Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti nyomulásnak veszitek, ha egy nő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Pl. Ha egy számotokra átlagos/szép nő ír nektek facebookon, ti örültök, vagy nem (mert így elszáll az udvarlás varázsa, stb.) ? Mi az, ami már sok?

2017. jún. 8. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha teljesen ismeretlenül írna akkor furcsálnám a dolgot, de visszaírnék neki max. óvatosabb lennék.

Azt meg fogjuk már fel, hogy EZ NEM NYOMULÁS! Úgy vettem észre, hogy a mai lányok még akkor sem írnak egy férfinak facebookon, ha már tart az ismerkedés, beszélgetés ami elég lelombozó. Udvarolni a randin szokás nem facebookon, ott beszélgettek ami nem udvarlás és pláne nem nyomulás.

2017. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Örülünk neki.
2017. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A férfiaknál ugyanaz van ebben, mint a nőknél:


Ha egy nekünk vonzó, szép ember kezdeményez nálunk, az minket sem zavar.

2017. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem veszem annak. Örülök neki, hogy ha akar valamit, akkor tesz is érte, és nem csak várja a sült galambot. Az udvarlás pedig nem egyenlő a kezdeményezéssel. Az udvarlás egy hosszabb folyamat, a kezdeményezés pedig egy pontszerű cselekvés. Nekem amúgysem az udvarlás varázsa kell, hanem az együttlét varázsa, a közös tervek varázsa, az értelem varázsa és a boldogság varázsa.
2017. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, bár az elején gyanakvó lennék. (Mi a célja? Csapda lenne? Vajon hol van a közönség aki épp rajtam röhög, hogy "háhá mlyen vicces hülyíteni valakit, háhá!")
2017. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Én lányként úgy veszem észre, hogy ha én kezdeményezek akkor furán viselkednek velem szemben a fiúk, mintha nem tetszene nekik.. Pedig volt olyan, hogy egy srác megszólított, mondta hogy már régóta figyel de még nem volt lehetősége beszélni velem, mikor meg én mentem oda hozzá akkor meg teljesen közömbösen viselkedett, mintha nem is beszéltünk volna előtte. És még a nők a bonyolultak..:D
2017. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan ezt tapasztalom én is mint a 6-os válaszoló
2017. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Örülnék.
2017. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Az udvarlás nyűg, nincs varázsa. Azt szeretem, ha kvázi nincs udvarlás, mert egyformán keressük egymást, egyformán érdeklődünk és nem játszmázik arra, hogy meghódítsam, meg nem jön a női magazinokban hallott vadászösztön ostobasággal. Szóval kedves kérdező, nem veszem nyomulásnak és tetszik, ha egy nő ki tudja nyilvánítani, mit akar. Ha a szimpátia kölcsönös, én is rákapcsolok. Ha meg nem, nos közömbösen viselkedek, vagy megmondom kerek-perec.


26/F

2017. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"mert egyformán keressük egymást"



köszi előző, kimondtad a lényeget

2017. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!