Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi létemre beregisztráltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre beregisztráltam magamat nőként a Badoora! De nem kaptam egy üzenetet sem, miért?

Figyelt kérdés

99+ Embernek tetszem 6 óra alatt, de még egyese írt rám.

Ha férfiként írok levelet a lányoknak 20-ból egy ír vissza valamit. Elvileg egyedül csak én írtam neki levelet :D


Múltkor bementem egy műszaki boltba megjavíttatni valamit, volt ott pár lány is, három csaj elment ott maradt egy utána Ő leszólít, megkérdezi, hogy mennyi az idő. De nem volt nálam a teló, de amúgy később észrevettem, hogy szembe a falon ott volt az óra. kimentem a kocsihoz megnéztem, megmondtam neki, aztán kérdeztem tőle ezt azt, meg tökre barátságos is volt. simán ellehetett volna kérni a számát, csak nem mertem. Mivel itt a badoon olyan sok elutasítást kapok vagy csak nem válaszolnak nekem és emiatt nicns önbizalmam eléggé lelohasztja a kedvem aztán élőben meg nem merek.

Múltkor a boltba is odajött mellém matatni a csaj, kérdeztem tőle, hogy segíthetek stb, de annyira nem érdekelt. Másik boltba szintén ahova mentem volt ott egy lány aki jött utánam és ott keresgélt körülöttem,


Mintha élőben jobban lehetne ismerkedni mint neten...


2017. máj. 25. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
velem élőbe se akar senki semmit te biztos joképű vagy
2017. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A csaj reggel bejelölted a pasikat szimpinek?


Szerencsére van egy ilyen hasznos funkció, így a pasiknak nem kell feleslegesen mindenkinek írogatniuk.


Képet tettél fel?


Kép nélkül csak a love.hun árasztanak el a levelek.

2017. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

mert élőben tényleg jobban lehet:)

én is most akarok abbahagyni,élőben sztem több az esély..

ráadásul gondolj bele,azok a lányok akik ott fenn vannak ,nagy része kamuprofil,nagy része nem is használja ,csak letöltötte egyszer kíváncsiságból,nagy része csak hülyíti a népet ..soha nem akar találkozni csak figyelem kell neki,a többi meg önbizalomhiányos ,vagy nagyon nem az eseted.De ami legnagyobb fegyvertény ,hogy a az olyan csajra aki tényleg jó ..lessz még 50-100 pali:D

nem lehetetlen ..nekem is volt onnan futókaland,de rosszak az esélyek

2017. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
nőnek adod ki magad?te hómár
2017. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, vélhetőleg a fotó hiányzott! Mert gondolom ha tettél volna fel valami jó kis fotót kerítettél volna amire rengetegen írtak volna.


Ha úgy érzed,hogy élőben jobban megy az ismerkedés egy percet ne szánj a netes ismerkedésre!

2017. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

"Mintha élőben jobban lehetne ismerkedni mint neten..."


Kakukk! Szép jónapot kívánok! Valakinek itt most leesett az ejtőernyős fatantusz:)


Persze, hogy jobban lehet, mert ott van az a misztikus, megfoghatatlan dolog, amit "kémiának" nevezünk, és a netes társkeresésben ezt ugyebár nem lehet érvényesíteni. Ha úgy érzed, élőben jobban megy, akkor ott nyomulj, persze, mint lehetőség, a Badoo is maradhat, mert ki tudja.

2017. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

#6


A "kémia" nem más itt, mint egy vidám kifogásgenerátor. Mivel megfoghatatlan ezért a "nincs meg a kémia" kb. olyan erejű érv, mint az "azt írta a horoszkópom, hogy..."

2017. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
#7 A kémiára igenis lehet hivatkozni. Az nem más, mint a testünket átjáró, bizsergető melegség-érzés, ami előjön, ha egy számunkra vonzó ember közelében vagyunk. Ennek a hiányában joggal mondhatja valaki, hogy "nincs meg a kémia" - és ha nincs meg, nem is érdemes a dologba jobban belebonyolódni. Van, akinek ez első látásra megvan(én hiszek benne), van akinek több randi szükséges hozzá, de jönnie KELL, mert a szerelem már csak egy hajszálnyira van, a kémia jelenti az előszobáját.
2017. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
szerelem az nem létezik,lát egy csaj egy vonzo férfit akit elképzelt aki felér a szintjére és kitalálja hogy szerelmes,összejönnek hogy megfeleljenek a társadalmi elvárásoknak,lehet villogni a barátnők előtt is
2017. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#8


Rendben, de akkor ezt úgy nevezik, hogy vonzalom és nem "kémia". Ha "kémia" lenne akkor tudományos eszközökkel befolyásolható lenne a dolog természete.

2017. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!