Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes 30 év feletti szép, gyermektelen (10 évet simán letagadhatnak) nő, a huszonéves jóképű kölyköket szereti?

Figyelt kérdés

Csak a 20 gyerekes,elhízott nőknek kellenék,a fullos nők egyből lepattintanak :(

Persze sokan férjesek,de szívesen lennék a szeretőjük,de nem kellek nekik.35/F


2017. jún. 7. 16:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

xD mert érzik rajtad hogy egy lúzer vagy :D

A gondolkodásod is eléggé lúzer..... a normális nők általában tőlük IDŐSEBB FÉRFIVEL jönnek össze. De szerintem te max biológiailag közelíted meg a férfi kategóriát :D Ezen azért gondolkozz el ;)

2017. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért jönnének össze idősebb férfivel? Lusták az ágyban, dominálni szeretnének, megkeseredtek, már elváltak vagy/és gyerekesek és még sorolhatni a hátrányokat.


Aki teheti jöjjön csak össze fiatalabb férfivel, szíve joga.

2017. jún. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy orbitális nagy lúzer vagy, azért. Vagy egy női provokátor, aki 30-as és 30-as pasikat akar, csak azoknak nem kell.
2017. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Tipikus magyar pasi lehetsz,aki elvárni azt tud,de nyújtani cserébe azt semmit nem tud.

Nagy általánosságban a magyar pasik 30 fölött kopaszodnak,pocakosodnak,az agyuk is rohad,mert nem tanulnak,stb.

Az nem jutott eszedbe,hogy ezek a nők sok energiát feccelnek a kinézetükbe,míg te kb. semmit?

Ha mondjuk sportolsz legalább heti háromszor,akkor én kérek elnézést,bár akkor simán kifoghatnál egy jó nőt.Ha csak nincs hozzá iszonyatos természeted a felületességen felül.

Megsúgom:sok nem éppen snájdig pasasnak azért van szép nője,mert gyúr a személyiségére és nem görcsöl rá,hogy már pedig juszt is szép nő kell,vagy semmi.

"A szépség belülről fakad,csak kívülről lehet elhanyagolni". by Kőhalmi Zoltán

Mondjuk rólad el tudom képzelni,hogy egyik sincs meg,de ha tévednék,én kérek elnézést.

2017. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Fullos nőt akarsz te is mi? Kíváncsi lennék, hogy nézel ki.
2017. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egy fullos nő nem fogja kockáztatni a házasságát egy "szívesen lennék szerető" (értsd: csak szexre kellenél) jellegű fazonnal.
2017. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Őőőőő.... mert nem akarnak szeretőt tartani?- esetleg?-erre nem gondoltál?
2017. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ezek a nők csak szexet akarnak (általában)

Nem vagyok ronda,de nem is nézek úgy ki mint a 25 éves kigyúrt szépfiúk.De engem az érettebb nők érdekelnek,viszont csak a selejt áll velem szóba.Magyarul nem azok,akik 35 évesen 25-nek néznek ki,mellette jófejek,lazák.

2017. jún. 7. 17:15
 9/20 anonim ***** válasza:
Te 25-nek nézel ki? Fullos pasi vagy?
2017. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Selejt?! Az selejtes aki 35 évesen nem 25- nek néz ki? Kérdező, te egy szánalmas lúzer vagy.
2017. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!