Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meghívott kávézni egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívott kávézni egy férfi, még így is lehet, hogy csak dugni akar?

Figyelt kérdés

Kedves és jóképű, véleményem szerint egy laza 20 évvel idősebb mint én.

Meghívott kávézni, de elutasítottam.

Nem tudom mi lehet pontosan a szándéka, csak sejtem.

Egyből az ugrott be, hogy aki udvarol az dugni akar.

Mégis mi mást akarhatna tőlem a 25 évemmel?


2017. jún. 7. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
:DD
2017. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kártyázni szeretne :D
2017. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én például azt akartam volna, hogy légy a gyermekeim anyja, de ő mit akart, ki tudja...
2017. jún. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilván szimpi vagy neki. Basszus, elég éretlen vagy. :D Mert ha dugni (is) akar, akkor mi van, 45 évesen azért még nem nagyfater.
2017. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát pl. kezdjük ott, hogy barátom van.
2017. jún. 7. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi mást akarhatna? Persze, hogy azt.
2017. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert mi van? Te nem szeretsz dugni?
2017. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát igen aki udvarol az dugni akar.

A te párod is így volt vele megnyugodhatsz. Mindenki akar, ez természetes dolog.


Egyébként meg nem értem mi nem világos ezen...

Gondolom tudja hogy van pasid,és 20 év korkülönbség... Még jó hogy azt akarja...

2017. jún. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha van barátod, akkor mi a fenét elmélkedsz ezen?Elhívott, valószínű randinak szánta, te nemet mondtál mert van párod kész csókolom vége a sztorinak.

Ha randira hívott biztosan akart volna szexelni is, de kétlem,hogy első alkalommal,akkor inkább magához hívott volna.

2017. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cirka egy év múlva majd meghallgatjuk egy fiatal lány sirámait,aki elhagyta a barátját egy pótapuért,aki megkávéztatta,megcigiztette,elvitte kirándulgatni,de most meg tök bunkó...de miéért???Segítsetek...hüpp-hüpp...:-D ;-)
2017. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!