Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogy és hol, mikor ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy és hol, mikor ismerkedtek ha pl 8-10 órás kemény hosszú munka után (+ hétvége) van csak rá időtök?

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 3 műszakba melózok, meló előtt vagy után edzés, és ehhez néha kaját is kell sütnöm, tehát egész napom elmegy erre a kettőre. Vagy melóhelyen ismerkedek, vagy konditeremben, vagy hétvégén. És hogy ismerkedek? Szóban, vagy ha már személyesen is találkoztunk utána facebook-on.
2017. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor csak lehet online és mihelyt lehet, átvezetem személyesbe.

30/f

2017. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Régi munkahelyemről ismerem a páromat, de nem ott ismerkedtünk, hanem munka után esténként randiztunk, egyszer meló előtt kávéztunk reggel. Nem vagyok 80 éves, hogy munkahely mellett ne legyen már időm / erőm másra.

Valahogy nekem ez soha fel se merült, hogy munkahely mellett nehéz lenne ismerkedni.

2017. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akárhol. Utcán, vonaton, könyvtárban, egyetemen, akár facebookon, vagy van aki gyakorin, fórumokon, youtube-on. Ahol akarsz.
2017. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyitott vagyok a lehetőségekre és olyanra, aki tényleg felkelti az érdeklődésemet (feltéve, ha nem hisztizik amiatt, mert nem vagyok hozzánőve az internethez), időt is tudnék szakítani (még úgy is, hogy 9 órát töltök a munkahelyemen, napi 2 órát utazok, és még másodállásom is van), de jelenleg célzottan nem ismerkedek.
2017. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szintúgy mellékmunka is van és napi 1-1,5 utazás. Ezért is kérdeztem hogy jó látni akkor hogy sokaknak van rá ideje mindezek mellett is.
2017. júl. 5. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!