Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hisztek abban, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy nem kell keresni az igazit, hanem majd "jön magától"? Mennyire elfogadók a férfiak abban az esetben, ha a nőnek van gyermeke? Sokan meg sem ismernek, egyből továbbállnak.

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 21:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom hogy jön-e magától, de én k.rvára nem keresek senkit második éve. Nincs rá időm, csak az utóbbi hetekben.


Én nem nevelném fel senki gyerekét. Akaszkodott már rám 2 gyerekes anyuka. Hagyjuk már. Azt értem, hogy rám mi szüksége lenne (pénz), de nekem mi szükségem van a gondra?

2017. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem az, hogy mennyire fogadja el valaki azt, hogy a nőnek van gyereke az részben a nőn is múlik. Az elég kiábrándító lehet ha a nő pót apát keres és nem párt.
2017. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%

csak nem mindegy, hogy mikor jön... ha egyáltalán jön. (amúgy nem hiszek benne)


Nem kezdenék gyerekes nővel. Nincs kedvem másodlagos lenni az életében és az "apukát" látni minden héten.


28F

2017. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszek benne
2017. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Diavolino44 ***** válasza:
23%

1.) nem hiszek benne, ha hinnek benne, meg most is szuz lennek, de marha nagy lenne az egom, mert meg nem utasitott vissza no. Minel tobb emberrel kerulsz kapcsolatba annal, valoszinu, hogy talalkozol olyannal, aki szimpatikus.


2.) A nok legnagyobb evolucios felelme, hogy olyan ferfitol lesznek terhesek akitol nem akarnak. Ezert valogatjak meg nagyon szelektiven kivel hajlandok agyba bujni. A ferfiak, legnagyobb evolucios felelme, hogy nem a sajat gyereket kell felnevelnie.

Volt mar kerdes, s eleg megoszlottak a valaszok, en tovabbra is Nem-mel voksolok. Tenyleg almaim nojenek kellene lenni, hogy belemenjek egy ilyen szituba. Egy gyerek mindig problemat general, nekem ne mondja senki, hogy nem!

2017. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Aki egyből tovább áll, neked tesz szívességet, hogy nem rabolta az idődet. Bőven marad olyan férfi, aki elfogad gyerekkel együtt.

Annyi eszed anyaként meg legyen már, hogy nem hiszel ilyen faxságokban, mint az "igazi". Egy működő, kiegyensúlyozott kapcsolat lenne az igazi számodra, és a gyereknek is. Ne a villámcsapásra várj, hanem teremts lehetőséget az ismerkedésre. Valószínűleg több kevésbé sikeres próbálkozás után találkozol csak olyannal, akivel minden klappol.

Addig sem kell nekikeseredni, csak érezd jól magad, és ismerkedj!

2017. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
Az Igazi létezik, a probléma csak az, hogy ez nem egy olyasféle leányregény, mint amiről mindenki álmodik. De egyébként ha érkezik, magától jön, pont akkor, amikor már NEM keresed.
2017. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiszek benne.

Az életbe van pár 'igazi'.

Van aki elfogadja a gyereket van aki nem.

Sok mullik a nőn is.

n25

2017. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%

„Ti hisztek abban, hogy nem kell keresni az igazit, hanem majd "jön magától"?”

Ebben nem hiszek, hanem EZ ÍGY VAN! Egyedül jól érzed magad, akkor vagy a toppon, akkor vagy a legszimpatikusabb másoknak, akkor teszed a legjobb első benyomásokat, akkor vonzod a legtöbb embert, köztük egy-egy igazi-jelöltet.


„Mennyire elfogadóak a férfiak abban az esetben, ha a nőnek van gyermeke?”

Passz. Nálam zéró tolerancia van, 24 évesen nem akarok még saját gyereket sem, nemhogy másét...


„Sokan meg sem ismernek, egyből továbbállnak.”

Fiatalon érthető, hogy a gyerek miatt... :/ 40 fölött meg inkább örülj, hogy nem érdekled a selejtet.

2017. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%
Bárkiből lehet igazi, nincs olyan, hogy egyetlen igazi. Meg kell dolgozni mindkét embernek azért, hogy egymásnak igazivá váljanak. Legfeljebb akkor jönnék össze gyermekes nővel, ha az apuka vagy elpatkolt, vagy 2000 km-re él minimum, esetleg abszolút nem tartják a kapcsolatot egymással.
2017. jún. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!