Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 körüli évek óta szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli évek óta szingli (vAGY FOREVER ALONE) férfiak, ti hogy álltok hozzá a bulikhoz, koncertekhez stb, hogy úgyis biztosak vagyok benne, hogy fényévente néz rátok egy nő és ma se lesz semmi, csak egy szimpla, , jól éreztem magam"?

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 12:53
 1/8 A legrosszabb ***** válasza:
Éves bontásban talán kétszer-háromszor megyek el komolyabb buliba, koncertre; kizárólag a fellépő banda, a barátaim és a jó hangulat kedvéért, nem azért, hogy csajozzak.
2017. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak egy szimpla jól érzem magam, főleg ha baráti társaság van, és max egy kis epekedés a villantós nagyarcokat körülzsongó dögös kis csajok után...
2017. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem járok sehova.Mindig csak irigykednék.Hogy más milyen jól tud csajozni.Engem meg észre se vesznek.
2017. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is csak elmegyek néha. De kerülöm a szemkontaktot is, tudom hogy ha rám is néz egy nő 2-3 mp-re, azt se azért teszi, mert bejövök, hanem mert furának tart, rondának.
2017. jún. 27. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem járok bulikba meg koncertekre. 2011-ben voltam utoljára játékkiadás miatt, ez minden.
2017. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahol én lakom, ott olyan kevés buli van, hogy lehetőség sincs kimozdulni. A másik, hogy a 20-30-as korosztályban szinte minden nő foglalt. Úgyhogy semmi esély.
2017. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dettó úgy vagyok mint az 5-ös. Kimondottan buliba utoljára 5 éve voltam.

Koncertem életemben 1X de oda is rángattak.


Am meg semmi bajom a jelenlegi állapotommal és nem is kívánok rajta változtatni. A pénzem jelentős része úgy is tech cuccokra megy. És se családot se gyereket nem akartam soha.


28 F

2017. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi az, hogy "fényévente néz"?
2017. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!