Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik egyáltalán olyan nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán olyan nő, akinek kellenek a rendes, visszahúzódó pasik?

Figyelt kérdés
Vagy mindegyik nőnek csak a macsó/alfahimek/jóképűek kellenek csak? A felnőtt, érett nők között sincsen egy sem, aki kinőtt volna abból a kamaszos felfogásból, hogy csak a kigyúrt, macsó férfiak számitanak férfinak? Akkor mitől érett egy nő egyáltalán, ha a gondolkodása, igényei nem ütnek el egy kamaszlányétól?

2017. máj. 23. 18:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Érett nő vagyok és a párom érett férfi, nem pedig ijedt kisóvodás. Nem nem kell visszahúzódó pasi. Attól mert egy FÉRFI magabiztos és kiáll magáért még bőven lehet rendes. Sőt az én vőlegényem még jóképű is...miért kellene kompromisszum, ha vannak jóképű, rendes és magabiztos FÉRFIAk is?
2017. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne létezne? Ha olyan lánnyal próbalkozol aki a kiraktban éli az életét annak nyilván az ilyen kell mivel a hasonló a hasonlót vonza.Nyisd ki a szemed, mert nem csak ilyen nők vannak és lehetőleg ne általánosíts!
2017. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Létezni biztos létezik, csak nem mind1 hányból mennyi és hogy mennyi szabad van köztük. Mert szerintem az ilyen csajok 2 perc alatt találnak pasit. Minden csajnak 100 ilyen szingli pasi ismerőse van aki rendes és visszahúzódó...
2017. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Még hány ilyen kérdés lesz minden nap?
2017. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Tudod, kérdező, ha egy autógyár nem tudta eladni valamelyik szériát, mert nem tetszett a a vásárlóközönségnek, akkor nem a vásárlóközönséget próbálta megváltoztatni, hanem alakított a szérián.
2017. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Legyen egy jó állásod, lakásod, autód, tegyél félre jó sok pénzt, aztán keress egy 30 körüli nőt, akinek már nem az általad leírt dolgok a fontosak, hanem szeretne már egy olyan férfi mellett megállapodni, aki anyagi biztonságot nyújt és akinek bátran szülhet gyereket.
2017. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, miből gondolod, hogy a visszahúzódó rendes és a sportos megbizhatatlan?

Inkább nézz korul , levetve a szemellenzod, és akkor észreveszed, hogy férfiak igen kis hányada kigyúrt és nem csak nekik van kapcsolatuk.

Az egészséges magabiztosság az más. Az nekem is alap. Ki akar tutyi- mutyi "férfit"?

2017. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Tehát érett nőnek nem tetszhet jóképű pasi, mert a tiniknek is tetszik. Logikus.

Gondolom az nem zavar, mikor a 67 éves papikáknak még mindig a 16 éves lányokra áll a legjobban, mert az érett és férfias.

Teljesen logikus. Tényleg.

2017. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
52%
Max azoknak kkellhet,akik a normális férfiaknak egyáltalán nem kellenek.Elhízottaknak,csúnyáknak,öregeknek,sántáknak.De nekik is csak azert mert nem jut más.
2017. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%
Biztos hogy nem kellenek a nőknek az ilyen pasik.Èn is ilyen vagyok.Lassan 4 ève szingli vagyok.Ès ez már nem hiszem hogy változna.Magam fajtáknak semmi esèlye a nôknèl.Ember számba se vesznek.
2017. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!