Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel nem vagyok kimondottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel nem vagyok kimondottan sikeres semmiben, lehet ezért vannak gondjaim az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

26 vagyok, van munkám, a környékhez képest jól keresek, de szakmai előrelépésre nincs lehetőség.

Egyedül élek albérletben (vidék), van egy idősebb autóm.

A munkámban elvagyok, de nem kimondottan karrierista.

Sportban nem értem el semmit, hobby szinten úszok, futok, de sosem voltam egyesület tagja, vagy játszottam pl egy focicsapatban..semmi. Semmit nem tudok akár egy picit is kiemelkedően csinálni.

Sokat vagyok egyedül, hiába járok el, szinte még korban hozzám illő lányok sincsenek sehol a városban.

Tegnap pl teraszos kávézó: 5 asztal, 4 nél férfi társaság, 1 asztalnál 2 lány beszélget. szóval kb az egész arány ilyen.

Nem vagyok kigyúrva, nincs tetoválásom, nem pöffeszkedek a passatomba.

Természetes h a nők a sikeres férfiakat tartják vonzónak. Eddig hittem hogy a belső értékek is lehetnek vonzók...öszinteség, megbecsülés, apróbb csipkelődések, humor stb.



2017. jún. 21. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Eloszor talald meg magadban azt amit igazan szeretsz/szeretnel csinalni, es utana keress part. Sokan hiszik, hogy ha nem boldogak akkor majd egy parkapcsolat megold mindent. Ne mastol vard a megoldast, hanem magadtol tegyel erte.
2017. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Úgy gondolom, hogy a belső érték egy szükséges, de nem elégséges feltétele ennek. Normális nők esetében is. Egyszerűen az nem tesz különlegessé egy embert, hogy hűséges vagy kedves, mert ennek kellene az alapnak lennie. Ez alá akkor sem adnám, ha tudnám, hogy így egyedül halok meg.


Nem hiszem, hogy minden az eredményekről szólna, én sem azért sportolok, hanem azért, hogy magamnak bizonyítsam, hogy le tudok ennxit és ennyit futni, tudok ennyi meg annyi súllyal guggolni, fekvenyomni, és lássam magamom a fejlődést. De sosem fogok és nem is akarok versenyezni, néha elmegyek futóversenyre, mert hatalmas buli némelyik, de ennyi.:) És így vagyok a rajzolással, varrással, barkácsolással. Ezeket magadnak kell csinálnod és önmagáért, ezért tölt fel, ezért nem unod meg, stb. Nincs benne konkurencia, mérce, bármi, csak te.


Melója nem lehet mindenkinek álommeló, de szeretheted ugyanúgy. Nem kell karrieristának lenni és megszakadni, de annyira érzem, hogy mintha mindent csak úgy ímmel-ámmal, kéretlenül csinálnál, lehet, hogy nem így van, de inkább ebben érzem a beszürkültséget. Alapvetően egy sokrétű, lelkes ember nem így áll a pár-kérdéshez sem...


Szerintem a gond nem az eredmények hiányában van, hanem abban a hozzáállásban és motivációban, ami mögötte van. És amin ha változtatnál, nem csak ezeket a dolgokat élveznéd jobban, hanem másabb lenne a kiállásod is, másképp gondolnál magadra és erre az egész pár-kérdésre.

2017. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amid hiányzik: Önbizalom, tökösség, jó duma, kezdeményezőkészség.


Én kb olyan vagyok, mint te, mégis vannak sikereim. Volt már 2,5 éves kapcsolatom is és az utóbbi egy évben kilenc lánnyal szexeltem (volt akikkel tartósan hetekig-hónapokig, akár egy időszakban egynél többel is).


27 vagyok, vidéki top5 lakosságú nagyváros, okésan keresek, a szakmai előrelépés kb mint nálad.

2 szobás albéretben élek, egy másik lakótárssal. Kocsim nincs, bringával, gyalog és tömegközlekedéssel járok.


Kapcsolatra kb 20-25, szexre 18-50 éves nők érdekelnek.

Nincs értelmes hobbim. Se zene, se sport, se semmilyen otthoni vagy szabadidős tevékenység. Semmi skill-em nincs, amivel egy lányt el lehet bűvölni.

Átlagos alkatú vagyok (192 cm, 86 kg), kicsit vállas, de sosem gyúrtam.

Mondjuk nekem vannak évtizedes jóbarátaim, akiket még a középiskolában ismertem meg és a mai napig 4-5-en elválaszthatatlanok vagyunk a különbözőségeink ellenére. Ja és bulizni vagy éjszakai szórakozóhelyekre soha nem járok.


Mondjuk azt sosem hittem a nőkről, amit te írtál az utolsó bekezdésben hogy szerinted mi kell nekik.

Én tudom, hogy az kell a nőknek amit én írtam itt fentebb ennek a válasznak az első bekezdésében.

27/f

2017. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Hadd tudjam már, hogy nekem mi kell.:D Attól, hogy a te nőjeidnek más számított, nekem ez a fontos. Egyébként sok nő ismerősöm egyetért velem, ha a hosszú távot nézzük.


Lényegében egyébként ugyanarról beszélünk, én is azt mondom, legyen egy olyan hozzáállása és motivációja, ez magával vonja azt is, hogy az illetőnek olyan a kiállása és az önbizalma, ami vonzó.

2017. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ami még nagyon hiányzik belőled, az a fantázia. Nem tudom hogy mások hol tartanak, de én 3-nál. Ennyi kérdést láttam már tőled ugyanarról a témáról.
2017. jún. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mit érek a fantáziámmal, ha nem érdekel senkit?
2017. jún. 23. 07:48
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Igazából az a felfogás csesz fel, hogy semmit sem vagytok képesek magatokért tenni, csak akkor, ha közvetlen puncihoz juttat...
2017. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Csak annyi a gond, hogy lenézed magad! Egyébként semmi baj nincs veled, átlag emberek is így élnek és mégis van párjuk. Ne akard annyira a sikert, mert a nagy akarásnak nagy szarás a vége, minél jobban akarod annál nehezebben fog összejönni. Ne legyél sikerhajhász inkább legyen önbizalmad!
2017. jún. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kell sikeresnek lenned, a siker csak egy kellemes mellékhatás. Egy tevékenységet az ember ideális esetben azért választ, mert szereti csinálni. Az a jutalom, hogy csinálja. Én inkább valami melletti állásfoglalásnak tulajdonítanám a hibát. Az az ember, aki nem tudja magát semmiben elhelyezni, valamivel kapcsolatban kialakítani saját álláspontot, saját érdeklődési kört, vagy bármit, vagy nem tudja megindokolni, hogy mit miért szeret vagy nem szeret, csinál, vagy nem csinál, az számomra semmilyen. Nem lehet vele egy jót vitázni, eszmecserézni, nincs semmi egyénisége, hogy ő akkor most mit sportol, mit alkot, min dolgozik, mert nincs mögötte az az elkötelezettség és lélek. Ez már okozhat gondot.


A sikertelenség csak akkor, ha emiatt önbizalomhiánya van valakinek.

2017. júl. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Diavolino44 ***** válasza:

Minek emelted ki? A valaszok tokeletes voltak!

Most arra varsz, hogy valaki azt irja, igen igazad van, a noknek nem a normalis sracok kellenek, hanem a gazdag es jokepuek, s ha egyik sem vagy, akkor egy hangyanyi eselyed sincs. Tessek.


(Amivel kiegeszitenem, ha tul unalmas es atlagos az eleted koltozz el a fovarosba vagy menj kulfoldi nagy varosba elni egy par evet)

2017. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!