Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt valaki, aki nagyon rettegett attól, hogy sohasem lesz párja, és mégis lett?

Figyelt kérdés
Én 20/f vagyok és nap mint nap másra sem tudok gondolni, mint arra, hogy soha nem jutok el a párkapcsolatig.

2017. máj. 25. 18:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Tudom, en is pont igy vagyok ezzel. Nekem se lesz mar soha, ugy erzem. Neha olyan jo lenne valaki, de neha meg van par nap, amikor orulok, hogy nincs senki az erettsegi miatt. De akkor se bannam igazan ha lenne.

Szoval nem csak te vagy igy, nyugi

19l

2017. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiatalon ne féljetek már ettől. Űzzétek, hajtsátok. Majd 30 felett már megijedhettek, 40 felett meg már rettegni is lehet.
2017. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

#1 Te miért gondolod, hogy nem lesz?

Nekem sokan mondták, hogy semmi okom rá, mert jól nézek ki, de mivel zárkózott, visszahúzódó természetű vagyok, nem egy "alfahím", nem hiszem, hogy bejönnék a lányoknak...

2017. máj. 25. 18:31
 4/28 anonim ***** válasza:

Én még most sem "rettegek"...

42 f.

2017. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
én is ezt hittem.. aztán eltelt 8 év, és azóta se lett semmi.. pedig sokat.. mondhatni túl sokat tettem érte.
2017. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Krukutyán Levente ***** válasza:
Mit kell ezen rettegni nap mint nap? Ostobaság is meg szánalmas is. Ostobaság, hisz nem vagy Nostradamus, hogy ezt előre lásd, hogy így lesz. Szánalmas, mert egyedül is boldogulnod kéne és itt nyavalyoghatsz a neten, ahelyett, hogy éhbérért robotolnál valami elmaradott helyen 4 éves korod óta pl.(= Ne azon sírj mi nincs, hanem értékeld amid van)
2017. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Igen. 35 kg túlsúly van rajtam.
2017. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondja mindneki, hogy csinos vagyok meg hogy ilyen intelligenssel mint en nem nagyon talalkoztak meg volt amikor valaki majdnem leesett a biciklirol mikozben engem bamult :D

De en is nagyon visszahuzodo tipus vagyok. Nem jarok el bulizni es nagyon megvalogatom a barataimat is. Ezert hiaba jon oda valaki hozzam, elkuldom. Bar azert is, mert eleg fura alakok jonnek oda hozzam. Szoval ebbol es en ilyenekkel sose fogok osszejonni, mert az mar annyira az alja, hogy azert az mar nekem sok. Értelmes es normalis emberek meg nem szoktak leszolitani. Ja es altalaban lanyokkal baratkozok. Van par fiu baratom is, de azokkal se jonnek ossze soha, mert en baratkent tudok sak rajuknezni es nem tobbkent, mert eleg fura azoknak is a kinezetuk es meg nagyon gyerekesek is. Ezert

2017. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Sose rettegtem és volt is már több komoly kapcsolatom is.

Valamiért azonban 5. éve nem megy sehogy se a komoly...

Miért?

Ki tudja.

31/F

2017. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nekem sosem lesz normális kapcsolatom, kár volt próbálkozni évekig. Neked még van esélyed, mert normálisan nézel ki. Ha megszeret valaki és akkor sem kellesz neki, akkor kell csak elkezdened aggódni. 24/f
2017. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!