Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írnak a szebb lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak a szebb lánynak kevesebben társkeresőn, mint a hátrányosabb külsejűnek?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból, hogy milyen nőtípus tetszik jobban a férfiaknak, létrehoztam 2 regisztrációt társkeresőn, hogy melyiknek írnak többen. Azt hittem, az elsőnek fognak, erre a másodiknak kb kétszer annyi levele jött. Miért lehet ez?


első: [link]


második: [link]


2017. máj. 29. 00:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem azért de nekem a második sokkal jobban bejön!Kifejezetten tetszik.
2017. máj. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Abszolút a második bár én egyiknek sem írnék, túl jó nő mindkettő.
2017. máj. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Az első kicsit milf-es de szimpatikus. A második olyan igazi rosszlány. :)
2017. máj. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
A második lány hátrányosabb külsejű?! Kb. szexbomba a lány, nem csoda, hogy többen írnak neki szóval a kérdésben foglalt elméleted már megdőlt.
2017. máj. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Noblesse Oblige ***** válasza:
65%
Női szemmel, szerintem a második szebb.
2017. máj. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
De amúgy jó tudni, hogy ennyi kamuprofil van társkeresőn...
2017. máj. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Tudod mi szerintem a különbség? A képrk minődége: az első képet látszik hogy profi környezetben készítették (akár valami magazinban is lehetne,fogafok hogy utólag retusálták is bőven),míg a második kép sokkal természetesebb,arról a lányról inkább elhiszem hogy a valóságban is így néz ki..mellesleg szerintem ő nagyon szép, korban is közelebb van hozzám, az első túl öregnek néz ki..
2017. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Szoli meg pláza....ezek közül egyik sem dolgozott egy másodpercet sem .

Tényleges munkát tuti nem.

2017. máj. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a második sem ronda kategória, olyat direkt nem akartam. De ez egy olyan társkereső volt, ahol komoly kapcsolatot kereső férfiak vannak, és az első vállalhatóbb szerintem külsőleg...
2017. máj. 29. 01:09
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Az elsőn látszik, hogy műtermi fotó. Sokkal inkább úgy néz ki mintha valaki a netről szedte volna le egy kamu profilhoz (jelen esetben tényleg), mint hogy valaki ezzel a képpel regisztrált. Egy ennyire beállított profi fotó kapcsán nekem az első gondolatom, hogy kamu profilról van szó. A második csaj esetén hihetőbb, hogy tényleg az van a képen aki regisztrált az oldalra. Plusz szerintem is sokkal szebb a második, szóval ha nem is abból indulok ki hogy az első nagyon kamu profilnak tűnik úgyis a második csajnak írnék inkább.
2017. máj. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!