Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet esély 15 év korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esély 15 év korkülönbséggel komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit, simán letagadhatna 5 évet, sportos, szóval nem is gondoltam volna róla, hogy 35 éves.

Viszont néha kijön az, hogy úgy beszél, mint az anyukám már bocs... Pedig irtó laza, de egyre többször érzem ezt a generációbeli különbséget.

Nem tudom így lehet-e jövője ennek a dolognak.


2017. júl. 17. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Persze, esély mindig van. De arra több az esély, hogy ha megun akkor dob, bár ez fiatalabbaknál is ugyan így van, mert a tipikus "normális" férfi az nem kell, mert azzal "nincs meg a kémia".
2017. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet komoly, van, akinek sikerül.
2017. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az apum és a "mostoha anyum" (aranyos, nem használnám rá a mostoha jelzőt) 19 év van és nagyon boldogok együtt. Most lesz lassan 1 éves a féltestvérem :) Szokták mondani, hogy a kor nem számít, szóval az esély megvan. De igazából rajtatok múlik az egész.
2017. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg "normális", első.

Nem volt felesége,vagy nincs gyereke, ilyesmi.

Hülye példa volt, mert anyukámék 60 évesek szóval, egyáltalán nem a szüleim korosztálya. Az már nekem is sok lenne, ha idősebb lenne apámnál...

2017. júl. 17. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 28 éves vagyok.(n)

Párom 47. Mindkettőnknek van gyereke de egyedülállóak voltunk mikor megismerkedtünk. Ennek már 2 éve. Tökéletes minden. Nem is van saját lakás, kocsi és neki is még mielőtt megkapom hogy a pénze miatt vagyok vele(sajnos a legtöbben általánosítanak de tisztelet a kivételnek) ☺

2017. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ☺
2017. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet! ;)

41f.

2017. júl. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akármekkora korkülönbség is lehet - de, ha mentálisan nem vagytok egy hullámhosszon, akkor meg a veled egy napon születettel sem lesz semmi.

Ez nem jó jel:

"Viszont néha kijön az, hogy úgy beszél, mint az anyukám"

2017. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!