Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy a kelendő helyes sportos magas férfias férfiak egyszerre több nőt is tartanak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Eléggé.
2017. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Ezeknél a férfiaknál a nők valahogy nem veszik _annyira_ komolyan a monogámiát.
2017. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Én nem vagyok _nagyon_ helyes-sportos-magas-férfias, mégis több nőt "tartok" most egyszerre. Ha majd jön egy, akiben meglátok valamit, akkor a többit szépen leépítem.
2017. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem igazán jellemző!

Az sokkal jellemzőbb, hogy átlagos pasik akarnak ilyen módon bizonyítani. Illetve átlag alattiak. Ők vannak úgy vele, hogy mindenkit megdugnak, akit csak sikerül, mert fél, hogy lemarad a lehetőségről.

Egy jó pasi bármikor kap jó nőt. Nyugodt lélekkel mer nemet mondani, mert nem marad le semmiről, jön majd másik.

2017. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem kell ahhoz sportos, magas férfinak lenni, hogy egyszerre több barátnőd legyen!
2017. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván több ilyen van ebben a kategóriában, mint az átlagosak között, mert a kelendő férfiak tudnak válogatni... de arányra ugyanannyi erkölcstelen és erkölcsös ember van, mint a csúnyábbak között, csak utóbbiak közül az erkölcstelennek nincs rá lehetősége.
2017. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem kifejezetten csak rájuk jellemző.Nálam rengeteg foglalt pasi próbálkozik, aki teljesen ellentétes külsővel rendelkezik, mint a kérdésben leírtak.Ahogy elnézem szinte természetes számukra a több nő tartás.A kérdéseimre adott válaszaik mindenesetre ezt tükrözik.Szóval felesleges kisarkítani a jobb kinézettel rendelkezőkre.Tudom, tudom, hihetetlen az itteniek számára, de ezt tapasztalom.
2017. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Sokak szemében ez már úgymond "természetes rend".


Siralmas.

2017. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Van egy ismerősöm akinek három barátnője van(30 körüli mindenki) állítólag ők nem is tudnak egymásról. Nem tudom ez hogyan kivitelezhető, de mindig tøbb párja volt.
2017. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Előző:


Nálunk olyan volt, akik tudtak is egymásról! Középiskola, Mr.Ultra-Menő-Arcnak volt két nője, akik egymást utálták, de kiegyeztek, hogy heti váltásban cserélgetik.


És vazze' az a röhej, hogy nem 2017, hanem 2007 volt mikor ez történt.

2017. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!