Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
20/F Kedves aranyos helyes vicces megértő srác vagyok és még szűz. Valahogy nem sikerül pártalálnom. Nincsenek extra igényeim , olyan lányt keresek aki szeretne támogatna mellettem álna és nem csalna meg az első adandó alkalommal. Jól kiszoktam jönni csajokkal/nőkkel de gyakran érzem úgy hogy lelki szemetesnek jó vagyok. Valamit én csinálok rosszul, mit gondoltok?

2017. máj. 24. 21:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%

Érdekes. Legjobb tudomásom szerint minden gyakoris lány egy ilyen fiúról álmodozik. Egy kedves, humoros, helyes, vicces srácról aki nem nőcsábász, hanem szeretne szeretni egyetlen lányt.

Jah... ezek szerint mégsem.

2017. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
És? Elszoktad hívni a szimpi csajokat randizni? Nem kell rögtön elvárásokat támasztanod mások felé, egyszerűen csak ismerkedj, nem a feleséged keresed most még.
2017. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Dobálóztál itt pár közhelyes "jó" tulajdonsággal, mint valami sablonos önéletrajz, de ha igazán őszinte vagy magaddal, akkor milyen egyéb tulajdonságok kerülnének fel még a listára? Gyámoltalan? Visszahúzódó? Férfiatlan? Csak nem vagy hibátlan testvírem.
2017. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Finoman próbálkozok, de nem mutatnak érdeklődést felém, ami meg azért fura mert az utcán gyakran megbámulnak szóval néha van hogy bizonytalan vagyok.
2017. máj. 24. 21:16
 5/21 A kérdező kommentje:
Ezek itt nem hazugságok, rossz tulajdonságom nem cigizek nem iszok és nem járok el bulikba.
2017. máj. 24. 21:18
 6/21 anonim ***** válasza:
bocsánat a nyers őszinteségért de te egy szürke unalmas kisegér vagy...semmi extra semmi kihívás benned... Azt kellene felmérned mire vágyik egy lány...elmondom izgalomra, pörgésre kalandokra ( nem szerelmi téren értve) röviden a lányok szeretik ha zajlik az élet. Légy különleges. Kiknek van sok csajuk akik különlegesek valamiben sportolók énekesek tehetségesek ...
2017. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

" ̶K̶e̶d̶v̶e̶s̶ ̶a̶r̶a̶n̶y̶o̶s̶ helyes, vicces ̶m̶e̶g̶é̶r̶t̶ő̶ srác vagyok"

így jó lesz :)

2017. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ez az oldal önbizalom rombolásra tökéletes xD
2017. máj. 24. 21:30
 9/21 anonim ***** válasza:

#8 attól hogy te a belső értékeiden magasztalódsz, attól még nem lesz barátnőd. oké hogy "értékesnek" tartod magad, de ezzel még nem fogod elveszteni a szüzességed.

ez van, ilyen világot élünk.

2017. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
A nők között sok a "szájhős", aki előadja, hogy neki pont egy ilyen srác kell, aztán meg mikor van egy ilyen jelentkező, akkor a többség simán kiszórja, mert hogy ez így kevés stb. Meg persze sok a frigid, önbizalomhiányos csaj is, vagy éppen a másik véglet, a folyamatosan bulizó, nagyszájú. De megsúgom, hogy a hozzád hasonló csajok többségének is csak a menő, népszerű fiúk kellenek, akik fel tudják hívni magukra valamivel a figyelmet, legyen az folyamatos ökörködés, iskolai rendzavarás, kihívó viselkedés stb. Az jó, ha van humorod, viszont ne légy túlságosan simulékony, merj odamondani a csajoknak, ha arra van szükség. Szard le, hogy mit mondanak vagy gondolnak, ha megsértődnek, az az ő bajuk. Látniuk kell azt, hogy mersz nekik nemet mondani, hogy mersz szemtelen lenni, nem kell mindig segítened nekik, még akkor sem feltétlenül, ha kérik. Aki mindig odafigyel rájuk, azt unalmasnak/töketlennek tartják, és még a szintén csendes, visszahúzódó csajoknak sem te fogsz kelleni, hanem a nagyszájú, menő hülyegyerek, mert a "rossz" sokszor izgalmasabb. Nehéz megérteni a nők logikáját, de azt hiszem, a "jófiú" és a "rosszfiú" keverékére vágynak, csak annyi a megkötés, hogy még mindig több esélye van becsajozni annak, aki "rosszfiú" "jófiús" beütések nélkül, mint az ellentettjének.
2017. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!