Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Saját cége van, kiegyensúlyozott jelleme, egzisztenciája, kiváló humora... a kezein viszont hosszúak a körmök és alattuk piszok. A fogai is valahogy el vannak repedve és sárgák. A személyisége nagyon megfogott, de nem értem, hogy egy ilyen sikeres pasi miért nem figyel ilyen szerintem alap higiéniai dolgokra!!
2017. máj. 25. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Így nem tudnék hozzá vonzódni
2017. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Tudtad, hogy manapság már online is ki lehet váltani egy egyéni vállalkozóit? Magyarán már egy legutolsó közmunkás is elmondhatja magáról, hogy saját cége van, csak ki kell töltenie egy webes űrlapot.

Kérdés, hogy mit termel? Mennyi profitit realizál?

Ezzel a saját cégem van dologgal, már egyre kevésbé lehet hülyíteni a csajokat, bár van még olyan hülye nő aki erre begerjed a részletek ismerete nélkül.

2017. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lehet hogy gyengek a fogai sok edesseg tonkre vagta , kormei viszont apolatlansagra utal beszelj vele rola ! Ez ezeken siman tud valtoztatni szerintem !
2017. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is elfelejtek néha fogat mosni, meg kicsit sárgák is a dohányzástól, bár eddig nem zavart senkit.

A körmöt viszont nem értem, hogy lehet elhanyagolni. Ki nem állhatom, ha 2mm-nél hosszabb, azonnal vágom is le. Meg rendszeresen tisztítom.

2017. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem jönnék össze.Felőlem lehet bármilyen helyes,meg barmilyen cége.

Nem tudnék vonzodni hozzá.

2017. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

és abból az egzisztenciából nem telik egy körömollóra meg egy fogorvosra?!


Smucig ember kell a fenének.. mire gyűjtögeti a pénzt? túlvilágra...

2017. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!