Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működhet egy kapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolatban a "két dudás nem fér meg egy csárdában" esete?

Figyelt kérdés

Amikor mindkét fél nagyon erős, temperamentumos egyéniség. Az a közhiedelem, hogy az ilyen kapcsolatokban nagyon sok veszekedés van, mert nem tudnak közös nevezőre jutni. Egyik fél sem enged a 48-ból, és ez folyamatos vitákhoz vezet. Vélhetően a békülőszex is gyakori:)


Van itt olyan, aki ilyen kapcsolatban van? Megfértek egy csárdában? :D Kié az utolsó szó ilyenkor egy döntés meghozatalánál? Valóban sok a vita vagy ez csak tévhit?



2017. máj. 25. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyenem. Rémálom volt.
2017. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kivitelezhetetlen. Bár attól is függ, hogy ilyen mértékben határozottak. Egészséges mérték esetén még erősíthetik is egymást, de gyakoribb a "két határozott fafejű" esete ami értelmeten vitákhoz vezet.
2017. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez úgy működő képes ,hogy egyikük sem akarja rákényszeríteni az álláspontját a másikra,hanem nagyfokú szabadságot hagyva toleranciával elfogadják egymást.És nem árt ha egyik fél sem sértődős mert gyakori lesz a véleménykülönbség ugye.
2017. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi ilyenek vagyunk, de szinte mindenben hasonlítunk, így kevés a vita.
2017. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a nagyon erős, temperamentumos személyiség kb azt takarja, hogy van az én álláspontom, és kész, ha tetszik, ha nem.

Egy értelmes ember valószínű nem így érvel, és hamar végigzongorázza magát a helyzeten. Előbb bonyolódik a gondolatvilágába, mintsem konfliktussá züllessze a beszélgetést.

Ha meg két ilyen ember összekerül...abból sok jó nem sül ki.

Rosszabb esetben baj is lehet belőle.

2017. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, azóta ilyet keresek. Erős a személyiségem (ezt nem önfényezésből mondom, nem mindig előny) és olyan kell, aki ezzel elbír. Aki tutyimutyi, az az én határozottságom meg a nagy szám mellett gyakran tűnhet túl passzívnak és töketlennek és átcsúszik femininbe. És bármennyire is úgy tűnik, nem szeretem én hordani a gatyát a kapcsolataimban, hanem elvárom, hogy a férfi erősebb legyen nálam temperamentumra, lelkileg és hasonlók, mert az gáz, ha én nem vagyok labilis, ő meg igen, én tudok határozott lenni, ő meg pampog. Egy ilyen kapcsolatban számomra van kémia és igen, megférünk egy csárdában az ilyenekkel is.:) Az, hogy mennyire férünk meg, egyébként azon múlik, hogy mennyire akarjuk uralni a helyzetet. Én nem akarom minden áron mindet, ennek ellenére kimondom a véleményem és amiben feltétlen érvényesíteni akarom az akaratom, abban fogom is (általában összehangolva a másik igényeivel). Ehhez nyilván az kell, hogy ő is megoldásra törekedjen és ne elsősorban az én lenyomásomra, ugyanakkor legyen elég nagy szája és olyan kiállása, amivel tud érvényesülni mellettem (különben nyilván az lesz mindig, amit én akarok, mert néma gyereknek...).


Más a makacsság és más a határozottság. És nagyon más ezt józan ésszel csinálni. Más az, ha valaki természetéből adódóan kissé harsány és más az, mikor valaki azért csinálja, mert mindent irányítani akar. Ha megvan a tisztelet, akkor működik és nincs veszekedés sem. Ha mindenki megy a feje után és mindenben a másikat akarja vezetni, akkor szívás.

20l

2017. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy "Két csárdás nem fér meg egy dudában."
2017. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!