Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit akarhat tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat tőlem egy 38 éves férfi? Komolyan gondolhatja?

Figyelt kérdés
Váratlanul leszólított egyik nap sportolás közben. Ilyen még talán csak egyszer történt velem, de ő nem tetszett. Nagyon régen nem szólított le senki ezért is éreztem őt különlegesebbnek. Beszélgettünk, találkoztunk eddig háromszor. Nem néz ki rosszul aranyos kedves nyugodt természetű. Nagyon tud szeretgetni ez tény mindig ölelget puszilgat kézen fogva sétáltunk. Nekem komolyabb gondolkodásúnak érettnek tűnik. Sokszor vagyunk viszont csendben mert én alapból visszafogott félénk zárkózott vagyok, de eddig mindenkit zavart h ilyen vagyok. Őt ezek szerint nem. Viszont nem ír mindig ha nem látjuk egymást, csak h mikor találkozzunk és ennyi. Három találkozás után pedig azt akarja h menjek fel hozzá. Nem beszéltünk még arról h most mi van köztünk nem járunk még. Érzéseiről nem nagyon beszél, de mikor találkozunk órákig képes ölelgetni puszilgatni látszik h vonzódik hozzám. Ami viszont megingatott az, hogy nem mondott a koráról legelőször igazat, mert 32-t mondott. Félek, hogy még mást is titkol, pedig én őszinte voltam hozzá mindenben. Igaz még nem érzek szerelmet vagy ilyesmi, de szerintetek lenne jövője ennek? Mit akarhat tőlem? 24/L
2017. jún. 13. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Felültetni az érzelmi hullámvasútra. Kösd be magad, indul az őrület:)
2017. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Majd kibuknak a szekrényből a csontvázak. 5 gyerek, alkesz vagy hasonló. Majdnem 40-es férfi nem véletlenül van egyedül.
2017. jún. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy komoly kapcsolatot. Majd kiderül.
2017. jún. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért érdekes, hogy itt mindig mindenkit csak lehúznak a hozzászólók.
2017. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt mi honnan tudjuk, hogy ő konkrétan mit akar?

A fejébe nem látunk be, az pedig, hogy a környezetünkben levő, hasonló korú pároknál mi lett a végkifejlet, semmit nem mond el a te hódolód természetéről.

2017. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekem is volt olyan randipartnerem, aki hazudott a korát illetően.


nem találkoztam vele többet. ha egy ilyen apróságban hazudik, mi lehet a nagyobb dolgokkal?

2017. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 acelsziv ***** válasza:
81%
És a felesége mit szól az egészhez?
2017. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En into jelnek vennem azt, h kamuzott a korarol. Szerintem ez mar alapbol eleg gaz. Masreszt ahogy elnezem, nem vagy oda erte te sem tulsagosan, m akkor nem igy beszelnel rola, h "aranyos", meg "kedves". Ne eroltesd magad csak azert, m elofordult veled, h leszolitott egy joval idosebb pasi. Szerintem hagyd, m Te fogod a rovidebbet huzni. Mi van, ha arrol is kamuzik, h egyedulallo??!
2017. jún. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nalam ezzel, hogy hazugsaggal nyit, rogton elassa magat. Es ilyen piti sz*rrol, hogy hany eves. Nem erdekel, lehet barmilyen kedveskedo. De van egy tippem, hogy miert kedves es miert kamuzott. 3 talalkozas utan meg nem mennek hozza fel. Foleg igy: Viszont nem ír mindig ha nem látjuk egymást, csak h mikor találkozzunk és ennyi.
2017. jún. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

dobd be, hogy 3 hónapig nem szexelsz.


kíváncsi lennék, mennyire lenne lelkes ezután:D

2017. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!