Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz ha egy huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy huszonéves pasinak nem vesznek lakást a szülei?

Figyelt kérdés

Hallom, hogy a nők a pénzre mennek és azokra a pasikra akiknek van saját lakásuk. Viszont senki nem ismerek, aki önerőből megkereste rá a pénzt, akinek van, annak a szülei vették, legalábbis az Y generációban. Pár ember van akit ismerek és külföldön dolgozott évekig, úgy tudott félretenni egy magyar lakás árára, de ezen a néhány emberen kívül senki mást.

Mennyire gáz a nők szemében, ha nekem nem vesznek lakást a szüleim?


2017. máj. 25. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Én páromnak se volt amikor megismertem...
2017. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
akkor én extra gáz vagyok, mert én vettem házat anyukámnak... :D
2017. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én speciel nem ismerek senkit akinek vettek. Max olyat akinek hozzátettek az önerőhöz.
2017. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

10-ből 9 (100-ból 98?) embernek nem vesznek.

Főleg így hogy az utóbbi 6 évben 3 városban éltem, elég hülyén nézne ki ha saját lakásom lenne, amit aztán mindig el kellene adni. (Ugyanaz a pénz akkor inkább legyen a bankszámlámom).


Én is sokkal többre értékelem még, ha egy lakás ára van a számlámon, mintha saját lakásom van. Tudod mikor legyen leghamarabb saját ingatlanom? Majd ha már gyerekeim lesznek.

29/F

2017. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség.Ki várná el azt, hogy a szülei vegyenek lakást neki?Elég fura embereket ismersz és aki ezt el várja az valószínűleg olyan is. Hidd el ez a normális lányokra abszolút nem vonatkozik. Nyilván jó, ha már külön lakik a szüleitől, de nem feltétlen elvárás.
2017. máj. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Az lenne gáz ha vennének...
2017. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen gyk-s kérdések során mindig elgondolkozok azon, hogy a magyar átlagkereset valóban bruttó 250 ezer-e. Most vagy tényleg ekkora lúzer pasik írogatnak ide, akik akkora szerencsétlenek, hogy 600 ezres fizu/lakás/BMW/miniszteri pozíció f***omtudja nélkül csak arra predesztináltak, hogy neten lássanak pu**it vagy a nőknek tényleg ekkora igényeik vannak (amivel csak most szembesültem), hogy egy totál nagy lúzernek számítasz huszonévesen, ha a szüleid nem vesznek neked egy +15 milkás lakást. Mondd, hogy még nem volt tartós párkapcsolatod és valami baj van a fejeddel, mert ha ezt tényleg komolyan gondoltad...
2017. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem.Arra én nem lennék büszke,hogy a szüleim vesznek nekem lakást.Igy nem is gaz,hogy nem vesznek.
2017. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én ismeretségi körömben is a legtöbbeknek úgy van saját lakása, hogy a szülők vettek/minimum a felét állták. De ezt a párok kapták, nem egyik vagy másik fél, nem a pasi szülei voltak minden esetben a nagylelkűek, az egyik párnál speciel a lány szülei vettek lakást, de addig már együtt voltak, szóval senki részéről sem volt szempont a dolog. Másik pár házasságkötésüket követően kapott, egy harmadik pedig a babavállaláskor. Értelemszerűen ők is úgy jöttek össze, hogy egyiküknek sem volt sajátja.

Nekünk se vesz senki otthont, magunk vagyunk kénytelenek megteremteni rá az anyagiakat. Ami abból a szempontból, hogy az elmúlt 2 hónapban Budapesten jó 10%-al (a figyelt kerületekben) növekedtek a lakásárak nem a legszerencsésebb, de mit csináljunk, ha az életünk most jutott erre a szintre. Viszont sem az én, sem a férjem részéről ez nem volt elvárás egyikünkkel szemben sem, hogy legyen már sajátja, mire találkozunk (vagy időközben). Nyilván sok költséget megtakarít, ha nem kell albérletre vagy akár csak hitelre költeni, de azért annak is megvan a maga hangulata és pozitívuma, hogy közösen választjuk ki a közös otthont, a közösen megkeresett pénzünkből. Legalábbis, engem lehet, egy kicsit zavarna, ha a volt női nyomába költöztem volna be csak úgy, és nem egy "steril" (legalábbis, ebből a szempontból) lakásba költözünk be, ami mindkettőnknek új és izgalmas.

2017. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Semennyire. Csak ne legyél életképtelen.
2017. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!