Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy a mai csajok csupán az átlagos vagy afeletti pasikkal könnyűvérűek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallottam már, hogy manapság a lányok milyen könnyűvérűek és egy italért cserébe már képesek lefeküdni a pasival meg hogy buliban egy füttyszóra lecsúszik a bugyijuk. Ezt a nagy hedonista könnyűvérűséget én mégsem tapasztalom pedig jópár csajnak "kinyaltam már a s***ét", kedveskedtem neki, meghívtam volna drága vacsorára/italra (amit inkább visszautasított, minthogy elfogadja majd lekoptasson) és sosem sikerült még egy bódult állapotban lévő csajhoz sem hozzáférkőznöm (szűz vagyok), pedig ronda sem vagyok csak gyerekes testalkatú (alacsony és gebe). Sokszor azt érzem, hogyha elmennék egy prostihoz még ő sem vállalna be. Miért van ekkora ellentétben a valóság meg amit megbélyegzésszerűen állítanak a mai csajokról. Szerintem kifejezetten konzervatívak, de ezzel együtt meg azt látom, hogyha megbizsereg nekik odalent, akkor tényleg van alapja ezeknek az állításoknak. Nem egyszer láttam már, hogy magas álomszép pasit a buliban teljesen józanul 2 csaj fogott közbe és vitték el "akcióra". Ti mit gondoltok erről?

2017. máj. 23. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az általad jellemzett nőtípus pénzért teszi, mivel reménykedem abban, hogy nem jellemből ilyenek, hogy egy ital után "akció".
2017. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Mindig is így volt. Minek legyen valaki konnyuveru olyannal, aki nem tetszik? Drága vacsorával akarsz nőt venni? Hát ez vicces.

Nem egy italert dugnak a lányok, hanem mert tetszett neki az a pasi.

2017. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

"Egy italért cserébe" lol, aranyom, kvára nem vagyunk rászorulva arra a 600 forintos löttyre.

Ha egy csaj lefekszik egy pasival hamar, az azért van, mert bejön neki, szóval valószínűleg igen, jól kinéző pasikkal, vagy nagyon magabiztos, jó dumás pasikkal fordul elő.

A pénzért lefekvés nem egy vodkaszódánál kezdődik omg :DDDDDDD

2017. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, sportolj inkább az agyalás helyett.
2017. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Meglepő dolog, hogy a nők dönthetnek, kivel szexelnek.
2017. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem a meghívás tárgyának reálértékéért szoktak belemenni szexuális együttlétbe. Van ilyen is, de ahhoz azért nagyon gátlástalan rib!t kell találni és jóval nagyobb pénzeket bele kell feccelni mint egy ital vagy vacsora ára. Az italra meghívás csak egy beugró dolog, hogy elkezdődjön valami. És ezek a valamik hamarabb kezdődnek el, ha az adott srác a jó kinézet felé tendál. Minél jobban néz ki annál több csajnál lehet sikere, de ez nem a meghíváson múlik, mert van amelyikhez az is elég, hogy felveszed neki a leejtett hajgumiját, csillogó szemekkel megköszöni és társalgásba kezdtek. Ha a srác nem valami bizsergető látvány akkor nem olyan valószínű, hogy az este hátralevő részét a csaj ágyában töltik. Nem a hajgumi felvételének szívből jövő kedvessége lesz az ami miatt hanyatt dobja magát a leányzó. A madarak táncának vagy énekének párzással végződő esetéet sem az határozza meg, hogy táncot járt-e vagy fütyörészett-e a hím, hanem az, hogy melyik a szebb, mert mindegyik hím fütyörészik és mint táncikál, de nem mind bazsik. Persze ezek az állatvilágból hozott példák némileg primitívek, de igazából mi is állatok vagyunk a párzás meg nálunk is ösztönből fakad, nyilván azért jóval több tudat társul hozzá mint az állatoknál.

Attól, hogy valaki mást tapasztal az még nem azt jelenti, hogy a valóság is más. Hiába gondolod azt bizonyos lányokról, hogy na ők aztán tuti nem feküdnének le csak úgy valakivel, mert veled nem és így mások a tapasztalataid, de sok esetben mással néhány mosoly után könnyen összefekszenek. Néhány nagymama is azt dongolja, hogy a pici unokája 17 évesen biztosan nem jár tangában. Aztán ki lehetne hívni hozzájuk az ügyeletet, ha látnák, hogy nem éri körbe szombat este a kislánynak a keze a fazst, mert akkorát sikerült marokra kapni.

Igaz fel lehet ezt úgy is fogni, hogy inkább rendesek a lányok és csak néhány ilyen van, de ezt csak az látja így akinek nem tolják le a bugyijukat havonta páran.

El kell fogadni, hogy az emberek dugnak. A férfiak dugnak, tehát a nőknek is kell, mert máshogy egy férfi sem tud dugni. (Homokosok most kizárva.) És azt is be kell látni, hogy jobb külső adottságokkal ezek a dolgok gykoribbak és gördülékenyebben mennek.

2017. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Neked azért nincs sikered a csajoknál, mert elhiszed az ilyen sületlenséget, és ez alapján kezeled őket.
2017. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Átlagos pasikkal nem könnyűvérűek, viszont átlag feletti és/vagy pénzes pasikkal már igen.
2017. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!