Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők többsége valóban megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többsége valóban megtalálja az elvárásainak megfelelő párját? Ilyen jók vagyunk mi férfiak?

Figyelt kérdés

Valahogy azt látom hogy csak megtalálják a nők az olyan pasikat akikre vágynak. Sorozatban látok házasság kötéseket ahol a férfi piszkos jóképű férfias helyes vagy magas sportos. Illetve ha nem is olyan helyes hanem max átlagos akkor nagyon jó egzisztenciája van.

Talán a híres neves férfi többlet lehet ennek az oka és tényleg csomó elvárásaiknak megfelelő pasi van.

Szóval ha egy férfi el van hízva és egzisztenciálisan sem jó akkor tegyen le hogy párja lesz mert bőven van helyes kelendő férfi a párkapcsolati piacon


2017. júl. 19. 07:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Meg de ez inkabb annak koszonheto hogy egyre lejjebb adjak az elvarasokat.
2017. júl. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%

ez így nemfeltétlenül igaz.

hány de hány olyan van, hogy a srác megcsalja, netán oda is csap a csajának / feleségének...meg úgy beszél vele mint a kutyával, ilyenek...

és mi a nő válasza: jajj hát ő szeret engem, csak ő ilyen...

XDDDDD

ezen ki szoktam akadni.

Ha én szeretek valakit, nem csalom meg, pláne eszembe se jutna kezet emelni rá (egy nőre meg amúgy sem soha)...meg fájdalmat okozni neki.


De tény, hogy sok átlag vagy átlag alatti nő van olyan férfivel akivel osztálykülönbség van kettejük közt.


A p/*/na nagy úr!!!!


jönnek amjd itt a feminim nők, de azzal egy sem tud vitatkozni, hogy ha megkaphat jóképűt, vagy jó egzisztenciával rendelkezőt, akkor miért választaná a csóró, de csupaszív srácot?


mi erre a válasz? (hú de összevesztem itt az oldalon egyszer valakivel ezzel kapcsolatban) az, hogy kedvességgel, jószívűséggel, megbízhatósággal nem lehet felnevelni egy gyereket, és havi 120 e ft-ot ha keres egy férfi az semmire sem elég.

Szüleim világ életükbe minimálbért kerestek, mégis van lakásuk (saját) és felneveltek engem is (24 évig éltem velük!) Nem dúskáltunk a pénzben, hatalmas lemondások voltak részükről, hogy engem felneveljenek.

Manapság meg mi van?! majndem mindegy milyen EMBER vagy, csak virítsd a pénzt, hogy szülhessen a nő, meg utána tartsd el 3-5 évig merthogy 3 év gyes után, még nem talál melót,. mert neki nemjó ám akármi, nem lesz csicska...

a legszörnyűbb az, hogy MINDEN nő meg is találja ezt a balekot...ők emg elhiszik h így természetes...ja és abba nbe menjünk bele, hogy amíg apa dolgozik, a gyerkeet lepasszolja a mamának, ő meg elmegy ide oda, vagy éppen pasizgat..mert neki jár...

:D

szánalmas!

2017. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Jesszusom #2!, Hogy te mennyire csalódott, megbántott és megkeseredett ember lehetsz...


Mi vagy ki készített ki ennyire?

2017. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2es vagyok: a pszichológusom is mondta, bár egyetlen egyszer voltam eddig. Azt mondja nem érti ezt a felfogást, a világ nem ennyire szörnyű hely...hát akkor csak én látom így a kornyezetemben? Mások vakok? :D
2017. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ohh, persze... mindenki vak, csak te látsz jól! Miért is kérdeztem!?


Köszönöm! Ma is tanultam valamit...


(Remélem, hogy azért csak trollkodsz és valójában nem látod, ilyen borúsan a helyzetet! ;))

2017. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#2: te aztán valódi csupaszív srácnak tűnsz :D. Ez az ultimate önámítás.


Kérdező: gyenge troll/10

2017. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem mások egészségesek :)

Amúgy kár ezen pörögni. Én ismerek több nem főnyeremény pasit is aki több éves kapcsolatban van. És persze örök szüzeket is.

Én úgy gondolom hogy mindenkinek más dominál párkeresésnél van akinek a külső van akinek a pénz van akinek a belső értékek és ezek különböző kombinációja. Viszont ha semmi pluszt nem tud valaki felmutatni vagy túl sok a negatív "tulajdonsága" az vagy nem talál párt vagy olyat talál amilyet. Tehát ha valaki kövér nem jóképű és még szegény is lehet akármilyen aranyember. De ha kövér és gazdag vagy kövér jóképű és pozitív személyiség közepes fizetéssel már egész tűrhetők az esélyei.

Szóval a lényeg hogy elég sok olyan pasi van aki Julcsinak vagy Marcsinak vagy Lujzának megfelel lehet nem mindnek de valamelyiknek biztos mert nem teljesen egyforma az amit ez a 3 képzeletbeli nő keres.

2017. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Dehogy találják meg.... Szerinted miért van ennyi válás, szakítás?


Az hogy valaki jól néz ki nem jelenti azt hogy ő a fönyeremény.

2017. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Inkább hozzámegy egy külföldihez és benne találja meg az ideált.

Ismerek átlagos arcú,formátlanul kövér nőt(magyarul csak fenékre hízik,de arra nagyon- iszonyatosan jó kinézetű,értelmes külhoni férjjel,aki perfektül beszél magyarul.Mindketten zenei konzervatóriumban oktattak Németországban,úgy,hogy meg van a közös hang.

2017. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát pont nem. A fiatal nők, amíg még jól néznek ki és kedvükre válogathatnak, megkostólhatják milyen együtt lenni egy igazán jó pasikkal, ehhez képest akit később meg tudnak kapni az eltartó szerepre, egy középszerű átlagpasit, igen komoly visszalépés a korábbi férfiakhoz képest. Ezért nincs semmi kedvük a szexhez a nőknek a férjükkel, meg ezért ilyen lekezelőek a férfjükkel a nők úgy általában, mert rajtuk vezetik le, hogy nem tudtak megfogni egy igazán különleges férfit.
2017. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!