Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megcsalás közben tetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalás közben tetten érnek egy pasit, miért mindig ezeket mondja először, hogy "drágám, ez nem az, aminek látszik" vagy "meg tudom magyarázni"?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló még a hülyének is, hogy megcsalás történt, de a fickók valamiért reflex-szerűen mindig ezeket mondják ilyenkor. Miért? Mit akarnak ezen megmagyarázni, megbeszélni? Hogy nézhetik a párjukat ilyen szinten hülyének? Mikor mondjuk kocsiban szeretkezik a szeretőjével, és a feleség rajtuk üt, miért mondják, hogy "ez nem az, aminek látszik"? Miért, minek kéne látszania? :DDD


Mit gondoltok, miért van ez a mentegetőzési kényszer ilyenkor a pasiknál? Miért akarnak olyan helyzeteket is mindenáron kidumálni, amikor tök nyilvánvaló, hogy sárosak, bűnösek?



2017. júl. 5. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok amerikai filmet nézel.
2017. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért amiért a nők is: mert a forgatókönyvírónak nem túl nagy a fantáziája.
2017. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A halálbüntetés végrehajtása előtt is minden rab azt mondja, hogy ártatlan. Gondolom ez olyan ősi ösztön lehet.
2017. júl. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer ezt hallottam: "Meg tudom magyarázni! Azt hittem nem leszel itthon." Útólag belegondolva vicces, akkor nem volt az.
2017. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert sok nő (jogosan) hallani sem akar az egészről és üvölt velük és tuti, hogy szakítás a vége általában. Arról be tudok számolni, mi történik, ha az ember hagyja, hogy megmagyarázzák, hogy azért mégis korrekt maradjon az ember és megadja a kegyelemdöfést. Én nem a páromtól tudtam meg, hogy megcsal, volt időm feldolgozni, mielőtt találkoztam vele és higgadtan leülni beszélni. Hát szép kis párbeszéd volt.


Én felhoztam, hogy amúgy Esztert talán nem kellett volna az öledbe engedni. Elkezdi, hogy ne haragudjak, sajnálja és félreértettem. Meg tudja magyarázni. Mondom oké, akkor ide lecsüccsenek és hallgatlak, békés ember vagyok. Felajánlottam neki, hogy ezt most megvitatjuk, hogy miért történt, őszintén elmond mindent, és kitalálunk rá valamit, ha akarja. Gondoltam, nem érzi magát majd fenyegetve így és őszinte lesz. Egy értelmes szót nem volt képes kinyögni a dologról, lett fogva a piára, rám, meg a haverokra, akik bátorították... Ez a magyarázkodások vége. Én meg megmondtam neki, hogy a félrelépést még csak-csak lenyelem, de azt, hogy valaki nem képes felelősséget vállalni a tetteiért, nem fogom. De hogy majd megjavítjuk. Oké. Én magamat meg a kapcsolatunkat meg tudom javítani, őt nem. Addig nem ér el a kezem és nem is szorulok rá.

2017. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ezt csak a filmekben mondják. A valóságban elenyészően kevés a hasonló rajtakapás, és biztos vagyok benne, hogy kevesen mondják ezt. Semmi értelme.


#5: azért remélem, hogy nem egy ölbeülés volt az a nagy megcsalás :). Amúgy tényleg elég gyenge magyarázat, sima terelés.

2017. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Sztem azért nem olyan gyakori ez, mint a filmekben. Aki meg a való életben mondja, az sztem azért, mert látja, hogy lebukott, ennek szakítás lesz a vége, de a csajt nem akarná elengedni (most, hogy tényleg őt szereti-e jobban, mint a másikat, vagy nem lenne, aki mosná az izzadt ingét, kakis gatyáját, mindegy), és bedob vmit, amire talán még van esély, hogy nem azonnal dobja ki.
2017. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, azzal indult, aztán smárolással meg "filmezéssel" folytatódott...:D
2017. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért azt lássuk be,hogy egy váratlan " rajtaütéskor" az ember hirtelen nem tud összeszedett kiselőadást tartani 10 percben a " miért d.gok éppen most mást, kedvesem" témakörben.Ezt később jobb +beszélni,de a felelősséget vállalni kell
2017. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te hány ilyen helyzete láttál, én még egyet sem.

De ha úgy alakulna, szerintem ez volna a legutolsó frázis, ami eszembe jutna.

De pl az ajtót biztosan bezárnám előtte. :D

2017. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!