Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők mindig arról beszélnek h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mindig arról beszélnek h igényes férfi kell nekik, de aztán látja az ember h nem egészen így van. Elől hiányos fogazatú, vonalkódos pávák. Most ekkor ez hogy van? Döntsétek már el! 😀

Figyelt kérdés
Gondolok itt igényesség alatt arra, hogy adnak magukra, tisztálkodnak és ápoltak rendszeresen. Viszont a nők 'mellett' legtöbbször ennek pont az ellenkezőjét látjuk! Akkor most hogy is van ez?
2017. máj. 25. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd már meg h az igénytelen férfiak mellett milyen nők vannak....
2017. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ez úgy van kérlek, hogy a srácok nagy része csak az udvarlási szakaszban tip top, pár hónap múlva már leeresztenek, teli fingják a nappalit sörhasat eresztenek. De nők is ilyenek sokan.
2017. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem látsz mögé.

Nekem a férjem pl. 15 évvel idősebb. Szájsebészeti probléma miatt hiányzik 4 foga fent, oldalról. Nem az elsők, de látszik a hiány, ha nevet. Ez így marad, amíg meg nem gyógyul és elkezdhetik a fogpótlást. Na most, aki ebben az időszakban lát minket, az elképed, hogy egy csinos, fiatal nő mellett mit keres egy idősebb, fogatlan férfi.

Szóval nem tudod, hogy épp mi a háttér.

2017. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 tisztelet a kivétel, de nyílván nem mindenkinek ez a baja...
2017. máj. 25. 13:57
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Én is sok ilyen fogatlan, koszos munkást ismerek akiknek még a nyál is folyik a szájából, bunkó meg minden, mégis bombanője van. A nőknek a dominancia számít, ezeket a primitív bunkókat érzik domináns férfiaknak. Ez az ápoltság duma ez kamu. Valahogy ez ösztönösen belé van kódolva a nőkbe, az alfahím keresés ösztöne.
2017. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is fontos az igényesség, és párom szerintem igényes. Kérdés, hogy kinek mi az igényes... Páromnak pl. be kellett tömni fogait meg sárgák is, de nem azért, mert nem mos fogat (rendesen, rendszeresen napi 2x mos, és ha fontos helyre megyünk, akkor közvetlen előtte is), hanem mert genetikailag ilyen. Meg izzadékony is. Lehet, vki ránéz, és fujjog, én meg tudom, hogy igényes.


Az megint más tészta, hogy nem biztos, hogy az a nő mondja azt, hogy igényes pasit akar, akit az igénytelen pasassal látsz... és tapasztalatból, aki ilyen tényleg hótt igénytelen pasassal jár, az vagy maga nőként is igénytelen, vagy van az a pénz.

2017. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Már nem azért, de ti ugyanúgy (ha nem még többet) mondogatjátok, hogy a nőknek CSAK a külsőre tökéletes, minden szempontból hibátlan férfiak kellenek, aztán meg jöttök ide panaszkodni, hogy hogy az istenbe lehet, hogy a selejt pasiknak is van nőjük. Döntsétek már el, hogy mi miatt akartok panaszkodni...
2017. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is feltűnt az ellentmondás ;)
2017. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
áh..mindent leírtak előttem.:/ :D
2017. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

#5

A primitív, bunkó állatokat Sosem tartanám ún.alfahímnek.

Kérdező, én nem tolerálom az igénytelenséget.A legutóbbi randipartnerem is itt "vérzett".Annyi tisztelet nem volt benne, hogy letusoljon a randi előtt.A szájszag 3 méterről áradt belőle.Ez nem csoda a lerohadt fogait látva.

Egyébként sose állította senki, hogy minden nő igényes.Szép számmal van belőlük is igénytelen, ápolatlan.

2017. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!