Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként mégis hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mégis hol lehet isnerkedni komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Egyre jobban nyomaszt, hogy nekem ez nem megy...

Mikor megyek az utcán, látom a lányokat és eszembe jut, lehetnék a pasija, nevetnénk, jól meglennénk. Kapcsolat a cél, nem az alkalmi. Társkeresőztem, de az kapcsolat teremtésre egy vicc. Mindenki annyira unatkozik ott, hogy az időt húzza. Vagy melltartós, harisnyakötős képeken kiskutyát smárol. Vagy csak havert keres. Vicc az egész, sokszor demoralizáló lelkileg.


Kocsma, diszkó kizárva, ott sem ismerkedik az ember hosszú távra, legalábbis nekem nem pálya. Már azon gondolkodom minden szembejövőt megszólítok, azzal beljebb lennék... tényleg ennyire nevetséges a dolog?


2017. máj. 25. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

Igen, ennyire. A társkeresőket már végtelenül unom, századszor is lefutni ugyanazokat a köröket. Nem járok szórakozóhelyekre, inkább beülősökbe társasággal...úgy nem nem szólít le senki. Az utcán, villamoson, néha összeakad a szemünk valakivel, de soha nem szólítnak le. 2 éve lett vége egy 6 éves kapcsolatomnak, azóta nem találok senkit. És azt érzem, hogy ezalatt a 8 év alatt annyit változott a világ, hogy nem tudok benne boldogulni. Azelőtt nem voltak ilyen gondjaim, simán ment az ismerkedés mindenhol...pedig külsőre és belsőre is inkább előnyömre változtam ezalatt a 8 év alatt :P


Szóval fogalmam nincs...29/N

2017. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pedig te no vagy. Csak vegig kell menned az utcan, levegot venni, es mar is lesz jelentkezo lol. Azert van a kerdesben, hogy "ferfikent"
2017. máj. 25. 11:54
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Jajj de tudod te férfiként, hogy milyen nőként párt keresni. Igen, végigvonulok az utcán és azonnal a lábaim előtt hever a fél város...siránkozzatok csak férfiak, hogy nektek milyen nagyon nehéz. Hát akkor vesd elé magad minden utcán végiglebegő nő elé, hátha bejön. De a férfiak biztosan jobban tudnak majd neked válaszolni, mint a nők, akiknek talán több elképzelésük van arról, hogy miylen közeledésnek örülnek...
2017. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
2: Ezt csak az itteni "ferfiak" mondják, hogy nekünk nőknek ki kell menni az utcára és ennyi... Ez inkább vicces, mint komoly állítás. Ha ez így lenne, a metrók és buszmegállók körül temérdek pasi versengene az ott álló nők mellet/előtt, hogy sorra kerüljenek (mert ugye az itteni pasiknak az a kényszerképzetük, hogy napi 20-30X leszólítják egy nap átlagban a nőket). Én ezt nem látom sem vidéken, sem a fővárosban, de javíts ki, ha tévedek.
2017. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
férfiakhoz szólt a kérdés...
2017. máj. 25. 12:55
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
tényleg férfiaknak szólt a kérdés, de már jön a gender sírni
2017. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy én nem tudok egyszerű retorikai formulákat felismerni, de sehol nem látom, hogy férfiak lennének megszólítva. A kérdés arra vonatkozik, hogy férfiként hol lehet ismerkedni. Nem az van írva, hogy a férfiak írják meg, hol lehet jól ismerkedni.
2017. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

akkor most megírom:

Férfiak válaszoljatok, köszi!

2017. máj. 25. 13:41
 9/19 anonim ***** válasza:

"Pedig te no vagy. Csak vegig kell menned az utcan, levegot venni, es mar is lesz jelentkezo lol." Barátnőm előttem 5 évig nem járt senkivel...hugom 3 éve nem talál magának párt. Bocs az offért, de ilyen gyökér stílussal, és általánosító felfogással ne csodálkozz, hogy nincsen nőd. Te is előadod, hogy cukormáz, aztán csak kiderül, hogy nem vagy a rendes ember.


De a válaszra: barátnőmet társkeresőn ismertem meg.

2017. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőmet a Tescoban ismertem meg, borostásan, melegítőben. Nem vagyok ilyen tróger, csak reggel volt. :D El akarta vinni az utolsó tejet a polcról. :D Mondtam neki, hogy csak akkor adom, ha megadja a számát. Nevetett, megadta, én meg rögtön felhívtam az orra előtt, hogy "valami tyúk lenyúlta az utolsó tejet a boltban, adjon már kölcsön az övéből".


Utána ittunk egy kávét a sarkon, megbeszéltünk egy randit és azóta együtt vagyunk.


Szóval szerintem akárhol lehet ismerkedni, csak kell hogy legyen tököd hozzá, hogy megszólítsd a csajt. Én se vagyok se gazdag, se rohadt jóképű, csak nem fosok próbálkozni.


26F

2017. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!