozdulunk a haverokkal bármiről élvezettel tud dumálni..velem nem.Na szóval ő sem az igazi!

Kérdésem az lenne, hogy külsőleg elég "cicababás" vagyok, ami bevonza az ilyen alakokat?Ha visszafogottabb lenne a külsőm, akkor komolyabb pasikat vonzanák be?De az már nem is én lennék.Egyébként a külsőm nem fedi a belsőmet!Házias vagyok, imádok tudok főzni..Bárkivel eltudok dumálni bármiről, laza, vagány a stílusom!Szerintetek mi lehet a baj, hogy sorra befuccsolnak a kapcsolataim, és mindig csak én próbálom egyedül menteni a menthetetlent?


2017. máj. 23. 08:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%

akkor minek vagy vele!?

fontosabb a foci mint a kapcsolat?

oké mindnekinek van szabadideje, meg hobbyja...nade nem a kapcsolatból elvont idő miatt.

tedd ki a szűrét.

én 26 vagyok, ha komoly dolog van kialakulóban, képes vagyok az egész életemet felforgatni azért hogy együtt lehessünk.

(más kérdés hogy ezt igazán senki nem értékelte...ki érti a nőket?! ha úgy viselkedünk mint a te párod, akkor "bunkó, érzéketlen, nemvagyoknekifontos"...de ha így mint én, akkor meg "hát nem is tudom, valami hiányzik, stb'" )

szóval semmi sem jó?!


Egy kapcsolat arról szól, hogy mindketten ugyanannyit raktok bele, és addig működik míg ez így van.

Hogyha te már most többet tolsz be, neki ez kényelmes (látszik) elvan, tudja h mindig várod, szereted stb.

nincs miért változtasson.

Lepd meg az ürgét, és mond hogy "bocsi de ez tovább nem fog működni"

majd jönnek egyből a bociszemek, meg a nyálas szöveg meglásd...

2017. máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem a külsődön kellene változtatnod, hanem a hozzáállásodon, hogy mit keresel egy férfiban. Csak van valami oka, hogy közel a 30-hoz is együtt töltöd az idődet egy olyannal, akivel nem tudsz beszélgetni, és inkább focizik, mint veled legyen.

Ez a probléma, nem a külsőd. Gondolkodj el azon, milyen értékeket tartasz fontosnak egy férfiban, és aszerint keresgélj. Ha pedig azt látod, hogy itt bukik meg a dolog, akkor pedig kezdj el változtatni az értékrendeden.

2017. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%
"Mindig egyedül probalod menteni a lmenthetetlen- hagyd sülyedni amig nem èr vizbe a vizbe a laba es erzi a hideg vizet addig nem fog tenni èrte hogy ne sülyedjen ha meg nem erdekli annyira akkor istenálàsàval mehessen a babastyle valszeg vonzza amugy de szerintem te is felszinessen tekintessz a dolgokra figyeld a emberek belső indìtèkait
2017. máj. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo:en egy olyan pasit szeretnek, aki imad, es a tenyeren hordoz!Cserebe en fozok ra mosok, takaritok, es korbe rajongom..Bar a bunkokkal is ezt teszem....Nem tudom miert nem becsul meg senki..
2017. máj. 23. 08:10
 5/24 A kérdező kommentje:
Egyebkent mar nem vagyok olyan "lelkes" a parommal, mint egy honapja, mert belefaradtam az egeszbe...es mintha kicsit teperne azota..De ettol fuggetlenul a focirol sosem mondana le ertem...Bar nem is varom ezt el tole..
2017. máj. 23. 08:14
 6/24 anonim ***** válasza:

Nálam a kommunikáció az alap. Nem értem én se miért vagy vele ennyi ideje. Vagy ennyire jól néz ki?


A rossz kapcsolatból ki kell lépni, inkább legyen kicsit több kapcsolatod (na nem egyszerre) minthogy leragadj egy-egy arra teljesen alkalmatlannál, és boldogtalan legyél. Plusz amég vele szenvedsz, lehet több olyan mellett is elmész aki jó lenne.


Meg nem tudom ez a "kiszolgálod" őket mennyire szerencsés, mert lehet hogy így meg arra leszel jó, hogy eteted és kimosod a sz*ros gatyáját- akármit is tesz.

Én nem is tudok főzni, úgy vagyok vele hogy majd ha férjhez megyek (vagy összeköltözünk), akkor megtanulok. Lehet sok pasinak ez nem pozitív, de senki ne ezért szeressen.


Legyél kicsit határozottabb, és ne pitizz mindenféle tuskónak, mert akkor sose fognak tisztelni.

2017. máj. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hat teny, hogy jol nez ki a srac..De nem emiatt vagyok vele..Oszinten szolva halvany lila fogalmam sincs mi tart meg mellette..Azert szeretem is..de ez keves mar..Vagy, hogy neha tud kedves is lenni..De ha meg nem fozok ra, nincs mit vinnie dolgozni, es ehezne..Az szemetseg lenne tolem..Tegnap mondjuk megcsinaltam vele, h nem voltam itthon mikor hazaa ert..Hanem baratnoztem, es tiz percre utana jottem meg..Na ilyenkor jon a feltekenykedes reszerol..
2017. máj. 23. 08:37
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

A külsőd biztos közrejátszik a dologban - sajnos a cicababás külső hatására gőzerővel munkálkodnak az előítéletek a férfiakban. A visszafogottabb külső sem biztos, hogy változást hozna - gondolom, jó alakod és szép arcod lehet: ez már önmagában elég a bunkók bevonzásához. Legyél határozottabb, és akiről már a külseje alapján lerí, hogy egy dugódani, azzal legyél óvatos vagy ne is ismerkedj vele.


"Most is egy olyan pasival vagyok együtt 11hónapja, aki nem szeret velem beszélgetni, mert a komoly átbeszélendő dolgok számára "uncsik"."


Tudtad-e, hogy a jó párkapcsolat alapja a rendszeres, mindennapos kommunikáció? És ha ez elsikkad, akkor elindul az egész az elhidegülés felé? A kapcsolatotok egy kalap xar, már ne is haragudj. Közel a harmadik X-hez, amikor már talán meg is állapodnál(család, gyerek), ne érd már be ennyivel. Értelmes nőnek tűnsz a leírás alapján, az a típus lehetsz, aki nagyon kellemes csalódást tud okozni, miután beszélgetésbe elegyedik veled valaki. Szerintem a magány elöl is menekülsz, ezért próbálod a vacak kapcsolataidat és a bolond pasijaidat is foggal-körömmel megtartani.

2017. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Az, hogy főzöl rá, nem biztos, hogy elég egy párkapcsolatban.

Meg hogy a tenyerén hordozzon. Ez mit jelent?

Én egy nőben olyasmit keresek, hogy: egyáltalán nem fontos a főzőtudománya, hogy tud mosni, mosogatni, stb.

Ellenben legyen jó partner mindenben, legyen korrekt velem szemben, és olyan, aki szerethető, kedves, leginkább szerény.

Vannak nők, akiknek pusztán csak az alaptermészetükért, odaadásukért is megtenne bármit egy férfi, és vannak, akiket bőven elég 2 hétbe 1x látni, mert az is sok. Ilyenkor nem biztos, hogy a férfi a bunkó az utóbbinál.

2017. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ha magamat nezem, szerintem kedves, es szeretheto no vagyok...Termeszetesen vannak hibaim, ezt nem tagadom, dehat hibatlan ember nincs!A parom azt mondta, hogy azzal, h hazias vagyok, nagyon megfogtam..Termeszetesen a szexben is nyitott vagyok (bizonyos kereteken belul)A parom ellen meg annyi szol, hogy 20 eves...De mar latom elore a savazast, h akkor mit varok..stb...De en ugy gondolom nem kor fuggo a kapcsolatban komolyan gondolkozni
2017. máj. 23. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!