Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tegyek le róla hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek le róla hogy barátnőm lesz ha nem tudok gyorsabban nyitni nők felé?

Figyelt kérdés
Nálam az ismerkedés nagyon lassú folyamat, nagyon nehezen tudok közel engedni magamhoz nőket, érzelmi intelligenciám nagyobb az átlagnál. Pl 10. randi előtt nálam nincs csók. Sok sok találkozás beszélgetés után tudok csak nyitni nők felé...
2017. jún. 13. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

10. randi ? MIVAN!?

a nők többsége már a 2-3. randin elvárja a csókot, de van aki már az elsőn is simán!

ha eltelik a 3. randi is csók nélkül, a nő azt fogja hinni, hogy nem érdekel téged, hiszen nem közeledsz felé, nem érinted meg, nem csókolod stb.

fog keresni olyat, aki határozott, és igenis lép!

szóval kapd össze magad, és ne agyald túl. légy kicsit állatias, ösztönös.

2017. jún. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Pont ezt mondom, jóval nagyobb az érzelmem mint az állatias ösztönösség bennem
2017. jún. 13. 08:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem érzelmesség, hanem töketlen vagy. Azért már eljutott a társadalom 2017-re, hogy már az első randin is belefér a szex(ha mindkét fél akarja).


Úgymond nincs "értéke" ezeknek a dolgoknak.

Nem tudom mit töketlenkedsz. Ha tetszik és vonzódsz a csajhoz lépj, mert ha húzod az időt, akkor folyton pofára fogsz esni.

Senki nem vár rád 10 randit, hogy lépjél. Ha meg a csaj kezdeményezne csókot félretolod? Szex meg házasság után lehet csak?

2017. jún. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Érzelmesség az nem más mint töketlenség?
2017. jún. 13. 08:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem neked téves gondolataid vannak az érzelmi intelligenciáról!


A csók pedig nem állatias ösztön, hanem normális emberi megnyilvánulás! Amíg ilyen tévképzeteid vannak, addig ebben az állapotban is fogsz maradni. Képzelem akkor szexre mikor is kerülne sor nálad... 1 év múlva? Keress fel egy (szexuál)pszichológust! Valószínűleg valami nincs rendben a szüleid intimitás mintájában.

2017. jún. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Régen akkor miért ismerkedtek hónapokon át? Nekik mind gond volt az agyukba?
2017. jún. 13. 09:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem érzelmi intelligencia, itt tényleg valami más húzódik meg a háttérben. Régebben más volt a társadalmi berendezkedés azért vártak, 100 éve még a boka sem villanhatott ki egy rendes nőnél, nadrágot sem hordhatott. Ma már rövidnadrág, miniszoknya. Én sem vagyok a híve az első randin szexnek, főleg vadidegennel, de helyzete válogatja, van amikor az úgy jön ki. Viszont ha velem beszélgetne valaki mindennap, és már lenne 10 randink és nem csókolni meg, mikor látja rajtam nekem bejön én lelépnék, mert aki eddig bírt várni annak annyira nem is tetszem, az nem tudja mit akar, tetszem is neki, nem is tetszem neki, jobb híján majd jó leszek. Ilyen gondolatokat szülne bennem, nem hogy bíznék benne, hanem egyre jobban nem bíznék benne.
2017. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz "régen" alatt? A szüleim például pár hónap után házasodtak össze.

Az azelőtti időkben meg ott ücsörgött a gardedám is a fiatalokkal. És sokszor nem a szerelem kialakulása tartott hónapokig, hanem a gazdasági egyezkedés a családok között.


Igen, határozottan nálad van a baj. Ha 10 randit kell neked várni a csókra, akkor nagy defektek lehetnek belül. Kicsit önmagadba kellene nézni, hogy vajon miért vannak ilyen nagy érzelmi-szexuális gátjaid? Persze nem azt mondom, hogy az ember mindenkit csókolgasson össze-vissza, de ha ott ül valaki, aki iránt vonzódsz...

2017. jún. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!