Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mit tapasztaltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mit tapasztaltok, mennyire gyakori az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Az olyan férfi, akinek kifejlett erős stabil személyisége van, és nem gyerekként hanem érett felnőttként gondolkodik minden helyzetben. Nagyon okos és intelligens. Vannak céljai, sikeres abban amit csinál, nagyon határozott és karizmatikus. E mellett a ház körüli fabrikálásnál is szinte mindent megtud csinálni, bármikor tud ilyenekben segíteni.


A kapcsolatban nagyon megértő, odaadó, szeretetteljes, védelmező, olykor szenvedélyes és romantikus.


Lehet vele komoly témákról beszélgetni, de hülyülni is. Illetve nagyokat bulizni, de túrázni és állatkertbe és egyéb ilyen helyekre menni.



2017. jún. 13. 22:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
19%
Nincsen ilyen férfi. Ezek a tulajdonságok ütik egymást. Ha valaki komoly, akkor nem hülyéskedik. Ha meg hülye, akkor nem lehet intelligens. Keresgélj inkább a létező férfiak között!
2017. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ez nagyon nem így van..... szerinted aki komoly, az minden pillanatban komoly??? Én ismerek nagyon komoly embereket, még is nagyokat lehet velük hülyéskedni ha úgy adódik. Mellesleg én ismerek ilyen férfit akit leírtam.
2017. jún. 13. 22:04
 3/30 anonim ***** válasza:
50%

Az első hülyeséget ír:D

Ritka az ilyen sztem, a környezetemben 1 konkrét példát tudok mondani, ő mindenben olyan amit leírtál +még jól is néz ki. De nekem nincs sok ismerősöm, én viszonylag zárkózott lány vagyok. Szoktam ismerkedni, de keveset, szóval ha én legalább 1 ilyen embert ismerek az lehet nem is olyan rossz arány:D

2017. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Akkor helyesbítek: Valószínűleg nagyon ritka az ilyen férfi. És ők hasonló kaliberű nőkkel vannak.
2017. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
52%
Egyet ismerek, de már lestipistopiztam. :) Na jó, a bulizás meg fabrikálás nem különösebben érdekli.
2017. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Filmek, sorozatok tele vannak ilyen álomemberekkel.
2017. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Egy ilyen pasi 40 éves és már leamortizálják a nagyobb bulik. :)
2017. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen férfi...... az álom férfi 
2017. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Kitalálom,te pont ilyen vagy -.-"
2017. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon ritka. Van amúgy, általában foglalt/okkal válogat hasonló kaliberű nőket.:)


Az a baj, hogy a legtöbben nem húzzák ki a fejüket a seggükből és még ott tartanak, hogy a nőknek 50-es bicepsz meg pénz kell, meg bunkók. Értelemszerűen tanulni vagy személyiségben fejlődni egyre kevésbé hajlandóak -nagy tisztelet a kivételnek. Holott igazából azon áll vagy bukik inkább egy kapcsolat/szerelem.


Az embert a lényéért lehet szeretni, én ehhez ragaszkodom. Ahhoz kell egy olyan kis atmoszféra és tartalom. De ezt magyarázhatja az ember, lényegében nehezebb is ilyesmit produkálni (tapasztalat), mint mondjuk összehajtani x összeget, vagy x kiló izmot.

L

2017. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!