Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy nagyon szép, modell alkatú nő pl. egy bevásárlóközpontban pénztáros, árufeltöltő vagy bolti eladó, akkor nem pénzcentrikus?

Figyelt kérdés

Ki lehet jelenteni, hogy nem anyagias és egyszerű, szolíd életre vágyik? Vagy pont az ellenkezője - tehát nagyon is, mert vár egy gazdag pasira, aki segít neki ebből a miliőből kitörni?


Mit gondoltok, melyik variáns lehet az igaz a kettő közül? Mennyire lehet egy ilyen nőt megközelíteni, ill. nektek milyen kép alakul ki egy ilyen hölgyről?



2017. júl. 7. 10:50
1 2
 1/14 AchromaticSmarties ***** válasza:
100%
Nem következik belőle egyik se.
2017. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Nekem volt egy pénztáros barátnőm, csak túl nagyok voltak az igényei anyagilag. Pedig nem kerestem rosszul.Nem is értettem az elvárásait, mivel azt akarta, hogy eltartsák.
2017. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Ismerek egyet, készült is róla egy portfólió, amivel nem kellett sehová elsősorban a flegma és beképzelt stílusa miatt. Viszont, ha megkérdezed, ő modell, nem kasszás :D. Ismerek mást is, egy nagyon csinos lány, volt a hónap szépe meg fotózgatják, viszont ő nincs elszállva magától, kedves, szerény, jóravaló leányzó. Esélyes a körülmények miatt, hogy egy szép nő pénz centrikus/beképzelt lesz, de ez még egyszer körülmény és emberi hiúság függő.

30/f

2017. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy ő nem vitte sokra, még sajnos lehet, hogy pont gazdag pasit akar magának...
2017. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nincsenek jó tapasztalataim. Próbáltam. Átmeneti munkahely volt, a pénz miatt vállalta, de egy kiüresedett, önző fruska volt.
2017. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Pont az ilyenek szokták inkább elvárni, hogy ha már nekik nincs pénzük, akkor a pasinak legyen. A maguk lábán is megálló nők kevésbé nézik ezt, nekik inkább az intellektuális egyenrangúság fontos.
2017. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Konklúzió: ne kezdj boltos csajjal, ha teheted!
2017. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6-os, pénztárosként is megállok a saját lábamon, és teszek a pasi pénzére magasból!

Akkor most hogy is van ez?

2017. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8, igaz, bocsi általánosítóan fogalmaztam. Inkább úgy mondom, hogy több ilyen munkakörben dolgozó gold digger van, mint mondjuk aki alapból jogász, orvos, stb.
2017. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

Nincs olyan szép nő, akinek lenne fontos a jövendőbeli pasi anyagi helyzete.


Nem is értem, hogy hogy gondolhatják egyesek, hogy egy csinos, szép külsejű nőnek ne lenne szempont az egzisztencia?

Nem, azét szép (szépíti magát), hogy elpocsékolja a szépségét, és a fiatalságát egy átlag pasira. 29/F

2017. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!