Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság hogy szokott egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hogy szokott egy pár szakítani? Mi a "bevett" módszer?

Figyelt kérdés
Közös megbeszélés útján, hogy lehetőleg minél kevésbé sérüljön a másik fél, vagy már az a "divat", hogy e-mailben, sms-ben, FB-on, chat-en, stb. dobjuk a másikat érzéketlen tahó módjára? Hogy zajlik manapság egy átlagos szakítás? Tudnak még igazán tekintettel lenni ilyen esetben az emberek a másikra, vagy már ez is csak múlt idő?

2017. máj. 24. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen is olyan is. Amúgy a szakítás olyan dolog, hogy sehogy sem jó. Egy barátnőmnek volt olyan szakítása, hogy a srác elutazott nyaralni, a csaj kereste a srác alig válaszolt, majd egyáltalán nem és a nyaralás végére simán letiltotta közösségi oldalon a lányt.


Nekem volt olyan szakításom, hogy találkoztam a sráccal, szépen megfogalmaztam a dolgot neki, majd lecseszett, hogy szemétláda vagyok és miért nem lehetett ezt facebookon megírni...

2017. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem emailben dobott a pasi, megspékelve minden csatornán történő letiltással és eltűéssel.

Pedig azt hittem, ha idősebb pasival kezdek, elkerülöm a gyerekes viselkedést, de nem. 40es pasi csinálta ezt. Aztán pár hónap múlva pedig zaklatni kezdett, először csak azzal, hogy találkozzunk, aztán már zsarolgatni próbált.

Ekkor én tűntem el.

2017. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon vàltozó, kapcsolat , szituàciófüggő illetve nem új jelenség.


Személyesen életem soràn 2x éltem àt szakítàst. Az elsőnél velem szakított a pasi , a màsodiknàl én szakítottam . Utóbbi esetben a sràc a lehető legrosszabbul reagàlt , felpofozott, dühöngött, üvöltözött , fenyegetőzött ha nem fogadom vissza tönkreteszi az életem stb. Utàna fél évig zaklatott telefonok, smsek, msn üzenetek, emailek. A végén szàmot cseréltem. Kb 8 évre rà facen talàlt meg, ott is irogatott amíg le nem tiltottam.

Volt egy szakítàsom smsben( volt egy nagyobb problémànk, de nem volt hajlandó megbeszèlni, sem talàlkozni , semmibe vett, az smseimre nem vàlaszolt, kinyomott ha hívtam. ) Pàr nap utàn meguntam és megírtam neki hogy ez így nem kapcsolat és semmi értelme, részemről vége. Annyit írt vissza, hogy rendben, ha én így gondolom.. Hogy màshogy gondolnàm???

A màsik esetben msnen szakított velem az akkori pasim. Jó volt így. Annyit nem ért a dolog hogy emiatt pénzt időt pocsékoljak. Arról volt szó hogy egy idő utàn nem reagàlt a megkeresésemre, amikor igen, mérgesen lehordott mit képzelek; miért zaklatom, mikor már 1 hete nem tudtam róla semmit. Elkaptam msnen ês mondtam hogy legalàbb annnyira legyen korrekt hogy megmondja mi a f... van. Kiderült hogy visszament az exéhez, csak ezt nem akarta közölni velem, hàtha mégsem jön össze vele a dolog. A vicces az hogy kb 2 hónappal később vissza akarta könyörögni magàt,dobta az exe. Elküldtem a francba.Ekkor még engem qurvàzott le.


Szóval ha nem személyes volt a szakítàs annnak nàlam oka volt. Soha nem voltam tisztességtelen. A pasik szerettek felszívódni szó nélkül. Igaz , az utóbbiaknak több mint 7 éve. Azóta nem szakítottam, hàzas vagyok.


Nem mai dolog a netes telefonos szakítás, régebben is megvolt már ez.

2017. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Sörözés közben a legszebb a szakítás. :)

Mai napig nem értem, hogyan intézhette így egy elvileg művelt, okos, egyetemista fiú...

2017. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóban tisztázni a legjobb és nem menekülni üzenetekbe, telefonhívásokba. A személyes kontaktus sokat jelent látni a másik reakcióit, nézését, gesztikulálását. Tisztességesebbnek tartom, mint üzenni arctalanul.
2017. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Nem mindig tisztesség kérdése a dolog. Vagy mit tanàcsolsz annak aki azért szakított smsben mert a màsik fél nem volt hajlandó talàlkozni??? Azért az emberek türelmének is van hatàra. Plusz megalàzó is amikor nyilvànvaló hogy a màsik csak leráz és nem elfoglalt.
2017. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Ez az üzengetés azért elég gyerekes dolog, bár korunk nagy vívmánya. Hogyha nem hajlandó találkozni, akkor sem SMS-ben értesíteném a szakításról. Persze manapság a türelem, kivárás is nagyon hiányzik a kapcsolat végső lezárásához.
2017. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!