Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy nagyon kövér, idősebb pasinak bejön egy fiatalabb, elég vékony lány?

Figyelt kérdés

Folyton engem néz, érzem a tekintetét magamon, és amikor szembejön velem, végigmér tetőtől-talpig.

Elég zavaró és zavarba ejtő, ahogyan néz rám és amiket mond.

Nekem ő egyáltalán nem jön be, és irritál, ahogy "dörgölőzik" hozzám.

Létezik ilyen egyáltalán, hogy egy kövér pasinak pont egy vékony lány tetsszen?

Mi tetszhet neki benne?


2017. máj. 24. 09:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
persze. a tetszés nem a magához hasonlót keresi feltétlen...
2017. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon is létezik. Főleg idősebb férfi fiatalabb nő iránti vonzalma gyakori eset. Ha engem nagyon zavarna már és látványosan próbálkozna, igyekezném kerülni, végső esetben pedig rászólni.
2017. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Andy Vajna és Timike...
2017. máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Általában csak ilyen van egyem a szívedet.


Az a ritkább amikor a fiatal vékony lány egy idősebb kövér férfira hajt.


(Mik ezek a kérdések már megint?)

2017. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak ilyen van...

Az ilyen vén dagadt perverzek vágynak legjobban arra, hogy fiatal, vékony nőjük legyen.

2017. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Na jó, de a vékony lány alatt, tényleg nagyon vékonyat értek, kb. 45 kilósat...

A férfi pedig megvan 100 kg simán.

2017. máj. 24. 10:24
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Most direkt játszod a hülyét vagy mit nem értesz komolyan?
2017. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

6.: és ahogy látom a vékony lány nagyon butuska is... Tökéletes egy idős férfinek megdugni.

Tényleg ilyen hülye vagy, vagy szórakozol?

2017. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miért gondolod, hogy egy kövér pasasnak a kövér nők tetszenek csak? Miből a következtetés? Ez valahol sértő is, kövér pasasként, hogy nektek akkor tetsszen az, mert [xyz]... mint ha ez szabályszerű lenne, netán szentségtörés.

Mondjuk a dörgölőzés már elég gáz, az egy egész más kérdés. Én csak a kérdéseden akadtam fenn.

Nekem is volt már nem egyszer, hogy fiatalabb, egész vékony lány tetszett meg, de nem vagyok ilyen gusztustalan, dörgölőzős, nyúlkálós.

Van párom, aki egész véletlenül szintén duci kissé, de nem azért mert bármilyen zsánerem van, akár duci akár sovány. Hanem mert Őt szerettem meg, a személyiségét.


26/F

2017. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Semmi csodálkozni való nincs ezen,hogy egy idősebb kövér férfinek tetszik egy fiatal vékony lány, de a "dörgölőzés" már elég gáz a részéről. Gyakorlatilag az engedélyed nélkül bemászik az intim szférádba.
2017. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!