Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a fiúk, akik folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk, akik folyamatosan itt nyavalyognak mint egy hisztis óvodás, hogy nem találnak barátnőt, nem gondolnak bele abba hogy talán magukon kéne változtatni?

Figyelt kérdés
Mindig megy a nők, meg a többi férfi hibáztatása. Érdekes, hogy alig látok olyan eszme futtatásokat, hogy esetleg az illető magán mit változtasson. Pl: legyenek céljai, önbizalma, férfias kisugárzása, legyen nagyon okos, intelligens, vicces, legyen saját személyisége, és stílusa. Ha ezek megvannak egy pasiban, akkor már nyert ügye van. De ahelyett hogy ilyen tanácsokkal látnák el a nyafogó óvodás kislány fiúkat, ehelyett megy a nők szidása ezerrel....

2017. júl. 20. 12:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem gondolnak bele. Nekik nem az a lényeg, hogy hogyan lehetne fejlődni, hanem csak el akarják sírni, hogy ők mennyire szerencsétlenek. Bármit is írsz nekik, azt el sem olvassák, mert nem tanulni jönnek ide, hanem picsogni. Én az összeset szénné szoktam oltani.42/F
2017. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

Tudod, nagyon fontos az önvisszaigazolás. És itt a legtöbb p..csogó személy csak azért ír ki ilyen kérdést, hogy a hozzá hasonló szerencsétlenektől megerősítést várjon, hogy bebizonyítsa magának, hogy tényleg mennyire sz..r az élet.


Pedig nem az. Hiába tanácsolom sokaknak, hogy foglalkozzanak önismerettel, mert az az alapja mindennek, a fülük botját se mozdítják.

Folyton meg a nyavalygás a felszínes, anyagias világról.

De hát I<3 GYK. :D

2017. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem, mert könnyebb nyavalyogni.

De ez így oké. Az ilyenek pusztuljanak is ki, éljen a természetes szelekció :)

2017. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meg Orbán Viktor monnyon le!

30/f

2017. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%

Jaja. Feljeszd önmagad, ugye? Most olvastam egy brit felmérést, ahol a megkérdezett nők 71%-ka(!) azt állította, hogy teljesen esélytelen egy férfi nála, ha 6 láb, azaz 183 cm alatti a magassága, miközben a férfiak kevesebb mint 15%-ka ilyen magas.


[link]


Szal szannaszét fejlesztheted magad, ha a nők az adott külső tulajdonságaid alapján élből elutasítanak. És ez nem a nők szidása, hanem egyszerűen tény.

2017. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
Hmm, mondasz valamit. Holnaptól okos leszek, vicces, meg intelligens. Hogy ez eddig nem jutott az eszembe. Jut eszembe, kérdező: te ugye szellemi fogyatékos vagy? :)
2017. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
#6 én úgy gondolom az "azok a fiúk" alapján hogy a kérdés elsősorban fiúknak szólt. ;) illetve értem én hogy ezek a tulajdonságok amiket írtál, nem annyira egyéni döntés kérdése, de ettől még nem kell annyira kikelni egy rossz megfogalmazáson. Nyilván nem lesz senki egyik napról a másikra okos, de művelheti magát, és még ha nem is olyan hatékonyan mint gyerekkorban, de képes valamennyire fejleszteni magát. ;)
2017. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes, én ezeket betartom, mégis elkerülnek a nők 19 éve.
2017. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
7, mondjuk kezdjük azzal, hogy indításnak nem fiúk óvodás hisztijének kell hívni, ha a férfiak egy részének valóban komoly gondot okoz a társkeresés.
2017. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

188 cm magas vagyok. Örülök neki, de a nőkkel komoly problémáim vannak, kamasz korom óta.


Nem értem, hogy miért kezelik a férfiak vízválasztóként ezt a magasság dolgot?

2017. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!