Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond velem?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok.

Programtervező informatikusnak tanulok egy vidéki egyetemen, és lassan befejezem az alapképzést.

Az a problémám, hogy egyszerűen nem érdeklem a nőket.

Leszögezném hogy a külsőm egyáltalán nem ronda, igénytelen, igaz van némi súlyfelesleg, de szerintem nem mérvadó, és az alkatomnak köszönhetően egyáltalán nem feltűnő.

Emberileg szerintem nagyon a toppon vagyok. Segítőkész vagyok, rendes, hűséges, romantikus, humoros, odaadó, udvarias és művelt. Ezt most nem felvágásképp mondom, de van egy egészséges önképem. Másik oldalról meg picit hadarok, így nincs meg a kellő önbizalmam társaságban ezért picit csendesebb típus vagyok.A péniszem átlagos, meg nem vagyok milliomos. Nőknél azért valamennyire fontos a külső, de közel sem annyira mint a velem egykorúaknak. Egyáltalán nem vagyok felszínes, számomra fontosabbak a belső értékek.

Egy ötéves kapcsolatom volt, ahol hát a párommal meguntuk azt, hogy ő milliomos apuci egyetlen kislánya volt, én meg egy falusi csóró értelmiségi proli. Meg egyetlen közös pontunk nem volt.

Fogalmam nincs hogy szerezzek párt magamnak, diszkóba egyáltalán nem járok az IK-n meg kevés a lány.

Mi a gond velem?



2017. máj. 23. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Meg is válaszoltad mi a gond veled: "Segítőkész vagyok, rendes, hűséges, romantikus, humoros, odaadó, udvarias és művelt". Manapság (de lehet régen is az volt) ez nem előnyös sajnos. Tapasztalat.

20/f

2017. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem? Bunkónak, lenézőnek és idiótának kell lennem hogy párt találjak?
2017. máj. 23. 12:55
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Diszkóba nem jársz, ok. De vhova igen? Vagy a kislánynak kellene bekopogtatnia?
2017. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

(1. vagyok)

Azt vettem észre, hogy a lányok egy igen széles rétege szinte vágyik arra, hogy szenvedjed egy kapcsolatban, hogy semmibe vegyék őket. Egyszerűen csak az olyan fiúk, mint mi, nem vagyunk elég érdekesek a számukra. Én is az összes barátnőmet aki eddig volt, úgy szedtem össze, hogy rájuk se hederítettem az elején aztán rögtön kellettem. De akit úgy akartam felszedni, hogy megmondtam neki, hogy tetszik nekem testileg, lelkileg, az rögtön elutasított. Szóval csak erre tudok gondolni, hogy kell nekik az adrenalin, az idegeskedés. Nem érdekes ha valami túl egyszerű. Ugyanakkor ki se tértem arra, hogy ha kapcsolat közben leszel kedves, is annyi a dolognak, de ez már más téma.

2017. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor inkább meghalok magányosan, mint hogy más legyek egy kapcsolat kedvéért :D


2nd: Kocsmákba,koncertekre,fesztiválokra,könyvtárba eljárok :D

2017. máj. 23. 13:18
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Semmi "gond" nincsen, tipikusan racionális beállítottságú, valószínűleg az átlagnál intelligensebb ember vagy, aki ezt a racionális hozzáállást akarja átvinni a férfi-nő kapcsolatok területére is + nincs kellő rutinod a témában.


Olvasd el ezt:

[link]

2017. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak igaza van, rakd félte a racionalitást, és máris könyebb lesz párkapcsolatot építeni...ja és ne gondolj mindent " túl"...egyszerűbb az élet, mint sokan gondolják...
2017. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés: hol ismerkedsz? Mert ha sehol, akkor jó eséllyel nem lesz barátnőd.
2017. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyanez a problémám, csak lányként. Rengeteget agyaltam már rajta, vajon bennem van-e a hiba, amiért lassan 25 évesen még nem volt egy normális kapcsolatom sem.Arra jutottam, hogy igen, bennem van, de ez csak a pasiknak "hiba", én így szeretem magam. Alapvetően a természetem olyan, hogy nem tudok érzelmeket színlelni és csak azért, hogy legyen valakim, nem akarok egy srácot sem szédíteni, ha egyszer nem érzem azt, amit ő. Én is egyetemet végeztem, lett egy jó szakmám, tájékozott vagyok és érdekelnek a világ dolgai, sokat olvasok, próbálok mindenkivel kedves, megértő és őszinte lenni. Van véleményem a dolgokról, vannak céljaim és hobbijaim is, tehát nem remeteként élek. A külsőről csak annyit, hogy 14 évesen még 88 kg voltam, 24 évesen pedig 56, tehát minden tőlem telhetőt megtettem, hogy ne legyek rút kiskacsa. Ápolt vagyok, igényes, szolidan de jól öltözködöm, igaz, nem vagyok egy plázacica.Viszont azt tapasztalom, hogy mikor egy pasi jobban megismer, egyszerűen megijed attól, amilyen vagyok, hogy "túl okos, túl jóságos, túl önzetlen..." Ilyeneket is mondtak már..Most ott tartok, hogy próbálok teljesen más típusú pasikkal ismerkedni, mint korábban, hátha őket nem riasztom el, és "az ellentétek vonzzák egymást alapon valakivel sikerül egymásra találnunk.
2017. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, és biztos vagyok benne, az a gond, hogy a hadarasod miatt nagyon felenken viselkedsz. Nem kell a társaság kozeppontjanak lenni, mindig előtérben szerepelni, de a bizonytslansag , felenkseg nem túl vonzó. Úgy értem, ha félsz megszólalni, beszélni, zavarban vagy....

A tobbi , amit írtál, teljesen rendben van.

2017. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!