Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes 30 év feletti szép, gyermektelen (10 évet simán letagadhatnak) nő, a huszonéves jóképű kölyköket szereti?

Figyelt kérdés

Csak a 20 gyerekes,elhízott nőknek kellenék,a fullos nők egyből lepattintanak :(

Persze sokan férjesek,de szívesen lennék a szeretőjük,de nem kellek nekik.35/F


2017. jún. 7. 16:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem nézek ki 25-nek,de férfiként ilyen nőt akarok,mit nem lehet ezen érteni?Nő 35,kinéz 25-nek,mellette nem egy buta kis pics@,az ágyban isteni.Jó hogy ilyet akarok.
2017. jún. 7. 17:34
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Akarjál! Szíved joga. Mit tehetünk mi az érdekedben? Te magad írtad, hogy lepattintanak. Mi a kérdésed akkor? Jó álmodozást!
2017. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Egy kihalt bevásárlóközpontban ültem a bankra várva, a biztonsági őr bácsi megkérdezte tőlem, hogy szép dolog-e lógni az iskolából. Megmutattam neki, hogy idén lettem 30, kigúvadt a szeme.


De nem szeretem a szexet, és nem kellenél.

2017. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Megint egy hisztizo pocs, akinek bilibe log a keze...vagy csak a napi provokativ kerdes.
2017. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Birom ezeket a kommentelőket mindegyik ugy beszél mintha a világ az ő helyükbe szeretne lenni sok kis fos patron még egy normális napot se dolgozott .
2017. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mert a korodbeli férfiak között több a hajthatatlan, csalódott, keserű, cinikus, már semennyire sem simulékony személy, ami kevésbé vonzó.
2017. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%
Én harmincas nő vagyok, állítólag 8-10 évet letagadhatok, de nem a "kölyköket" szeretem. Hanem az ötven év körüli férfiakat.
2017. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen stílussal nem csodálom, hogy nem kellesz a "fullos nőknek". Bizonyos kor felett csak az használ ilyen szavakat, akik megragadtak 1 szinten agyilag, valahol a 18-20 éves kor között.

Én 32 vagyok, nincs férjem, nincs gyerekem, állítólag laza vagyok és jófej. Azt nem tudom, hogy mennyire vagyok "fullos", de jó pár évet letagadhatnék és nem vagyok túlsúlyos. És igen, együtt vagyok egy 25 évessel már több, mint 1 éve. Nem azért, mert szexet akarok tőle, vagy mert annyira ki lenne gyúrva, hanem mert szeretjük egymást...

2017. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mert megtehetik, miért ne? Nincs gyerekük, csak magukért felelnek. Éppen ideje, hogy ne csak az öreg papáknak járjon a 18 éves bombázó!

Különben ha te nem vagy jóképű, akkor miért várod el, hogy a nő szép legyen?

2017. jún. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%

Dugásra tényleg jobb egy fiatalabb, erős, jó állóképességű, nem leterhelt, nem puhodt test. Mert ugye a házas nők, akik nem akarnak elválni, elsősorban erre keresnek embert. Plusz azért a fullextrás nők olyat keresnek maguknak szexre, aki tudja azt a testet és arcot hozni, amit ők, és az nem az átlag 35+-os férfi Magyarországon.

(amúgy meg ha csak dugni akarsz, nem tök mindegy, hogy gyerektelen-e vagy sem?)


Kapcsolatra meg azért a 30+-osok többsége, legalábbis a környezetemben, náluk idősebbet keres párkapcsolatra. Csak mondjuk lehet, ők már nem tetszenének neked, mert nem úgy néznek ki, mint Zimány Linda még k...sabb kiadásban, hanem visszafogottabbak és vannak kisebb bőrhibáik.

2017. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!