Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogy érzitek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy érzitek magatokat, ha egy csúnya srác bepróbálkozik nálatok?

Figyelt kérdés
Névtelen oldal, szóval leirhatjátok az őszinte érzéseiteket az ilyen szituációkban.

2017. jún. 18. 21:30
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Szoktatok esetleg olyat érezni magatokban, hogy "ez az ember mégis mit képzel magáról"?
2017. jún. 18. 21:31
 2/30 anonim ***** válasza:
74%

Jól esik, ha tetszem neki, de ha abszolút nem szimpatikus, kedvesen, de határozottan visszautasítom :)

Ha első visszautasítás után is próbálkozik, akkor simán nem reagálok.

18/l

2017. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%

És nem, soha nem volt még ilyen gondolatom, mint amit írtál :'D

Legalábbis külső miatt nem, csak ha paraszt módon közeledik/nem tud helyesen írni.

2017. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
39%

Mivel gyakran beszélnek arról, hogy hasonló a hasonlóval így érthető a páni félelem és a felháborodás. Senki nem szeret lejjebb lenni, mint ahova magát képzeli. Nálunk sincs ez másként.

30/f

2017. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
5%
Értékelem a magabiztosságot, de azért bosszantó.
2017. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%

Ugyanúgy, mint amikor egy nem csúnya srác próbálkozik: zavarban. Leginkább. De azért jól esik a kis lelkemnek, hogy tetszem neki.


Még soha nem volt olyan gondolatom, hogy mégis mit képzel magáról. Ilyesmit azért nem ilyen jellegű eseményeknél szoktam gondolni (inkább mondjuk akkor, ha valaki a sorban elém pofátlankodik vagy ilyesmi). Egy kedves közeledés mindig jól esik, ez teljesen független az érdeklődő külsejétől. Nálam, legalábbis.

2017. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%

Nekem imponál, attól függetlenül, hogy tetszik-e a srác vagy sem.

Ha elutasítom, akkor sem bunkó módon teszem.

2017. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
58%
En bevallom h tenyleg azt erzem h mit kepzel magarol. Nagyon ritkan, de megtalalnak olyan sracok akikkel nagyon nagy koztunk a szakadek. Az igazsaghoz hozzatartozik h nem csak kulsoben, hanem intellektusban, beszedmodban, mindenben. Olyat en meg nem tapasztaltam h amugy egy ligaban vagyunk csak nem jokepu. Szoval tenyleg azt erzem h ez vak vagy mi van? Persze a tiszteletet nekik is megadom, mert minek sertsem meg oket, konfliktusmentesen szoktunk elvalni.
2017. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%
Én, csúnya pasiként, nem is ismerkedem, így megkímélem a csajt is, magamat is a kellemetlenségtől :) 30F
2017. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
5%
Én fiú vagyok, de eddig akárhányszor próbálkoztam vagy bunkó módon hajtottak el vagy az esetek többségében nem is vettek rólam tudomást. Elsőre sem, tehát pl. vissza sem írtak. Nem vagyok Adonisz de bányarém sem, amolyan átlagos. Nem értem miért nem lehet normálisan válaszolni. Persze ha lenne BMW-m...
2017. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!