Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinalni? Ugy erzem jelenleg nem tudok/lehet ismerkedni. Szebb nokent is miert ilyen nehez?

Figyelt kérdés

Azt mondjak atlagnal jobb vagyok, szerintem se vagyok csunya :) magas vagyok es vekony. Sajnos vagy nem sajnos otthon ulosebb tipus vagyok, neha jarkalok csak el. A baratokorom megfogyott az evek alatt, a csalad fontosabb lett. Szemelyesen ugy erzem korlatozott az ismerkedesi lehetosegem. Idegen csak ugy nem kozeledik manapsag es en azt vettem eszre egy szep novel inkabb szorakozni szeretnenek mintsem komolyan venni vagy felnek tolem.. A netes tarskeresest cikinek erzem.. Minden ember uzenetben azt kerdezi mit keresek fent ilyen fiatalon es szepen..nem hiszik el hogy en vagyok a kepen.. Ebbol is elegem van, most ott tartok,hogy kep nelkul vagyok fent de gondolkozom hogy torlom es nem ragom magam ilyeneken, lesz ami lesz.

25N


2017. jún. 24. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj fel társkeresőre! Ott minden nőre jut 20-30 pasas is, annyi levelet fogsz kapni, hogy csak győzzed!!!
2017. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem járkálsz el otthonról, és a netes ismerkedés sem fekszik, akkor mi mit csináljunk veled? Majd most ír a sok kan neked, válogass közülük! :D
2017. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban hol próbálsz vagy szeretnél ismerkedni? Hogyan képzeled a folyamatot nulláról?

Társkeresőnek szerintem nincs értelme.

2017. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokkal csinosabb vagyok az átlagnál, heti 2-3-4x tuti oda jönnek boltban, utcán, parkolást fizetve akárhol. Pedig ezek hétköznapi dolgok, nem bulihely. Ha valaki szimpi és udvarias add neki oda a számod, egy fél órát/órát megér.


Én is 25N

2017. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A legrosszabb ***** válasza:
92%
Ja persze... el tudom képzelni, milyen szar lehet a szép nöknek... :'(
2017. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A legrosszabb ***** válasza:
Hosszú ő-vel...
2017. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
4#, látom nem figyelsz. Neked itt azt kell ismételned, milyen borzalmas a nőknek, hogy égen-földön nincs egy szem normális férfi, mind csak dugni akar és különben is, micsoda selejt a felhozatal, stb.
2017. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

#7 azaz :D mindig minden a férfi hibája :D


Ám persze hogy nincs soha normális pasas, miután mindegyik a friendzónában végzi.

2017. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

#7

Biztosan állíthatom, hogy nincs annyi selejt, barom férfi mint amennyit mondtok mert a többségükkel épp ti jártok.

2017. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Olvashatjuk a szép nő vagyok de minden pasi egy selejt c. Mesét :)

Ha nem vagy kimondottan ocsmány akkor férfit is lesz. Nem hiszem hogy mindenki selejt lenne ezért nem találsz.

2017. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!