Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok milyen az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen az ideális férfi akit kerestek?

Figyelt kérdés

És hány éves körüli legyen az illető?

Kort is írjatok.


2017. júl. 13. 12:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
6%
Hát nem az amit ide fognak írni, ez már a hétfői kérdésnél is kiderült. Meg a múlthetiben, meg az azelőttiben...
2017. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem mind1 milyen az ideáljuk? Hogy a francba akarod teljesíteni minden egyes nő kritériumait, amit keresnek? Ha meg nem akarok, mi a fenének kérdezed? Egyáltalán miért vagy ilyenekre kíváncsi? Mit érdekel téged idegen emberek elképzelése? Erre én csak egy szót tudok írni, de nem írom le mert elmegy az életkedved is.
2017. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Néhány zátonyra futott kapcsolat és csalódás után: olyan akibe még képes vagyok őszintén beleszeretni és ő is belém.
2017. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Nekem az, amit ide írok, mivel már nem keresek, hanem találtam, 4 éve van barátom. Nem derül ki semmiféle valótlanság. :D

Intelligens, introvertált, elvont, enyhén kocka férfi, aki tud infantilis, bolondos lenni, ha kell. Hasonló a jövőképünk, jól kijövünk egymással. Helyes arca van, sportos (amikor összejöttünk, nem volt az), vékony, magas.

Fiatalabb nálam pár évvel, de már akkor kenterbe verte az összes idősebb udvarlómat, amikor összejöttünk, pedig akkor még nagyon fiatalka volt.


Ha a végzettsége is érdekel: diplomás, bölcsész

2017. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

Olyan mint a barátom, akivel 3 éve együtt vagyok.


Belsőleg: nagyon intelligens, (értsd: nagyon magas IQ és EQ), okos, kiforrott személyisége van, van önálló véleménye mindenről, határozott, magabiztos, egészséges önbizalma van. Vezetői alkat, tehát a határozottsága olyan hogy ha olyan a helyzet akkor azért a fellépésétől sokan beparáznak, de nem azért mert félelmetes, hanem mert tényleg nagyon határozott. Karizmatikus (értsd: nem lehet nem észre venni, igazi férfias kisugárzású férfi).

Vannak céljai, olyan ismerettségi köre van amiről mások ábrándozni sem mernének (nem, nem a maffia). A sikerei és kapcsolatai, magabiztossága ellenére a legprolibb embertől a nagyon komoly vezető emberig mindenkivel nagyon jól kijön. Nem néz le senkit. Akinek tud szívesen segít. Szeret jót tenni pl. az utcán lévő koldusokkal, elesett emberekkel. Szívesen beszélget bárkivel.


Kapcsolatban: nagyon figyelmes, odaadó, bármiben segít amiben csak tud, bújós, bármiről lehet vele hülyéskedni, beszélgetni, a szex az valami fantasztikus, tiszta szívéből szeret. Mindketten beleadunk mindent a kapcsolatban, így igazán kiegyensúlyozott az :) Ha vita van akkor intelligensen normálisan meglehet vele beszélni. Ritkán vannak viták, de azok se olyan húúú de nagyok, illetve normálisan azt is megbeszéljük, és keressük rá a megoldást.


Külsőleg: sportos, izmos (de nem olyan aki éjjel nappal a kondiban van, hanem olyan akin azért lehet látni hogy ha muszáj lenne letudna futni 10 km-t, és megtudna védeni bárkitől), nagyon erős (iszonyat nagy erő van a barátomban), a stílusa olyan igazi elegáns férfias. Nem ilyen divat b....zi, mint ami manapság divat a pasik körében. Hanem olyan igazi egyedi elegáns stílusos férfias stílusa van. E mellett arcra is helyes, legalábbis nekem :)


Tudom, tudom, ne álmodozzak ilyen nincs....... én is azt hittem hogy ilyen férfi nem létezik. Aztán még is csak egymásba botlottunk, és én nem akartam elhinni hogy létezik ilyen ember. A gáz az az , hogy nekem ő az első férfi minden tekintetben az életemben. 10 év van közöttünk, ő az idősebb. Ha egyszer szét is megyünk (bár nagyon nagy a szerelem közöttünk jelenleg, még 3 év után is), biztos hogy vagy nem fogom tudni, vagy csak nagyon nagyon nehezen fogok tudni ebből lejjebb adni.


Szerintem ilyen az ideális férfi. Hibái meg mindenkinek vannak, szóval tökéletes férfi meg nincs :) Ja, azt hozzá kell tennem, hogy a barátom 175 cm, és én is annyi vagyok. Szóval van 1-2 nő aki nem jönne össze vele a magassága miatt. Az ilyen felszínes csajok miatt élek én most egy ilyen jó kapcsolatban :)

2017. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetlen feltétel ,hogy ne csaljon meg. Amit egyik férfi sem tud betartani, Szval nincs.
2017. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az írásokat :) viszont akiknek nincs párjuk, azoktól várnám szívesen a válaszokat, kiváncsi vagyok miért nem jön össze nekik az alapján amit írnak.
2017. júl. 13. 13:46
 8/24 anonim ***** válasza:
48%

26-27 éves diplomás (reál szakon). Az anyagiak nem fontosak, ha otthon él még a szüleivel, nem gond, amúgy is jobbnak tartom ha együtt építhetjük fel az egzisztenciát, a lényeg, hogy legyenek céljai és szorgalmas legyen. Reál beállítottságú, de mellette szeret művelődni, olvasni, beszélgetni akár komoly, akár vicces témákról. Szeret kimozdulni, aktív programokat írni, de nem egy társaságfüggő, extrovertált személyiség.

Komoly kapcsolatot keres, ahol a párját magával egyenlőnek tekinti. Nem törik le a keze a hazimunkától, természetesnek veszi, hogy összeköltözve megoszlik a főzés-takarítás, mivel én is ugyanúgy dolgozom.

Családcentrikus, de nem anyuci pici fia, akinek mindent a feneke alá toltak és anyukája nem egy manipulatív sárkány, aki azt gondolja, hogy a pici fiát elrabolja a csúnya, gonosz barátnő, ezért megpróbálja aláaknázni a kapcsolatot.

Külsőre 180-200 cm magas, sötét hajú, szemüveges, mély hangja és szép keze van. Lehet husisabb, vagy vékonyabb, az nem érdekel, testszőrzet milyensége mindegy.

Nagy a szexuális étvágya, de hűséges, szeret újdonságokat kipróbálni a szexben, de tud romantikus és törődő is lenni.

(Mielőtt az itteni férfiak leszavaznának-mondjuk úgyis le fognak-,megírnám, hogy ez egy ideál, nem dobtam még ki senkit azért, mert nem ilyen volt)

23/N

2017. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nincs ideális férfi, vagyis az ideális mindig változik és sokszor egészen addig a háttérben marad, míg meg nem jeleik. Nem lehet skatulyázni, bevonzani, vagy formálni.
2017. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17%

# 6


Az a te bajod, ha te csak olyanokat tudsz összekukázni, akik megcsalnak.

Az én barátom be tudja tartani, milyen érdekes.

2017. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!