Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti szeretitek azt a tulajdonságot egy férfiban, ha igazi vezetői alkat? Tehát magabiztos, határozott, intelligens, irányító, karizmatikus jelenség.

Figyelt kérdés
És a kapcsolatban is ő a "vezető", tehát meg van a férfi-női szerep a kapcsolaton belül, és nem korlátozza semmiben sem a nő szabadságát, csak szimplán férfiként ő viseli a "nadrágot".

2017. jún. 15. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek az ilyen típusú férfiak. 36 N
2017. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nőként írom, hogy szerintem sajnos baromi ritka ez a tulajdonság a férfiakban
2017. jún. 15. 14:30
 3/12 anonim ***** válasza:

"És a kapcsolatban is ő a "vezető", tehát meg van a férfi-női szerep a kapcsolaton belül, és nem korlátozza semmiben sem a nő szabadságát, csak szimplán férfiként ő viseli a "nadrágot"."


Ez igy ertelmetlen.

2017. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A kapcsolatban megvan a nőnek a szabadsága. Tehát a pasi nem féltékenykedik állandóan, nem ellenőrizgeti, és nem tiltja el semmitől és senkitől.

Magában a párkapcsolatban is a vezetői szerep a férfié, tehát ő az akire fel lehet nézni a nőnek, mert tényleg annyi mindenhez ért, és nem a nőnek kell hordani a nadrágot.

Nem tudom ezen mi nem volt érthető

2017. jún. 15. 14:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be. Szeretem az intelligens, magabiztos csendes férfiakat.
2017. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ehhez bővebb kifejtés kéne arról, hogy mit értesz az alatt, hogy nadrágot hordani.

Egyébként nekem fontos a kölcsönös egymásra fölnézés, tehát ha ezt a férfi csak egyoldalúan várja el a maga irányába, akkor felejtős.

Illetve ha azt gondolja, hogy a házimunka mindenestül a nő dolga (miközben a nő is ugyanúgy dolgozik), akkor is kuka.

Szeretem a határozott, magabiztos embereket, de nem így.

2017. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha már felmerül a gondolata annak is, hogy a pasinak joga van eltiltani a nőt bármitől akkor az kuka. Ha egy kapcsolatban a férfi nem ellenőrizgeti a nőt és nem tiltja el semmitől az nem pozitívum hanem az általános norma, mivel nincs joga ilyet csinálni egy vele egyenrangú partnerrel. Nekem nincs szükségem arra, hogy bárkire felnézzek, ez egyfajta alá-fölé rendeltségi viszonyt feltételez aminek egy párkapcsolatban nincs helye.
2017. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ti amúgy orgazmus szerű élvezetet leltek abba hogy kiforgatjátok az ember szavait?????

Ki a franc beszélt arról, hogy a kérdésben szereplő pasi a nőt főző-mosó-takarító gépnek nézi???

Meg arról hogy a pasi itt elvárja hogy rá felnézzenek, de ő ezt nem viszonozza a nőnek?????

Meg hol írtam azt hogy itt teljes mértékben alá-fölé rendelt viszony van???????

NEM TANULTATOK SZÖVEGÉRTELMEZÉST???????


A gyökerek légyszíves kíméljenek meg a primitív buta kommentjeiktől. Kösz!

2017. jún. 15. 15:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy ha egy férfi ilyen, akkor a párja egy idő után a szemére fogja hányni, hogy nem tudja kimutatni az érzéseit. Mert a felsorolt jelzőkben benne van egyfajta érzelemmentesség, ridegség, sőt némi önzés is. Van egy nagyon vékony mezsgye arra vonatkozóan, hogy a nőknek meg tudjon egy férfi felelni, de csak kevés pasi képes ezt a "kötéltáncot" jól csinálni.
2017. jún. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Akkor most elárulok valamit. A fenti tulajdonságok egytől egyig megvannak a barátomban, akivel 3 éve élek boldog párkapcsolatban.


Csak úgy mondom: a kapcsolatunk nagyon harmónikus, szeretetteljes. Mindenben segít nekem, figyel rám, azonnal ott terem ha valami gond van. Nagyon bújós velem, nagyon szeretjük egymást, végtelenül kedves és megértő velem. Persze én ugyan ezeket viszonzom is. Ja, és ha együtt vagyunk, akkor felesbe takarítunk, főzünk, mosunk. Nincs az hogy én csinálom a házi munkát, addig meg ő lazsál. Teljes munka megosztás van mindenben.

És teljes mértékben tisztel, és odáig van értem mint nőért.

2017. jún. 15. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!