Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek nem fura, mikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem fura, mikor azt olvassátok itt, hogy egy fiatal férfi inkább a számítógépes játékokat választja a nők helyett?

Figyelt kérdés

Nem gondolja, hogy ez a gondolkodás 30 éves kora után visszaüthet? Addigra a játszást megunja, viszont nők terén meg nem lesz tapasztalata, és nagyon egyedül fogja érezni magát. Mindig is csodálkoztam az ilyen laza életszemléletű férfiakon - az ilyen beállítottság szinte biztosan megbosszulja magát akár néhány év múltán is.


Férfiak, akik így gondolkodtok, nem féltek attól, hogy egyedül fogtok maradni? Miért nem űzitek-hajtjátok a nőket addig, amíg fiatalok vagytok? Számítógépes játékok hogy képesek egy párkapcsolatot pótolni?



2017. júl. 13. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem választás, hanem betegség. Függőség.
2017. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Részben furcsa, részben nem.

Az egyik ismerősöm rengeteget próbálkozott, de mivel nem néz ki jól, ezért nem jött össze egy csaj sem. Nekiállt játszani, érthető okokból oda menekült.

Egy másik ismerősömet nem érdekli a dolog, szeret játszani és ennyi. Volt több kapcsolata is, egyéjszakások is.

Egy harmadik ismerősöm nagy játékos volt és egyetem végéig szűz. Amikor végzett és keresett egy jó melót, továbbra is játszott, de simán talált csajt és nekiállt csajozni is.

2017. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

én 21 éves koromig elég sokat játszottam, de más okból nem akartam barátnőt

fel is építettem a karrieremet szerencsére nem csak eljátszottam az időt


2 sikertelen kapcsolat után most élvezem a szingli életet, de néha talán a játék jobb lenne, mert amilyen lehetőségek jönnek néha :D

de persze nagyon sok jó oldala is van ennek, de a múltam elég sokáig kísérni fog, hisz ebből épült fel a jövőm és a játékokkal még sok célom van, de annyi a kulcs, hogy mértéket kell tartani

egy nőért sem mondanék le a játékfejlesztésről ami a hobbim, mert van egy elég komoly célom!

2017. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát mivel nő vagyok, meg tudom érteni.
2017. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Általában azok menekülnek a játékokba, akik MÁR próbálkoztak, de egyedül maradtak, és feladták...
2017. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem tapasztaltam ennek semmi hátrányát. Mondjuk az is igaz, hogy nem helyette, hanem mellette játszottam. Ez is csak olyan, mint bármilyen hobbi, ha hobbi marad. Amire te gondolsz, az már inkább megszállottság. Ha pl valaki a fejébe veszi, hogy Everestet fog mászni, az is időt/pénzt/barátnőt/barátot nem sajnálva edzeni/felkészülni/mászni fog. Ha megvan, akkor jön a másik oldal, a palack nélkül, a hátramenetben, kézenállva stb. Ugyan az a kettő, csak a gamer levesz egy másik játékot a polcról. Mértéket kell tartani és nincs vele semmi baj. Nem érte, miért lenne baj, ha a fickó cs-zik 1-2 órát, míg a leányzó fb-zik vagy éppen barátnővel elmegy soppingolni, kávézni stb. Sokan felhorkannak ezen, de kell egy kapcsolatba is egy kis különtöltött idő, ez mindenkinek más, van akinél séta van akinél edzés, van akinél fotózás és van akinél játék.

30/f

2017. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

A számítógépes játékok, meg úgy általánosságban az online világ azért csábító, mert könnyebben elérhető alternatívákat kínál a sikerességre, társas kapcsolatokra, párkapcsolatokra és a szexre. Az önbizalomhiány, a visszautasítások, a bezárkózás pedig tovább erősíti ezt a csábítást.


Azon is csodálkozol, hogy a gyerekek miért nem szeretnek házit írni és tanulni? Pedig az is biztosan megbosszulja magát. A lányok hajtása ugyanilyen: a fiatalok nem gondolkodnak túlságosan előre, a jelenérték itt is sokkal nagyobb, mint a jövőérték.


Amúgy az online világ (természetesen torz módon), de meglehetősen hatásosan tudja pótolni a fent emlegetett dolgokat. Eleve, ha nem így lenne, nem választanák olyan sokan.

2017. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem számítógépes játékokat választom, hanem más függőségem van hobbiként. Nem azért, mert inkább ez, mint a nők, hanem mert a nőknél 24 év alatt 0 sikert, de cserébe 35+ visszautasítást értem el (még ha ennek nagy része társkeresős vissza-nem-írás is volt). Mi értelme lenne még mindig házhoz járni a paripakukiért ennyi csalódás után is? Nem, inkább elvagyok a magam kis világában, ahol ha csalódás ér, az egyedül a magam hülyeségéből adódik, nem azért, mert senkinek nem jövök be.


Nyilván lehet mondani, hogy úgyis lenne valaki, aki elfogadna, ne adjam fel. Egyrészről persze, úgy 300 próbálkozás után biztos lenne. És vajon ki az, aki lelkileg és idegileg kibírja ezt? Másrészről pedig ha leadnám az igényeimet, akkor ja, tényleg lehetne párom. Volt is lehetőségem rá: egy extrém kövér (mármint nem esztétikailag, hanem orvosi értelemben is elhízott), végtelenül buta, gyerekes gondolkodású, nem mellesleg igénytelen lány, akinek az összes témája az önsajnáltatás és hogy mennyire nem megy neki az, amit egyetemen tanult és amiből diplomát szerzett. Egy dolog az elhízás, azon lehet változtatni (vagyis lehetne, de ő kijelentette, hogy ő nem fog kalóriát számolgatni), de akit nem zavar az sem, hogy huszonéves korára már az első fogait is kezdi elveszíteni, akivel semmiről nem lehet beszélni és akinek minden szava elhangozhatna egy kilencéves kisgyerek szájából is, azzal talán nem csoda, ha nem tervezek még barátságot sem. Na, ha ez az én sokszor emlegetett "kategóriám", azok pedig, akiknél én próbálkozok, még emberszámba venni se hajlandók, akkor inkább maradok egyedül és a hobbimat űzöm. Nem nagyok az igényeim, de ennél mindenképpen magasabban van a léc.

2017. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
A probléma azzal is van hogy a nők nagyrészt elutasítják a férfiakat ha nem cuki stb.Nőként ezerszer könnyebb ismerkedni és párt találni mint férfiként.
2017. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Engem jobban érdekelne hogy aki azt hiszi hogy a nőzés helyett a számítógépes játékokkal való elfoglaltságot választók deviánsak, függők és betegek, az mit akar magának igazolni? Miféle kihatással van az életére, hogy valaki épp az utcán szólogat le nőket vagy otthon játszik? Tulajdonképpen jobban is jár ha otthon marad hiszen kevesebb emberrel kell versenyeznie a nők kegyeiért. Azt se látom hogy a párkapcsolatban élés miért okoz emberekben felsőbbrendűség érzést? Bizonyítod vele hogy képes vagy együttélni egy ellenkező neművel? Vagy arra vagytok büszkék hogy gyereket vállaltok erre a már jelentősen túlnépesedett bolygóra? Ezek a nagy tettek? A párkapcsolatban élés vajon nem függés a szociális ingerektől? Vajon nem függés a millió éves szaporodni vágyás ösztönétől? Az egyiknél a pontszám a másiknál az orgazmus a jutalom.
2017. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!