Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom megbántani?

Figyelt kérdés
Van egy kedves lány,tök jól elvagyunk meg minden,elvileg szerelmes is belém,de a baj ha valaki szerelmes belén én onnantól iszonyat kifordulok magamból,bunkó leszek az illetővel,lelkileg bántom,de nem akarom,de mégis megteszem,amit bánok,de mintha azt akarnám ilyenkor bizonyitani hogy nincsenek érzéseim, vagy nem tudom,de ilyenkor nem értem magam vagy valami elfojtott harag lehet régi csalódás miatt ?
2017. júl. 2. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges, hogy ez nálad tudatalatti, tehát régre nyúló dolog. Anyukádék szerettek téged? Gyerekként megkaptál minden szeretetet?

Apukád hogyan viszonyult anyukádhoz?

2017. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mással is ez volt, vagy csak vele?
2017. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én megkaptam minden szeretett,exem óta nem volt barátnőm,exem nagyon kicseszett velem,de régen is ha valaki szerelmes volt belém nem tudtam kezelni.Most nagyon előjött bennem ez.
2017. júl. 2. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Mert te is csak egy férfi vagy,belétek van kódolva,akibe lehet rúgjunk belé...
2017. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem így akarod magad megvédeni az esetleges újabb csalódástól. Csak ez nem olyan biztos, hogy ő is csalódást okozna, ugye, nem mindenki egyforma.

Az exeddel mennyire régen történt ez a dolog? Hogy reagál erre a viselkedésedre a lány?

2017. júl. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 éve volt,még nem tettem ezt a lánnyal szembe.
2017. júl. 3. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is így akarod megvédeni magad egy újabb csalódástól.

Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom. Bár inkább nem nevezném kapcsolatnak, mert odáig nem jutottunk el. Egyik nap kedves, szeretnivaló, érzelmes. Azután megijedt. Másnap bántó, bunkó, érzelmeknek nyoma sincs. Sejtettem, hogy ez a régi sérelmek miatt van. Évekig próbáltam bebizonyítani, hogy én más vagyok és bennem bízhat. Nem sikerült.

Kívánom neki (és Neked is), hogy sikerüljön valakit találni, aki kitartóbb és türelmesebb lesz vele(d). Nekem elegem lett, feladtam. Isten ments, hogy mégegyszer ilyen férfival találkozzak!!!!!!! Akkor inkább egyedül. :-(

47/N

2017. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!