Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, hogy reagáltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hogy reagáltok, ha az utcán sétálva egy férfi a tekintetével vetkőztet titeket?

Figyelt kérdés

Tetőtől talpig tüzetesen és gátlástalanul végigmér, mikor szembejön, ha pl. a párotokkal sétáltok kézenfogva, akkor is. Amikor elhaladtatok egymás mellett, utánatok fordul és alaposan szemügyre veszi a "hátulnézetet" is:)


Hogy reagáltok ilyenkor? Felveszitek vele a szemkontaktust vagy kerülitek a tekintetét? Ha tetszik az illető, rámosolyogtok? Van ebben számotokra valami izgató és szexi, vagy inkább lelomboz, hogy "na, már megint egy perverz állat"?


Akivel ez rendszeresen előfordul, terhes számára? Hogy próbál tenni ellene? Vagy inkább élvezi a népszerűséget?



2017. máj. 23. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem reagálok. Kétlem, hogy szimpatikus lenne az ilyen proszto viselkedés.
2017. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszer a tesómmal sétáltunk, arra lettem figyelmes, hogy folynak a könnyei a nevetéstől, nem értettem mi van. Elmondása alapján, a velük szemben sétáló pár férfitagja túlságosan is végigmért, a barátnője pedig észrevette és jól elpüfölte. Mindezt persze nyilvánosan.

Egyébként nem szoktam figyelni, ki néz.

2017. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom, én általában észre sem veszem, ha megnéznek. Ha mégis, ahhoz nagyon az arcomba kéne másznia a másiknak, az ilyesmit meg nem díjazom.
2017. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen, eléggé zavarba jöttem...

Ilyenkor lesütöm a tekintetem és igyekszem minél távolabb kerülni az illetőtől. Nem bírom az ilyen gátlástalan alakokat. Mármint lehet nézni, de a "gyerekcsinálós" nézés megijeszt. :D

2017. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
En szeretem. Lehet hogy azért is, mert már elnúltam 40, es nagyon jó erzés, hogy sok ferfi megbámul. Ha nem túl tolakodó, akkor visszamosolygok, ha kicsit bunkóbb, akkor is örülök, hogy tetszem, de akkor nem reagálok.
2017. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem venném észre, a férjem szokta. Olyankor jön is a kakaskodás-szerencsére.

amúgy ha én venném észre, kib-szottul zavarna, mert én se bámulok embereket az utcán, mert nem piac.

2017. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az kifejezetten zavar ha azt látom hogy valaki levetkőztet a szemével ,vsgy egyenesen a mellemet bámulja. Szerintem ez már udvariatlanság. Nyilván az embernek jól esik ha megnézik ,pozitív visszajelzés ,az embernek jobb lesz a kedve egy 5 perc erejéig ,de amikor valaki szinte már tolakodóan bámul vagy perverzül az visszataszítő.

Főleg amikor ilyen nálam sokkal idősebb emberek akik apám de akár nagyapám is legetnének néznek.

2017. máj. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még ha jól is néz ki a pasas, abszolút illúzióromboló, ha ennyire gátlástalan és perverz. Tenni nem tudok sehogy sem ellene, mert amúgy sem öltözöm kihívóan, viszont igénytelenül sem fogok, zsákba, csak azért, hogy vmi kanos paraszt ne legeltesse rajtam a szemét. Elfordítom a tekintetem, és nem figyelek rá.
2017. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!