Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy extrovertált (F) és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy extrovertált (F) és egy introvertált (N) mennyire fér meg egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Aki volt ebben a helyzetben, hogyan alakult a dolog? Milyen gondok voltak/vannak a párkapcsolatban?

2017. júl. 16. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez egy ideális felállás(a fordítottjával ellentétben). Egy férfinál az extrovertált attitűd mindenképp jó pont, vagánynak, férfiasnak láttatja az illetőt, és szerintem a befelé forduló nők pont ilyet keresnek, ez tüzeli fel őket és hozza ki belőlük a rossz kislányt, emellett pedig ez a férfi-magatartás nyomatékosítja a dominanciát is. Bizony, sokszor kierül ám, hogy a befelé forduló nő tulajdonképpen egy amazon, csak kell egy megfelelő férfi, aki kihozza ezt belőle.
2017. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Ez abszolút ideális.
2017. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem túl ideális. Ebben a szituban jobb ha hasonlítanak a párok. Teljesen eltérő szórakozási igényeket sejtet. De pl ha a csajszi nem féltékenykedi szét az agyát, mert a pasi eljár a barátaival szórakozni stb, akkor működhet simán, össze lehet hangolódni, meg lehet találni a közös hangot az egyéni szükségletek teljesülése mellett.
2017. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Két introvertált nem sokat beszélget, két extrovertált pedig állandóan veszekedik.


Addig a pontig ideális egy kapcsolat, bármilyen jellemű, horoszkópú, stb legyen két ember, amíg meg van a kölcsönös tisztelet, mikor megvan a szeretet és a szenvedély, és az a közös döntés, ami együtt visz végig az úton. Amint az extrovertált elnyomja az introvertáltat, amint az introvertált hideggé, közömbösség válik, addig a pontig működik. De ha ez bekövetkezik, onnastól nagyon nehéz helyrehozni és visszaűllítani mindent a régibe.

2017. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Introvertalt vagyok, de ez nem abban mutatkozik meg, hogy emberkerulo mizantrop lennek. A ketto nem eppen ugyanaz, csak nyilvan az introvertaltak kozul kerulnek ki altalaban a luzerek is, akik inkabb elbujnak a kinos szituk elol.

En nem tartok igenyt barati kapcsolatokra, de ettol meg szivesen elmegyek a(z extrovertalt) parom haverjaival, es ezzel le is van tudva egy honapban 3-4 alkalommal a buli es a szocializalodas. A koztes idoszakokban nem kell emberekkel foglalkoznom, baratsagokat apolnom. Egyedul a paromra van energiam. Egyebkent barmilyen tarsasagba beilleszkedem, de keptelen vagyok az ennel (ugye a havi 3-4 alkalom) nagyobb mennyisegben elvezni is az ivast, bulit, fecsegest.

Nalunk semmi problema nem volt soha, mar a parom is felnott ember, ket eve vagyunk komoly kapcsolatban, egyutt elunk, hiaba extrovertalt, mar neki sem az van az elso helyen, hogy allandoan a haverokkal logjon es bulizzon, kb pont annyit megy el, amennyit en is megyek vele. Neha nagyon ritkan nincs kedvem epp, akkor nem megyek, hanem elmegy egyedul es ennyi.

2017. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ,a pasi mennyire toleráns.
2017. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
A férfiak általában elfogadóbbak, ezért nem lesz belőle gond. Ráadásul a legtöbb introvertált lány extrovertált férfira vágyik, mert a saját szociális sikertelenség mellett azért örülnek a központiságnak. Aztán, ezekről az introvertált lányokról később kiderül, hogy valójában nem is igazán introvertáltak.
2017. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon ritka ember az, aki a skála legszélén helyezkedik el, és ízig-vérig introvertált vagy extrovertált. Én például az intro oldalra húzok, mert én-idő nélkül nem tudok meglenni: ilyenkor szeretek olvasgatni, rajzolni, más kreatív tevékenységeket folytatni. Ezenfelül nem érzem rosszul magam társaságban, sőt, néhány nap egyedüllét után már várom is, hogy beszélgethessek az emberekkel.


Egy hasonló beállítottságú sráccal vagyok együtt már 2 éve, és nagyon boldogok vagyunk. Exem meg az a tipikus, minden nap bulis extrovertált volt, és ezt nem igazán díjaztam, de elfogadtam. Ő meg kiakadt, amikor társaságban csendes voltam. :)))

Szóval nálam nem működött az extro + intro kapcsolat, de nagyon sok mindentől függ még, hogy összejön-e. :)


21/L

2017. júl. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Mi így vagyunk, és semmi hátrányát nem érzem.


- vele órákon át beszélgetek, hülyéskedek

- ha baráti társaságba megyünk, nem vonulok el, bár ritkán szólalok meg, de jelen vagyok

Csak, mert csendesebb vagyok, attól szívesen elkísérem a barátaival, a kollégáival, sörözni, néha még bulizni is.


Ő extrovertáltként határozottabb, irányítóbb, én viszont beleásom magam a részletekbe, így egy tazásnál pl. ő szervez, én meg keresem a látnivalókat, a kajáldákat.


A két extrov. vagy két introv nem jó, szerintem, mert előbbiek túlságosan "jelen vannak", zavarhatják egymást, utóbbiak meg nagyon magukba fordulhatnak, a problémák elől is.


28n

2017. júl. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire. Az exemmel ilyen felállásban voltunk (én vagyok a nő) és egy roncs lett belőlem mellette és én is a legrosszabbat hoztam ki belőle. Utána megismertem az introvertált barátomat akivel szárnyalunk. Nyilván hasonlóak az egyéni problémáink, de emiatt viszont tökéletesen megértjük egymást (az extrovertált exem sosem értett meg) és így hitelesen tudjuk támogatni egymást a fejlődésben. Amióta együtt vagyunk mindkettőnknek sikeresebb az élete.
2017. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!