Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony pasik! Ti hogy vagytok képesek elfogadni azt a tényt, hogy a nők túlnyomó többsége minimális magassarkú viselése mellett is magasabb nálatok?

Figyelt kérdés
Néha elmegyek bulizni a haverokkal és olyankor egy kezemen meg tudnám számolni hány csaj alacsonyabb tőlem, köszönhetően, hogy már egy pár centis magassarkút viselő nőnél is egy alacsony pasi gyakorlatilag sosem lehet magasabb. Egyébként gőzöm sincs mekkora most a magyar női átlagmagasság, de feltűnt, hogy rengeteg csaj még sima cipőben is magasabb nálam, amit abszolút nem tudok felfogni. Ilyenkor előjönnek a komplexusaim ami eléggé letaglózó. Most már mindig extrém alacsony csajokkal próbálok ismerkedni, de azt vettem észre, hogy ők nagyon kevesen vannak, szinte lasszóval kell őket fogni. És akiknél be is próbálkoztam a legtöbbje egyből elutasított annak ellenére, hogy hozzájuk illettem volna leginkább. Csak 2-3 pici csajjal tudtam eddig a randiig eljutni.

2017. jún. 3. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Én speciel pont leszarom.


Vízszintesen úgysem számít, ha meg valaki ismerkedés során ezen aggódik, akkor már felejtős is. Legalább tudom, hogy a külső erdekli, nem kell lefutni egy csomó felesleges kört, mire kiderül hogy nem érdekel.

2017. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok alacsony 185 centi kb, de nekem bejönnek a nálam magasabb nők. Na ilyenkor mi van?
2017. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor azt van, hogy nem neked szólt a kérdés, offtopik a válaszod. :P
2017. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne offtopic? Valahogy nekem is túl kell tennem magam azon hogy nincs esélyem náluk. :D
2017. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel a dolog, volt magasabb barátnőm is. Szerintem túl van tolva ez a magasság téma, egyszerű cipőben a legtöbb lány azért nem magasabb nálam. Magassarkúban igen, de ki az, aki állandóan magassarkút hord?
2017. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Én nőként 180 centi vagyok, viszont szeretem a magassarkút, amivel azért lássuk be, nagyon óvatosan kell bánnom.

Ha őszinte akarok lenni, akkor engem sosem zavartak az alacsony pasik - inkább az, hogy az alacsony pasik nagyrészt frusztráltak. Ez a te bajod is. :)

Volt olyan exem, akit konkrétan annyira idegesített, hogy magasabb vagyok nála, és az hülyén néz ki, hogy az utcán nem volt hajlandó megfogni a kezem, sőt, nyilvánosan megcsókolni, megölelni sem, mert az ugye hogy néz már ki...

Megmondom őszintén, én ezért kezdtem magasságbeli kritériumot is állítani a randiknál. Piszkosul fárasztó 0-24-ben a másik fél kisebbségi komplexusát kezelgetni. Mostani párom velem egymagas, és tökre nem érdekli az sem, hogy hány centis a cipőm. :)


Kérdező, én neked is azt tudom javasolni, hogy ezt komplexus-dolgot piszok gyorsan kezdd el kezelgetni, önbizalmat fejleszteni, mert ez ördögi kör, és ha beleülsz, oltári nehéz lesz kiszállnod.

Hidd el, a nők nagy részét tényleg nem a centi érdekli, hanem a te hozzáállásod. (Oké, nem mondom, hogy mindig, nekem is van ismerősöm, aki simán dobott már pasit azért, mert alacsonyabb volt, mint képről tűnt... De azért nem ez az átlag. Tényleg nem.)

2017. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 én amúgy meg tudom érteni az ilyen pasik kisebbségi komplexusát, engem nagyon zavar, ha egy pasi alacsonyabb nálam, bár ilyen csak akkor fordul elő nagy ritkán, ha magassarkúban vagyok(mivel alapból 157 cm vagyok:D). Kérdező, vannak nálad alacsonyabb lányok is, próbálkozz náluk, ennyi.
2017. jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majdnem 180 cm-es nőként szintén azt mondom, hogy az alacsony pasik egyáltalán nem zavarnak, mindig is nagyon jól megvoltam velük. A frusztrációjuk viszont annál jobban zavar, csak ez az egy dolog.
2017. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most mindenki ket meter magas lesz xD akikkel meg beszelek azok mindig kozlik h hat ok 170 cm koruliek.
2017. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
173 cent vagyok. Soha egy pillanatra nem zavart az alacsonyságom. Annál inkább a kövérségem, de legfőképpen a ronda pofám. :D
2017. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!