Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt írja ez a cikk, hogy Magyarországon megszokott szép nőket átlagos Jánosokkal látni és belső értékek alapján választanak párt. Igaz ez?

Figyelt kérdés

[link]


5. pont!



2017. júl. 6. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért mert ott megy a legtöbb agymosás, ott tényleg az vagy, amid van.
2017. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Írni bármit lehet. A kigyúrt jópasik általában a molett lányokat szeretik. Látod? + Attól, hogy valaki külsőre nem jópasi még nem biztos, hogy automatikusan vannak belsőértékei, amiket lehet szeretni. Példa az itt dühöngő,fröcsögő, himsoviniszta csúnyafiúk. Attol,hogy csúnya vagy még nincsenek belső értékeid, belsőleg is le kell tenni valamit az asztalra,hogy szerethető legyél. Az alap, hogy ne várd el, hogy a SZÉP nők ne a külsőt nézzék, de te SZÉP nőket akarsz...Ez nem felszínesség?Ha egy csúnya pasi szép nőt akar az oké, ha egy szép nő szép férfit akar az már az?Ilyenkor hol vannak a belső értékeitek?
2017. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

@2

Állj. Értelemszerű, hogy nekünk is a szép tetszik, még ha az nem is pont a retusált címlapmodelleket jelenti, de az is értelemszerű, hogy ilyen úgyse lesz, amit be is lát legtöbbünk. Mindettől függetlenül a legtöbb csúnyafiú -engem is ideértve- annyi KÜLSŐ elvárással rendelkezik, hogy a nő ne legyen kövér (10 kiló belefér, az még bőven nem kövér), ne legyen igénytelen (ne szakadt rongyokban, mosdatlanul járjon és legalább az első fogai legyenek épek), és ne legyen bűn ronda (ha az első két pont teljesül, akkor ezt már nagyon nehéz nem teljesíteni, legfeljebb testi fogyaték miatt). Meg esetleg apróságok, mint nálam az, hogy legyen nálam alacsonyabb és hogy ne dohányozzon... már amennyire utóbbi hozzátartozik a külsőhöz. Ennek ellenére amikor ezt leírjuk, akkor is dettó ugyanúgy le vagyunk ugatva, mert nekünk nem lehetnek elképzeléseink se.


Aztán amikor meg valaki azt írja, hogy nincs szó szerint semmilyen elvárása vagy csak nagyon minimális és mindegy, csak legyen már végre valaki, akkor meg az a baj, mert hát mennyire nincs önbecsülése és mennyire nem is a nő kell neki, hanem egy tárgy. Szóval igazából a leugatás miértjéről nincs még hivatalos állásfoglalás, a "ha van rajta sapka, azért, ha nincs, akkor azért" elve él. A belső elvárásokat most hagyjuk, arról nem volt szó, de különben én ebben a témában is lettem már lepontozva... :D

2017. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Ne legyen kövér". Te nem vagy kövér, se gírnyó?Legalább a tested sportos ha már ronda vagy?Ha nem akkor ez az elvárás sem reális. "Ne legyen bűnronda". Te sem!! és folytathatnám még.
2017. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

bocskairadio.hu


Ez aztán a hiteles hírforrás. Csak úgy mint a politika rovatban, csupa hivatalos forrásokat linkelnek mint a mindegybenblog.hu


Az igazság azonban az, hogy a magyar nők csak szerintünk szépek. Európában viszont jóval az átlag alatt vannak külsőben a mieink. És persze sokkal anyagiasabbak is mint az európai átlag, ennek meg is van az oka mondjuk mert szegény ország vagyunk alacsony átlagbérekkel de nagyon magas európai árakkal, így nagyon fontosak az anyagiak, és a nők is a pénzesre mennek. Pl. egy osztrák nőt nem érdeklik az anyagiak. Mindenki jól él ott, minek érdekelnék?

2017. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

@4

Van rajtam is úgy 10 kiló, pontosan ezért mondom, hogy ne legyen kövér. Mármint nálam kövérebb, ez lenne a pontos (még ha én nem is tartom magamat dagadtnak). Bűnrondának se gondolom magamat, meg azok se, akiknek elküldtem itt a képemet, igaz, a valóság egész mást mutat. Ha pedig még az is lennék, szerintem vagyok annyira intelligens és érdekes, hogy ellensúlyozni tudnám, de hát addig sose jutunk el. Ha pedig folytathatnád, akkor folytasd is, igazán kíváncsi vagyok, hogy miféle koncepciós perekre hajazó majdnem-érveket tudsz felhozni.


Különben alapból nem értem ezt a ligákra osztást sem: csak és kizárólag a külső alapján már kevesebbet ér egy ember?! Vannak extremitások, ahol senki nem adna esélyt a másiknak, de legtöbbször nem erről van szó, hanem arról, hogy mennyire prezentálható a másik egy társaságban és hogy mennyire illene be egy alsógatyareklámba. Lehet, hogy amúgy együttélés során tökéletes pár lenne, lehet hogy lehengerlő a humora, az intelligenciája, a tájékozottsága, a modora vagy egyéb, de nem. Mert csak.

2017. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A cikkíró totál baromságokat közölt. Fogalmam sincs, honnan vette ezt a tézist, de gondolom mazsolázgatással. Annak meg semmi valóságalapja nincs.

Igen, létezik olyan, hogy szép nő átlag Jánossal jön össze. Minden ilyen esetre jut 2000 másik, ahol a szép nő a bulikirály helyimenőcsávóval jön össze. Melyik a mérvadó? Döntsétek el...

2017. júl. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!