Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 körüli szingli férfiak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli szingli férfiak. Nektek van amiatt komplexusotok (valamilyen szintű), hogy nem kerestek eleget, megfelelő összeget, emiatt is vagytok láthatatlanok a társkereső, , piacon"?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 16:33
1 2
 1/18 Lazy Lover ***** válasza:
53%
nincs én már rég ki szálltam a piacról vannak 100x jobb dolgok mint 1 ""nő""
2017. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Mi ez a sok fizus kérdés mostanában?
2017. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Nincs, mert keresek. Teszek érte. Nem fogom a fizetésemre a sikertelenséget.
2017. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De most annak szól, aki nem keres jól. Ez nem mindenhol úgy megy, hogy na most jól fogok keresni, ha nem vagyok multinál mérnök, külföldi cégnél bankár stb.
2017. máj. 31. 16:48
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

Azért van ennyi fizus kérdés, mert a magyar férfiak egész egyszerűen a kisujjukat is lusták mozdítani a kényelmes de szarul fizető állásukból. Pedig a lehetőség ott állna mindenki előtt, segéd munkával is meg lehet keresni 500 forintot tisztán, és nem a világ végén, hanem már Ausztriában. De nem, mert akkor ki kéne mozdulni a komfort zónából, jön az 1000 kifogás, hogy jaj de nem tudom olyan jól a nyelvet, nem fogok tudni beilleszkedni, kicsinek fogom érezni kint a farkam stb.

És mi az egyszerűbb? Siránkozni tovább a 120 ezer forintos fizetés mellett :D Szidják az országot, a politikusokat, a főnöküket, a rabszolgagyárat, a multikat.. mindenkit csak magukat nem teszik felelőssé, azért mert nyomorban élnek. :D

2017. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Neked akkor minden kollégád szingli, ugye?
2017. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
El kell kezdeni megtanulni programozni, aztán elhelyezkedni Pesten informatikusként. Nagy szükség van rájuk, és nagyon jól fizetnek.
2017. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

De, ez mindenhol ugyanúgy megy.


Nem keresek jól = kigondolom, hogyan = teszek érte.


A Föld nevű bolygón így megy. TE merre élsz?

2017. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

#7 Ha nincs valódi 140-es IQ-d, és nem voltál már kisgyerek korodban is egy zseni és matek versenyek kishőse, akkor NE menj informatikusnak, mert tudod mi lesz? 2-3 évig fogsz szenvedni a szüleid pénzén, és a végén vagy kirúgnak vagy ott kell hagynod és úgy fog megmaradni benned mint egy fájó kudarc élmény ami nem sikerült, nem is beszélve a sok felesleges energiáról amit beleöltél.

Óriási tévhit, hogy minden jóskapista könnyedén lehet szoftverfejlesztő mérnök, csak tanulni kell. Tévedés, még egy orvosnak is lehet lenni segg hülyén ha sokat magolsz, de igazi fejlesztő IT-s sosem leszel, ha nem születtél nagyon okosnak, főleg a matek, logika, absztrakció, analitikus gondolkodás termén.

Igaz, hogy hiányszakma, de csak azoknak akik a versenyszférában is meg tudják állni a helyüket.

2017. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nincs, mert azért csurran cseppen. Igaz, hogy nem keresek eleget (mondjuk 5 milliárd/nap), de van elég.

Ennek ellenére viszonylag láthatatlan vagyok, mert soha nem voltam az a villogós személyiség, akármennyi pénzem van, mindig a legjobb ár/teljesítmény arányra megyek ami nekem kell.

Pl vehetnék puncimágnes idomos sportmotort, de minek, ha elvagyok a naked megbízható, csak 200/300 lóerős autóknak megfelelő menetdinamikájú "kezdő" motorommal :) Golddiggereknek van megfelelő keresőoldaluk ahol minden le van írva, hogy mennyi micsoda, nincs szükségem rejtett golddiggerekre.


#7

Nekem sincs annyi IQ-m azt hiszem, nem voltam zseni, sőt 4. től kezdve a 2-es, 3-as számrendszerben voltam matekból, sőt középsuliban egyik félévkor buktam is belőle, de jól elprogramozgattam alkalmazottként is, meg "vállalkozóként" is :)

A szemléletmód, és a logika számít, nem a matekos képletek, dogmák bemagolása, mert google a barátom, és wiki a barátnőm :D

De sajnos Magyarországon a programozói állások 99% gagyi banki hulladékok, meg nagyvállalati belső hulladékok fejlesztéséből áll ahol azt is megmondják hogyan kell a s3ggedet kitörölni amikor pottyantasz, semmi érdekes, mint játék, vagy járművezérlő rendszerek, vagy tudományos cuccok, csak birkózás mindenféle mánágerrel, meg idegenszavas pénzügyi gézukákkal :(

2017. máj. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!