Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány, de valamiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de valamiért mostanában nagyon olyan érzésem van hogy megakarom bántani, de nem tudom miért?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves,aranyos lány,nagyon tüneményes,randira hívtam ami 2 nap múlva lesz,de most azért érzem hogy ő mit érezhet ha úgy döntenék hogy nem mennék el a randira,valami mélyen elrejtet harag miatt akarhatom megbántani ? A másik hogy nem akarom megtenni,mert szegény nagyon érzékeny,de közben meg mégis szemét akarok lenni.Vagy az is lehet hogy az izgalom váltja ki ezt belőlem,nagyon régen randiztam már,mert eddig az ideálist kerestem most meg meglenne,de szemét akarok lenni.
2017. jún. 23. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen psychologiai esetnek tűnik. Ebből lesznek a hasfelmetszők. Nem kell megbántanod, térj észre.
2017. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén ezt a lányt (meg minden lányt) és fordulj pszichológushoz. Az ilyen f@s.zok miatt nem bízunk a férfiakban, aminek a levét a röbbi, jóindulatú férfi issza meg.

22/L

2017. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba fajankó vagy. A buta kényszerképzeteid miatt akarsz bántani egy tüneményt? Különben is, van már párod, nem? Úgy hívják, hogy Marok Marcsa. Ne merd megcsalni! :D
2017. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez vagy valami bosszú féle, vagy meggondoltad magad és le akarod koptatni. Semmi képpen ne így intézd.

30/f

2017. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a nyuszika meg a létra viccet? Szerintem itt erről lehet szó.


A nyuszika elindul létrát kérni a medvétől. Út közben mondogatja, hogy a medve biztos oda adja a létrát, mert a medve jószívű. De mégse fogja oda adni, mert a múltkor összetűzésbe kerültek. De attól oda adja, mert rendes. De mégse fogja oda adni, mert a múltkor se adta oda a másiknak. És így morfondírozik egész úton, majd amikor megérkezik a medvéhez bekopog, a medve kinyitja az ajtót, s erre a nyuszika megszólal: - Tudod mit medve? B*szd meg a létrádat, mert nem kell

2017. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!