Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy állnak a huszonéves nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnak a huszonéves nők egy tapasztalatlan férfihoz?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt a szexuális tapasztalatlanságot. Mert ugye, ha még csak párkapcsolati rutin hiánya áll fenn valakinél az nem egy egetverő dolog, mert ha szociálisan nincs gondja az srácnak az emberekkel és vannak barátai akkor egy barátnővel való törődés, párkapcsolatban élés sem nagy dolog. Főleg, ha normális családi keretek között nőtt fel és nem valami szétzilált családja volt.


De mi van az ilyen férfiak szexuális tapasztalatlanságának elfogadásával? Hiszen ez egy semmivel nem összefüggő dolog, ide sehonnan nem tudnak tapasztalatokat áthozni. Nőknél nem jelent ez túl nagy gondot, mert ugye egy szűz nőt is élveznek sokan. De egy férfinak már az elsőnél is teljesítenie kell, főleg ha a számára első manapság átlagosnak vehető mondjuk 22 éves lánynak ő már épp a 10. partnere. Egy ilyen lány már vár ezt-azt ugyebár, mondhatni a 2. partnerétől is. Az 5.-től még többet, hát még a 10.-től. Egyre több tapasztalata van. Hogy fogadják azt amikor a 10. partner rajtuk lát még csak először meztelen testet? Tevékenykedni meg lényegében semmit nem tud, csak matat.

Persze, ha szerelemből van vele a lány akkor könnyen lehet elnéző vele szemben. (Feltételezzünk egy rendes lányt.) Ilyenkor van esély, hogy türelmesen kivárja azt a pár hetet, hónapot mire gyakorlottabb lesz a srác.


De mi van akkor, ha csak alkalmi kapcsolatot sikerül a férfinak kialakítani? Ugye ilyenre egy nő nem azért vágyik, hogy fognia kelljen a srác kezét és mondani, hogy ez itt a punci ez meg a cici...

Szűz lányt találni a példában vett korosztályban lényegében lehetetlen. Tehát még azt sem tehetik meg ezek a srácok, hogy keresnek egy a tudásuknak megfelelő partnert. Annak akinek az alapvető elvárásokon túl még a szüzesség is elvárás az huszon pár évesen valószínűleg bukta a partner keresést.


Kavés férfinak akadály egy tapasztalatlan nő, mind rövid, mind hosszútávon.

Mennyire akadály ez a nőknek fordított esetben?


2017. jún. 7. 09:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg azok és nem csak hazudják, akkor jól.
2017. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Felejtsd el! A való életben talán 20-ból 1 ilyen lány van csak, de ha meg ilyen türelmes, akkor az miért van.

Elkorcsosult már a női nem nagyon. Mire 30 évesek lesznek volt legalább 5 partnerük, aki berakta és sokszor gyerek is van már. Ezek akarják looser pasik pénzéből felnevelni a pulyát.

2017. jún. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

5 partnerük?

A legegyszerűbb 20 éves akiről azt sem gondolnád, hogy este 11 után nincs otthon az is sokszor már az 5. 10. partnernál jár.

Kíváncsi lennék én, hogy harminc éves korára hány nőnek volt csak 5 partnere.

Nagyon, de nagyon visszafogott nő az aki ezt elmondhatja magáról.

2017. jún. 7. 10:35
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat agyalsz, alkalmi kapcsolatban vesztettem el késő huszonéves férfiként, és képzeld el, tisztában voltam vele, mi hol van. :D
2017. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a partnerek száma nem feltétlenül jelent plusz tapasztalatot, az nem tapasztalat egy nőnek, ha fél perc alatt megbssza az aktuális partnere, aztán horkolva befordul a másik oldalra. Pedig sok nő panaszkodik arra, hogy önző pasikat fog ki, akik csak magukkal törődnek az ágyban. Ha te nem vagy ilyen, már kilógsz a "mezőnyből", függetlenül attól, hogy az első vagy az ötvenedik partnere vagy az adott nőnek.
2017. jún. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezek a női igények:

Legyen pénzed, mindegy hogy dolgozol érte vagy apuci tömi ki a zsebeid. Sőt az utóbbi még jobb is.

Legyen izmos tested, 18 évesen... Hogy ez csak koxszal megy, mit számít? Hogy harminc évesen már csak gyógyszerekkel lesz erekciód az ilyenkor kit érdekel?


És ami a leginkább releváns a kérdéssel kapcsolatban: Legyen tapasztalatod, csak nehogy megtudja, honnan szerezted.

2017. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, a 2. és a 6. válaszolónál elindult a hisztivonat. Szomorú. :c


Én két sráccal voltam együtt, az egyikük elvileg nagyon tapasztalt volt, több egy éjszakás kalandban is részt vett(bár amióta rájöttem, hogy sok dologban hazudott, nem tartom kizártnak, hogy ekkor sem az igazat mondta.) Mindenesetre még jó is volt vele az első két hónapban a szex, így nem gyanakodtam.


A másik srác, akivel voltam (és a mai napig együtt vagyunk) 23 éves volt, és szűz. Örültem neki, mert mindig is "meg akartam rontani" valakit, de mivel én magam is 19 évesen veszítettem el, nem gondoltam, hogy ebben a korban még találok szüzet magamnak :"D Igen, az első szeretkezésünk inkább szellemileg, mintsem testileg volt kielégítő, de nagyon hamar tanult a párom, és pár héten belül már azt mondtam, hogy sokkal jobb vele, mint a nagyon tapasztalt exemmel volt anno.


Ezek szerint nem csak a tapasztalat számít,

hanem az is, hogy kinek mennyire van hozzá érzéke. Persze ezek mellett minden tanulható.


21/L

2017. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nincs hisztivonat, valóság van, ha tetszik ha nem.

Valószínűleg még nem jártál hasonló cipőben, de majd az öregedés és a ráncok segítenek megtudni, milyen érzés kitaszítottnak lenni.

2017. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokáig tapasztalatlan voltam. Középiskolás éveim alatt nem sikerült ismerkednem a lányokkal. Amikor egyetemre kezdtem járni akkor megfogadtam, hogy ezen változtatok. Elkezdtem fejleszteni a kommunikációs készségeimet és a szexnek is alaposan utánanéztem. Az exemmel (akit 22 évesen ismertem meg) még nem tudtam szexelni (megcsalt a ribi, de ez mellékes). Szerencsére nem sokra rá megismertem barátnőmet aki örült is annak, hogy én még szűz voltam akkor. 23 évesen szexeltem először. Természetesen nem úgy durr bele kezdtük a kapcsolatunkat, hanem szépen megismertük egymást (mind jó és rossz tulajdonságainkat egyaránt). Lassan két éve együtt vagyunk.

24/F

2017. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jó, nyilván azért mindenki tudja, hogy mi hol van. Azzal, hogy nem tudja valaki csak arra akartam utalni, hogy esetlenebb mint az aki már a 20. nőjénél tart.

Autónál is mindenki tudja, hogy kuplung, fék, gáz már 10 évesen, de amikor kezdetben vezetget mégis lefullad néhányszor meg nekitolat a másik autónak. Csak az autót nem nagyon érdekli, hogy valaki bénázik vele, de egy nő az mégsem egy autó.

2017. jún. 7. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!