Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, szerintetek mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek mik azok a külső/belső tulajdonságok, amikkel egy mai nő torony magasan ki tud tűnni a tömegből?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy csinos nő. Mik azok a külső, belső tulajdonságok, amikkel nagyon ki tud tűnni a többi nő közül?

Én azt tapasztalom,, hogy ritka az olyan nő, aki valóban különleges, van néhány kategória és abba kb bele is lehet sorolni a nők nagy részét. Nő vagyok még mielőtt valaki elkezdene fikázni :D


Talán a kisugárzás? A kedves intelligens személyiség? Egyedi stílus? Mivel lehet kitűnni toronymagasan?



2017. jún. 2. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Egyéniség.

A legtöbb embernek nincs.

2017. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a külsőre nem fogsz egységes választ kapni, mert kinek mi jön be. :)

Belső tulajdonságok közül viszont szerintem sokunknak bejönne, ha nem állna elő 3-4 év párkapcsolat után valami olyan baromsággal a leányzó, hogy ő még "nem élte ki magát" és lépne le... :D

2017. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Számomra azzal, hogy nagyon jót lehet vele beszélgetni, egy/sok mindkettőnk számára érdekes témáró. Hogy beszélgetés közben ahogy mondani szokás "repül az idő", hogy érdeklődik irántam/a véleményem iránt, emlékszik azokra, amiket elmondtam neki, stb. Természetesen ezt visszafelé is maximálisan meg tudom adni.

Ha a fizikai vonzalom megvan, és mellé teljesülnek a fentiek is, engem már meg is vett a hölgy :)

2017. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Különcség-jó értelemben.

Egyedi stílus


Nekem külsőre bejönnek a vörös hajú szeplős nők (eredeti) és ők rendesen ki is tűnnek.


36/F.

2017. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

a hiba ott van, hogy benned nincs meg az, amiért ezt a kérdést feltetted.

szóval azt várod hogy majd ide leírják az "elvárásokat" a fiúcskák, te elkezded aszerint élni az életed, és egyből kitűnsz a tömegből.

ahogy az #1 írta, egyéniség, ami neked nincs, és nem is lesz ha ilyen hozzáállással akarsz holdudvart kreálni magad köré :)

2017. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Akit érdekel, priviben elküldöm, nem rakom ki, hogy lepontozzák.
2017. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Én nőként tudnék mondani jó dolgokat, de nem fogok. :D

Mert belőlem önkéntelenül jön, más meg csak megjátszaná a külső elvárások miatt. Annak mi értelme? ( Egyébként is akkor van a legjobb "kisugárzásod", ha önmagad adod- aki vevő rád, azt úgy is megfogja, aki meg nem, annak hiába akarnád megjátszani egy szerepet-nincs értelme)


Egyébként meg 3-as jól írta.

2017. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Óriási csöcsök. Azzal biztosan kitűnik
2017. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Foglalkozz magaddal és ismerd meg magad, hogy mit szeretsz és mit nem.


Utána majd kitűnsz.


Tényleg személyiség kérdése, én ugyan nő vagyok, de egyből feltűnik nekem is, ha valaki más.


Különböző stílusú és viselkedésű emberekre gondolok, a közös bennük csak annyi, hogy felkeltik a figyelmem.


Még nem is feltétlen kell szépnek lenniük

2017. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Becsület, felelősségtudat és tartás.
2017. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!