Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, nők, a kopaszodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nők, a kopaszodó férfiak mennyire jönnek be?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, már látszódik a nyoma és valahogy azt a kis önbizalmamat is tönkreteszi. Már próbálkozni sem akarok, nehogy az végett ne működjön, mert szerintem elég gáz.

2017. jún. 28. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hozzámentem egy kopaszodó pasihoz. ;)

Ez volt az utolsó dolog, ami érdekelt rajta.

2017. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az a baj a legtöbb emberrel, hogy a legtöbb apró problémád oltári nagyra felnagyítják és úgy állítják be, mintha az életük függne tőle.


23 évesen lehetne ettől több eszed is, minthogy ilyen butaságokon agyalsz.

2017. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem nőként írok, így ténymegállapításra szorítozom:


Magyarországon rengeteg a kopasz-kopaszodó ember. Csak a sulis osztálytalálkozóimra gondolva az összesen kb. 15 férfiből 10 kopaszodik (nagyon erősen), a maradék (én is) enyhén-közepesen őszül. (Hidd el, az se jobb, sőt sokak szemében rosszabbnak számítunk).


De sok kopasz ember menő, próbálj rájuk hasonlítani: Brúszvilisz, Homérszimpszon, Zidán, Rippel fivérek stb.

2017. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is kb ennyi idősen kezdtem el kopaszodni. Hidd el, nem ezen múlik, hogy lesz-e barátnőd vagy nem. Elhiszem, hogy szarul érint, nekem is rossz volt, de amikor kopaszon is lett egy bomba nőm, elmúlt minden aggályom :D

Persze van olyan lány, akinek nem tetszik egy kopasz férfi, és ez így is van rendjén, mindenkinek más jön be.

Nem mindegy, hogy kopaszodó vagy kopasz. Az egyiknek van haja, de látszik, hogy hullik, még a másiknak nincs, vagy csak nagyon picike, alig észrevehető. Szóval ha elfogadod a tanácsom, levágod. 27/f

2017. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A férfiak nagy része kopaszodik, már ennyi idősen is. Ebből csak ők csinálnak problémát
2017. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Ma már ez nem probléma, van rá megoldás.

Egy hajbeültetés 300-500 ezer Ft.

Tudom, sok pénz, de autóra is simán összegyűjt ennyit (vagy a többszörösét) egy ember, ha nagyon szeretne autót. Illetve ki lehet hagyni pár évben a nyaralást is, akkor is össze lehet szedni pár év alatt.

Tényleg nem értem, hogy miért kell emiatt rinyálni itt, minden 5. kérdés ezzel kapcsolatos, akit nagyon zavar, az tud ellene tenni.

2017. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Húztátok már végig a kopasz fejeteket a vulván?
2017. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves 2.-es tudom, hogy nem valami nagy dolog, de van benne egy kis elméleti háttér is. A nő ha párt keres, megnézi alaposan a férfit, hogy lássa, megfelelő utódot hozzanak létre ketten, és a kopaszodás sajnos rosszat nyom a latba. Meg szarul esik, amikor mások mondják, bár van hogy viccelődnek, de van hogy komolyan veszem. Többieknek köszönöm a bizalomgerjesztő, vicces válaszokat! :)
2017. jún. 28. 16:32
 9/15 anonim ***** válasza:

#8


A nagy elméleti háttered miatt görcsölsz rá a dolgokra, ennek következtében ez hatással van a külső kisugárzásodra is.

Ha nem vennéd ezt ennyire véresen komolyan, hanem lesz..rnád az egészet, (úgyis lesz olyan, akit ez nem érdekel) akkor már rég boldog lehetnél egy csajjal.


De mivel te azt keresed, hogy hol a hiba, meg a nagy elméleti hátteredet veszed alapul, akkor így jártál, hogy még mindig keresgélsz.


Légy már lazább!

2017. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt a nők nagyon elfejetik, hogy a kopaszodás minden 2. generáción jön ki. Szóval nem valószínű, hogy a te gyereked örökli ezt, hacsak nem a te és a párod apukája is kopasz/kopaszodó volt. Biológus.
2017. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!