Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő valóban megtalálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő valóban megtalálja a neki tetsző tökéletes férfit vagy valakinek kompromisszumot kell kötnie?

Figyelt kérdés

Ismerkedés során azt veszem észre, hogy szinte a tökéletes férfit keresik a nők, hibákat nem fogadják el.

- Ennek túl kevés a jövedelme, hogy akar így családot..

- Ez puhos, pocakos hogy néz már ki, nem sportol eleget

- Ez alacsony, hogy néznék már ki mellet magassarkúban

- Ez beteg epilepsziás nem vezethet vagy nem is tud akar vezetni így, hogy akar így családot, vinni a gyerekeit stb.

- Ez határozatlan, félénk, én FÉRFIT akarok nem gyereket..

stb. stb..


És valljuk be őszintén a férfiak átlaga azért messze van a tökéletes férfitól, nyilván sok nő megtalálja társát, mert ismerkedős szakban eleve több a férfi, de szerintem messze nincs olyan sok férfi aki ezektől a hibáktól mentes lenne, így sok nőre a magány fog várni, ti hogy látjátok?


2017. jún. 10. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Amikor kompromisszumokat kötöttem, pórul jártam. Amikor inkább egyedül voltam, mint félmegoldásokkal, akkor jött olyan, aki képes volt megfelelni az elvárásaimnak. És ha fáj, hogy kell egy korrekt kereset ahhoz, hogy egy nő családot alapítson veled, akkor dolgozz, hogy többet keress! Én is jól keresek, de soha nem állnék le olyan férfival, aki nem tesz legalább ugyanennyit abba, hogy boldoguljon.
2017. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát rám biztos a magány várt volna..... Fiatalon anyumnak senki nem volt elég jó, én meg sajnos hallgattam rá. Kerestem a tökéletes pasit. Sok csalódás ért. Aztán rájöttem hiszen én sem vagyok misz tökély! Egy mindenben átlagos férfi lett a férjem, nem voltam szerelmes. azt gondoltam majd elválunk. Már 15 éve együtt vagyunk. Közben olyan is volt ,hogy úgy éreztem szeretem. Most egy eltávolodós időszakban vagyok de azért el nem hagynám.
2017. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez is egy lehetséges élet. Én vártam, megtaláltam, és nem azért vagyok vele, mert megalkudtam, hanem mert szeretem. És nem kell elfogadnom, hogy nem jutott jobb.
2017. jún. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

"És valljuk be őszintén a férfiak átlaga azért messze van a tökéletes férfitól,"


... mint ahogy a nők átlaga sem éppen egy főnyeremény, mégis a nőknek van jellemzően a férfiakkal szemben végtelen elvárás-listájuk és nem fordítva.


A nincs-egy-normális-pasi szöveg alapja, hogy a nők alapértelmezetten csak a leges-legjobb férfiakat fogadnák el magukhoz méltónak és csak az élet kényszeríti rá őket (leginkább anyagi okoból), hogy megalkudjanak végül a velük amúgy egy szinten álló, középszerű férfiakkal. De mivel kényszerről van szó, úgy is állnak általában hozzá ezekhez a férfiakhoz.

2017. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A legrosszabb ***** válasza:
48%
Meg szokták találni a tökéletes férfit: általában egy 30-40 közötti, anyagi biztonságot nyújtó háttérrel rendelkező HÁZAS pasasban találják meg az ideált. Napi szinten íródnak ki ide is erről a problémáról kérdések, és még a csaj van megsértődve, amikor le van tolva, hogy egy pöppet gerinctelen dolgot művel. Na? Szerinted normálisak a nők? Mert szerintem nem!
2017. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

"- Ennek túl kevés a jövedelme, hogy akar így családot.."


Akarhat, de egy olyan novel, akinek megfelel a keves jovedelem is. Sok ilyen van, kozuluk kell valogatni.


" Ez puhos, pocakos hogy néz már ki, nem sportol eleget

..."


Az, hogy sportol-e, az lenyegtelen, de egy puhos, pocakos test nem vonzo szexualisan, nem tudunk tole felizgulni, akkor meg hogy eljunk vele szexualis eletet?


"Ez beteg epilepsziás nem vezethet vagy nem is tud akar vezetni így, hogy akar így családot, vinni a gyerekeit stb."


Az epilepszia es egyeb betegseg nem a vezetes miatt gond. Aki egeszseges, az altalaban egeszsegeset keres, mert ez igy normalis. Raadasul egy epilepszias roham komoly veszelyt jelent onmagara es gyerekeire is.


"Ez határozatlan, félénk, én FÉRFIT akarok nem gyereket.."


A felnott nok felnott ferfiakat keresnek tarsnak, ezzel mi a problema? Miert lenne jo a nonek, ha a gyerekei mellett meg a ferjet is orokke patyolgatnia kellene?

2017. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sztem amik itt fel lettek sorolva nem nagy elvárások.

Most a túl kevés jövedelem nem azt jelenti hogy azt akarjuk (legalábbis én nem) hogy full gazdag legyen a pasi, van azért az arany középút amit még el lehet érni anyagi szempontból bárkinek ha akarja és nem fog éhezni a család.

Az hogy sportoljon, ne legyen pocakos nem értem miért nagy elvárás, ez a saját egészségéről is szól meg az igényességről. A gyerekeimet is az egészséges életvitelre szeretném majd nevelni, nem fogok olyan férfit választani aki nem így él, arról nem is beszélve hogy nagyon nem vonzó szexuális értelemben az ilyen test.

Hogy magasabb legyen nálam ez megint nem értem miért fura, nem véletlenül alakult ki úgy az ember hogy alapjába véve a férfiak nagyobbra nőnek, tehát a természet is így tervezte, ezért nem meglepő ha vonzóbb egy nőnek.

A határozottsággal megint nem értem mi a baj, azért az élet nem egy tündérmese, helyt kell tudni állni, nehogymár ez olyan nagy probléma legyen.

Epilepsziás meg van a családomban, folyamatos felügyeletet igényel, majdnem mint egy kisgyerek, nem lehet egyedül hagyni egy éjszakára se. Gyerekek mellett ez nem vicces.


Egyébként a környezetemben bőven vannak pasik akik ezeknek megfelelnek. Ez megint csak kifogáskeresésről szól. Az epilepsziát leszámítva minden másról te tehetsz és változtathatsz ha akarsz, de ti nem akartok, aztán meg sírtok hogy nem kelletek senkinek. Én inkább keresek olyat aki megfelel az ilyen alap elvárásoknak, ezek nem olyanok amiben kompromisszumot kellene kötnöm. Eddig is találtam olyat aki megfelelt, ezután is fogok.

2017. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

... mint ahogy a nők átlaga sem éppen egy főnyeremény, mégis a nőknek van jellemzően a férfiakkal szemben végtelen elvárás-listájuk és nem fordítv


hű b+, szerinted tényleg akkora elvárás egy potenciális pasijelöltben, hogy legyen normális munkája ne pedig anyu nyakán tengődjön nulla fizetéssel, adjon a külsejére, legyen többnyire egészséges és ne szrja össze magát ha fel kell adni egy levelet vagy el kell intéznie valamit.


Hála az égnek ezek rengeteg férfiben megvannak. Bennem nőként megvannak ezek a fene nagy tulajdonságok, nem fogom lejjebb adni ennél.


Az epilepszia amúgy más szempontból akadályozó, az autó kérdést a férfiak misztifikálják túl, valójában nem olyan fontos mint ahogy azt hiszik.

2017. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy imádom amikor szidjátok a nőket a sok elvárás miatt, de eszetekbe se jut, hogy ti is a tökéletes nőt keresitek és nem veszitek észre azt, aki nem gyönyörű alakkal rendelkezik :D Ha észreveszitek, akkor tudjátok, hogy rengeteg lány nem rendelkezik magas elvárással, de ezek a lányok szintén nem tökéletesek. Nektek is ugyanúgy a népszerű ribi kell, mint nekünk a népszerű jópasi. 20 éves korunk alatt. Felette már jó esetben nem. :)


Amúgy ezek nem nagy elvárások. Igenis kell az anyagi biztonság, hiszen két gyereket is szeretnék, szeretnék mindent megadni nekik, amihez nem elég az én fizetésem. Olyan nagy baj, hogy dolgozni kell?


Én sem vagyok vékony (bár én most dolgozom rajta), volt már ultrakövér barátom is, elfogadtam, mert szerelmes voltam belé. De persze szexuálisan jobban vonz egy jó alakú, sportos pasi. De számomra megfelel a picit ducibb is, ha nem él egészségtelenül.


Nálam minden fiú magasabb, én 163 vagyok. Sok lány lealacsonyozza a 170 centis srácokat, én meg csak örülök, ha nem egy 190+ centis létra sétál mellettem a kezemet fogva. :D Amúgy baj, hogy magasabb vagy a csajnál, vagy mi?


Tényleg nem szeretnék beteg barátot, én is egészséges vagyok. Még én sem tudok vezetni, de szeretnék megtanulni, tehát jó lenne, ha a férjem is tudna majd, de ha nagyon nem akar, hát akkor majd én leszek a sofőr. Bár nem hallottam még olyan férfiról, aki nem akar megtanulni vezetni.


Nagyon sok határozatlan fiúval volt dolgom, akiket nekem kellett felszednem, randira se mertek elhívni, nemhogy megcsókolni pl. Én is szeretek beleadni a kapcsolatba, az ismerkedésbe, nem várom el, hogy mindent a fiú tegyen, de azért már jó lenne, ha olyat találnék, aki elég határozott ahhoz, hogy elindítsa a közös utunkat. Ha neked derogál leszólítani valakit vagy megfogni a kezét első alkalommal, akkor még nem vagy felkészülve egy komoly kapcsolatra. A félénk fiúk, akikkel jártam, egy étterembe nem mertek asztalt foglalni vagy megkérdezni egy idegent, hogy merre van egy hely, tehát ja, nem kéne megint.


Még amit nem írtál, az az intelligencia, ami fontos elvárás. Nem az, hogy milyen jegyei voltak a suliban, vagy hogy fel tudja-e sorolni Amerika összes államát. Nem a lexikális tudás. Csak egy alap intelligencia, érzelmi szinten főleg.


22/L


Pontozzatok le és panaszkodjatok nyugodtan, ha nem vagytok képesek alapvető dolgokra (munka, randira hívás, egészséges életmód) és siránkozzatok egy lány után, aki nyilván a jó seggű lapos hasú ribi.

2017. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
persze hogy nem találja meg, ezért van anny macskás szingli, vagy "béta"-t szipolyozó házisárkány.
2017. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!